wmaraci reklam

Çanta satışı

20 Mesajlar 2.257 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

demirkurt94 demirkurt94 www.BizimSMS.Mobi Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bizim SMS
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 589
  • Beğeniler 133 / 143
  • Ticaret 114, (%99)
hiçbir iş bitmiş değildir. Ayakları sağlam basacak şekilde piyasa girersin reklamını yaparsın stratejini belirlersin devam edersin.

2015 yılında toplu sms sektörü ve web yazılım hizmetine başlayacağımız zamanda aynı cümleleri duymuştuk atı alan üsküdarı geçti gibilerinden.

Şu an ek olarak e ticaret hususunda sizin düşündüğünüz sektörün aynısına yarın itibariyle pazarlayacağımız ürünlerin satın alımını yaparak bismillah diyeceğimiz. Gerisi ya nasip.

Şimdiden hayırlı bol kazançlar.

***Sayfayı açtım sipariş gelsin para kazandıkça reklam yaparım dersen olmaz. Önce para harcayacaksın sonra para gelecek.
melankolia isciadam

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

gfo gfo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO & Content Manager
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ö**
  • Mesajlar 452
  • Beğeniler 159 / 160
  • Ticaret 2, (%100)
Şansınızı deneyin, ne kaybedersiniz ki?

Medium

Philosopher Philosopher We are all Philosophers Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 259
  • Beğeniler 186 / 117
  • Ticaret 0, (%0)
Açıkçası instagram üzerinde ki satışlara güvenmiyorum ama bildiğim kadarıyla kapıda ödeme(ürüne bakıp öyle ödüyorsun) sistemi ile alıyorlar.

>_<

ibrahimemur ibrahimemur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad I** E**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 3 / 12
  • Ticaret 2, (%100)
Çanta işinden uzak durun.

Bunu denemiş biri olarak söylüyorum.

60-70 çeşit çanta için yaptığım reklam 1000 lira + ürüne maliyeti 1000

Satış 1.

3 sene önceki durum bu

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Kalashnikov Kalashnikov WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bankacılık &amp; Finans
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 105 / 82
  • Ticaret 13, (%100)
Peki bebek ürünleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Giysi, bez, biberon vs. İş yapar mı?

Ogmax Ogmax WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 5 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
İnstagram’da butik işi bitti deyip hevesini kaçırmasak mı? Şahsen bir iş yapıyorsan reklamını sağlam yapman gerek. Bot takipçi ile oto beğeni ile keşfete düşmeyi beklersen tabiki de instagram da butik bitti olur.. 300₺ Reklam verdiğinde, iyi dönüşler alıyorsun. Denenmiş onaylanmış yani.. Kadın ürünleri yok satıyor.. O yüzden sana tavsiyem kararlı ve sabırlı ol.. Rızkını alırsın sende bu pastadan.

Uzaktan seyrediyorum olanları.

omeryetimm omeryetimm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 411
  • Beğeniler 148 / 156
  • Ticaret 8, (%100)
Bu konuda ürün ne olursa olsun reklamını legal yollar ile çeşitli kanallardan yapacaksın. Sadece instagram sayfası değil SSL sertifikalı online ödemeli web siten de olmalı. Kapıda ödeme havale ile ödeme kredi kartı ile ödeme sistemlerini de aktif olarak bulundurmalısın. Ayrıca bayanlar ile uğraşmak oldukça zor bir mesele. Beğendi/Beğenmedi durumları var. Geri dönüşleri olacak olumsuz şekilde. "Resim de daha güzel duruyor" gibi geri dönüşler geri iade etmek isteyenler de olacak. Buna göre aksiyon planlarını yapmalısın. Sadece ürün tedarik ve satışı ile bitmiyor. Kadın müşteri zor müşteridir bilgine.

2012-2013 yıllarında iç çamaşırı web sitem vardı. Herşeyi hazırdı. Kapıda ödeme, kredi kartı, kargo vs. haftalık satışlarımda cep harçlığımızı çıkarır seviyedeydi. Arama motorlarında kelimeler güzel yerlere gelmişti lakin bu tür durumlar çok can sıkmaya başladığından bir başka arkadaşa devrettim aynı şekilde oda işten soğudu. O zamanlar instagram trend değildi daha çok facebook üzerinden reklam oluşturmaya çalışıyorduk ama o konuda acemiliğimiz vardı pek ekmeğini yediğini söyleyemem facebook platformunun.

Bu yazdıklarım olumsuz bir şey oluşturmasını istemem kafanda ama yaşanmışlıklar var ortada bunları aktarmak istedim. Bayan müşteriye hitap etmek iki kat daha zor bunun bilincinde ol diğer yorum yapan arkadaşlara katılıyorum denemeden bilemeyiz önce denemelisin.

isciadam isciadam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Sosyal medya
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** T**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 37 / 36
  • Ticaret 3, (%100)

bilisimciblog adlı üyeden alıntı

Bende tesbih, gümüş yüzük, zippo çakmak vs gibi ürünler satmayı planlıyorum. Ancak instagram üzerinden değil eticaret sitesi ile yakında bismillah diyeceğim.

Bu arada iyzico herhangi bir firma değilde kişi olarak açılabiliyor mu bilgisi olan var mı? İlk başta faturasız başlamayı düşünüyorum.

bildiğim kadari ile iyzico faturasız satş kabul etmiyor paytr , shopier gibi firmalar faturasız satışa müsadeh ediyor. tabi ki komisyonlarıda ona göre hocam

alemburda alemburda Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek IT - Enformasyon Teknolojileri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 1404
  • Beğeniler 151 / 352
  • Ticaret 1, (%100)
aynı şeyi yapmaktan ziyade boşluğu bulmalısınız müşteri gibi düşünün
"ben olsam alır mıyım?" sorusunu kendinize sorun tabi alternatiflerin fiyatlarınıda gözden geçirin.

mekorkmaz mekorkmaz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Trader &amp; Designer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 4 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar,

Satış yapabilirsiniz hatta satışlarınızı diğer insanlara karşı yükseltebilir ve geliştirebilirsiniz. Sizden ricam;
- Doğru ve düzgün iletişim kurabilmeniz.
- Yapılan işlemleri standartlara dökmeniz; örneğin: Kargoya verilen ürün hakkında müşterinize lütfen yazın.
- Açık ve net bir ticaret sözleşmesini herkesin anlayacağı üslup ile profilinizde bulundurun.

Şu sıra instagram, üzerinde satışların patladığı ve herkesin görüntü kirliliği yaparak satış yaptığı bir noktaya geldi. Müşteri ilişkileri yönetimi tüm satış yapan sayfaların berbat. Gereksiz samimiyetlere sırf müşteri olsun diye giriliyor.

Özetle; Vereceğiniz satış ve satış sonrası hizmete odaklanın. İnsanların ürünleri alıp almama konusundaki özgürlüklerini ellerinden almak için sunduğunuz servise odaklanın, ürüne değil ^^

Her malın alıcısı vardır; her malı sürekli aldıran ise verilen hizmettir :)

Ticaret mesleki ve ilgi alanım olduğu için size yazmak istedim.

Saygılarımla;
Mehmet
demirkurt94

kişi bu mesajı beğendi.

---
Trader & Designer
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al