wmaraci reklam

Engellilere yardım projesi

25 Mesajlar 1.945 Okunma
wmaraci reklam

siyahh siyahh SEO Danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO DANIŞMANI / E.E Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)

phrase adlı üyeden alıntı

siyahh gönülden desteğiniz için gönülden teşekkür ederiz ihtiyacımız olduğunda size ulaşacağımızdan emin olabilirsiniz.

Ben teşekkür ediyorum.Her zaman :) Yolunuz açık olsun

wmaraci
reklam

TuayPortal TuayPortal Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 31.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / K
  • Meslek Belli Olacak
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 218
  • Beğeniler 27 / 33
  • Ticaret 1, (%100)
phrase fikir değiştirmenizi önermem ülke şartları malum tamam bende hayvanları çok seviyorum ama farklılık yaratır iseniz başka bir akımda hayvanlara destek projeleri yaratan kurum kuruluşlarada yön vermiş olursunuz. Bu arada benimde hazırladığım sitemde aklımda olan 81 ilde çocukları sevindirme projesi var benim sitem bir e-ticaret veya kurum kuruluş projesi değil projenizden vazgeçmezseniz ortak adımlar iler beraber hareket edebiliriz ilerleyen aşamalarda.

phrase phrase Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 0 / 174
  • Ticaret 2, (%100)

siyahh adlı üyeden alıntı

Ben teşekkür ediyorum.Her zaman :) Yolunuz açık olsun

Teşekkürler​ Allah cümlemizin yar ve yardımcısı olsun.

• Üyelik 18.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 0 / 174
  • Ticaret 2, (%100)

TuayPortal adlı üyeden alıntı

phrase fikir değiştirmenizi önermem ülke şartları malum tamam bende hayvanları çok seviyorum ama farklılık yaratır iseniz başka bir akımda hayvanlara destek projeleri yaratan kurum kuruluşlarada yön vermiş olursunuz. Bu arada benimde hazırladığım sitemde aklımda olan 81 ilde çocukları sevindirme projesi var benim sitem bir e-ticaret veya kurum kuruluş projesi değil projenizden vazgeçmezseniz ortak adımlar iler beraber hareket edebiliriz ilerleyen aşamalarda.

Yani engelli vatandaşlarımızın daha çok mu yardıma ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz için hayvanlara yardımı 2. Plana almamızı istiyorsunuz anladığım kadarıyla vazgeçme konusuna gelince ise henüz hiçbir şey den vazgeçmedik sadece biraz kafamız karışık tam olarak neye yardım etmek istediğimize karar veremedik bitkilere fidan dikerek mı hayvanlara yardım barınakları mı yoksa engelli insanların ihtiyaçlarına destek olmayımı bu konuda tam olarak kararsız kaldık.

wmaraci

TuayPortal TuayPortal Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 31.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / K
  • Meslek Belli Olacak
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 218
  • Beğeniler 27 / 33
  • Ticaret 1, (%100)
Benim kız arkadaşım friedreich ataxia hastası 7 8 yıldır da beraberiz bizim sorunumuz parayla pulla çözülecek sorun değil ama yüzündeki bir tebessüm bana dünyaları veriyor ben bunu başarabiliyorum, sizinde yardımda bulunacağınız vatandaşlarımızın yüzündeki oluşacak o tebessümü gördüğünüzde ne demek istediğimi anlayacaksınız. Ben kesinlikle projenizden dönmeme ve hayata geçirmeniz taraftarıyım.

komedyatube komedyatube ig: @coksevimliler Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Elektrik Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 886
  • Beğeniler 186 / 235
  • Ticaret 28, (%100)
phrase Hocam değişiminizi değerlendirmem çok uygun olmaz. Ben sahipsiz ve zor durumdaki hayvan ve barınaklara yardım konusunu ek olarak bulundurun gibi bir teklif yapmıştım aslında. Yani yaptığınız her yardım kendi başına güzeldir. Fidan dikmek de çok güzel. Bence her ay bir türde yardım edin. Mesela 1. ay Engelli vatandaşlara, 2. ay Sahipsiz ve bakıma muhtaç hayvanlara 3. ay Çocuklara 4. ay fidan dikin sonra tekrar başa dönsün gibi. Hem daha çok destek alırsınız hem içinizde kalmaz şunu da yapsa mıydık diye.

• Üyelik 18.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 0 / 174
  • Ticaret 2, (%100)

TuayPortal adlı üyeden alıntı

Benim kız arkadaşım friedreich ataxia hastası 7 8 yıldır da beraberiz bizim sorunumuz parayla pulla çözülecek sorun değil ama yüzündeki bir tebessüm bana dünyaları veriyor ben bunu başarabiliyorum, sizinde yardımda bulunacağınız vatandaşlarımızın yüzündeki oluşacak o tebessümü gördüğünüzde ne demek istediğimi anlayacaksınız. Ben kesinlikle projenizden dönmeme ve hayata geçirmeniz taraftarıyım.

Sırf o tebessümü görebilme heyecanı ile çıktık biz bu yola projeyi hayata geçireceğiz ancak sadece ilk etapta bakıma muhtaç hayvanlara yardım etmek için çalışacağız ilerleyen dönemlerde yine aynı şirket bünyesinde farklı bir marka ile aynı çatı altında engellilere yardım için de çalışacağız.

Ancak ilk etapta engellilere yardım etmek istersek şirketin kendini finanse etmesinde zorluk çekebileceğini düşündüğümüz için riske girmek istemiyoruz sadece bu nedenle önceliğimiz bakıma muhtaç hayvanlar olacak zaten hemen deneme satışlarına başlayacağız işler istediğimiz gibi gidersede eğer hemen 2. Marka ile engelliler için kolları sıvayacağımızdan emin olabilirsiniz.

• Üyelik 18.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 0 / 174
  • Ticaret 2, (%100)

komedyatube adlı üyeden alıntı

phrase Hocam değişiminizi değerlendirmem çok uygun olmaz. Ben sahipsiz ve zor durumdaki hayvan ve barınaklara yardım konusunu ek olarak bulundurun gibi bir teklif yapmıştım aslında. Yani yaptığınız her yardım kendi başına güzeldir. Fidan dikmek de çok güzel. Bence her ay bir türde yardım edin. Mesela 1. ay Engelli vatandaşlara, 2. ay Sahipsiz ve bakıma muhtaç hayvanlara 3. ay Çocuklara 4. ay fidan dikin sonra tekrar başa dönsün gibi. Hem daha çok destek alırsınız hem içinizde kalmaz şunu da yapsa mıydık diye.

Sizin o ek olarak sunduğunuz fikir bizim ana konumuz oldu bunun için size minnettar olduk ancak dediğiniz gibi her ay farklı bir işe yönelerek bu şekilde çalışamayız tek bir ana konu üzerinden ilerlemek istediğimiz için projeyi bakıma muhtaç hayvanlara yardım projesi olarak değiştireceğiz.

komedyatube komedyatube ig: @coksevimliler Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Elektrik Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 886
  • Beğeniler 186 / 235
  • Ticaret 28, (%100)
phrase peki hocam sevindim. Umarım işiniz güzel gider farklı projelerle farklı alanları desteklemeye öncü olursunuz.

radyomevlana radyomevlana WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Burdur
  • Ad Soyad Y** C**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 177 / 178
  • Ticaret 2, (%100)

Allah kolaylık versin güzel proje

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al