wmaraci reklam

Cafe projesi fikri düşünceleriniz nelerdir?

29 Mesajlar 2.649 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Eiffel Eiffel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Senior Backend Dev
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 316
  • Beğeniler 93 / 82
  • Ticaret 9, (%89)
Bence gayet mantıklı bir proje. Çay karıştı, yanlış sipariş geldi, unuttuk derdi de yok. Temiz ve sistemli çalışma sağlar. Sanallaşmakla da alakası yok bunun. Sanki adam garsonla muhabbet etmeye geliyor.

wmaraci
reklam

Mustafac Mustafac tarcinmedya.com Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 581
  • Beğeniler 186 / 191
  • Ticaret 12, (%100)
gerçekten çok orjinal

www.tarcinmedya.com - Profesyonel Web Tasarım, Grafik Tasarım ve Sosyal Medya Pazarlama

PoineTR PoineTR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Bilgisayar Prog.
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 390
  • Beğeniler 112 / 111
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam benzer bir fikrim vardı ama mobil uygulama için yeterli bilgi birikimi yada maddi birikimim yoktu. Bu yüzden vazgeçtim. Aklımdaki fikri dinlemek isterseniz mesaj atın. Beyin fırtınası yaparız. *** da bir hocamla 3-4 saat konuştuk çok değişik şeyler geldi aklımıza ama onda da maddi açıdan bu işin içinden kalkacak durum yoktu bende olduğu gibi.
ozgunatiikk

kişi bu mesajı beğendi.

Phoique Phoique WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 5 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

PoineTR adlı üyeden alıntı

Hocam benzer bir fikrim vardı ama mobil uygulama için yeterli bilgi birikimi yada maddi birikimim yoktu. Bu yüzden vazgeçtim. Aklımdaki fikri dinlemek isterseniz mesaj atın. Beyin fırtınası yaparız. *** da bir hocamla 3-4 saat konuştuk çok değişik şeyler geldi aklımıza ama onda da maddi açıdan bu işin içinden kalkacak durum yoktu bende olduğu gibi.

Hocam aslında maddi birikim niçin gerekli anlamadım. Benimde mobil uygulama için bilgi birikimim yok ama hem gelişmek hemde birşeyler yapabilmek adına böyle bir proje düşündüm react-native bana en uygun olandı hem ios hemde android hızlıca uygulama çıkarmak için pm atın isterseniz bir ekip oluşturup birşeyler konuşup bişeyler yapalım.

Eiffel adlı üyeden alıntı

Bence gayet mantıklı bir proje. Çay karıştı, yanlış sipariş geldi, unuttuk derdi de yok. Temiz ve sistemli çalışma sağlar. Sanallaşmakla da alakası yok bunun. Sanki adam garsonla muhabbet etmeye geliyor.

Aynen öyle hocam, aslında güzel bir proje ama malesef böyle bir projeyi tek kişi yazamam en kötü ihtimal bir proje tecrübem olur yazmış olurum sonuçta hiçbirşeyi önceden bilemeyiz.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Gglog Gglog bloglara frm kurmayın! Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 861
  • Beğeniler 167 / 264
  • Ticaret 1, (%100)

Bulabilencom adlı üyeden alıntı

Mobil uygulama yerine masalara dokunmatik menüler ekleseniz oturan seçip sipariş verse daha mantıklı değil mi hocam.

onu yapmaya çok bütçe lazım:D
Bulabilencom

kişi bu mesajı beğendi.

Little things affect little minds.

PoineTR PoineTR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Bilgisayar Prog.
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 390
  • Beğeniler 112 / 111
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam birde o uygulamayı yüklemek için oranın düzenli müşterisi olmalı. Yani ben ilk defa gideceğim bir yerde böyle bir uygulama yükleme zorunluluğu olsa yüklemezdim.
Link

kişi bu mesajı beğendi.

FurkanHisamioglu FurkanHisamioglu Arayüz Çizeri Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)
PoineTR nickli arkadaşın dediğini demeye gelmiştim :)

.

wpdenizi wpdenizi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 356
  • Beğeniler 36 / 152
  • Ticaret 1, (%100)
Herkesin görüşüne saygım var ama benim düşüncem harika bir fikir olduğu yönünde. Geçmişte hesap makineleri ile kasiyerlerin uğraşması ve dakikalarca kuyrukta beklediğimiz zamanlar vardı. Çok da fazla geçmiş de değil aslında. Şimdi barkot okutup hızlıca işlem gerçekleşiyor. Muhtemelen barkot okuyucuyu düşünen ilk kişiye de hadi be diyenler olmuştur.
Bir çok kafede özellikle Fatih çevresindeki kafelerde sipariş vermek için beklemek bazen can sıkıcı olabiliyor. Siparişi verince birde gelmesini beklemek var...
Özellikle kalabalık mekanlarda gayet kullanışlı olur. Başarılı bir uygulama olursa mekanlar zaten kendi bünyelerinde de kullanmaya başlar ve her masada bir dokunmatik ekran olur.
Bu arada niye kafe yadın gibi gereksiz yoruma giren olmaz umarım.
Bence güzel fikir.

ozgunatiikk ozgunatiikk Bizi Finaller Bitirdi :) Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 84 / 35
  • Ticaret 0, (%0)
Phoique Poine benim hala aklımda böyle bir proje var hep yapmak istemişimdir hatta üniversitede bitirme projesi olarak sunmak istedim fakar bazı nedenlerden dolayı yapamadım hep içimde kalmıştır benide dinlemek isterseniz ekipte boş yer varsa bende katılmak isterim c# alanında yardımcı olurum

Boyunuzdan büyük işlere kalkışın.

alper75 alper75 alpercetin.net Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 439
  • Beğeniler 6 / 94
  • Ticaret 6, (%100)
*** da böyle bir konu vardı adamlar bu sistemi yapmıştı hatta cafelerle anlaşmak için birilerini arıyorlardı. Onların sistemide şu şekilde her cafeye ayrı bir barkod veriyorlar bu barkotu okuttuğunuzda mobil uygulamaya o cafeye ait menüler geliyor ve istediğiniz içeceği veya yiyeceği seçebiliyordunuz. Bence gayet mantıklı bir fikir garsonla uğraşma derdi ve ikide bir çağırma devri kalkmış olur. Birde tablet fikri bana da cazip geldi

alpercetin.net Facebook Ve Diğer Sosyal Medya Botlarınız Yapılır.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al