"Geliyoo" arama motoruna ne oldu?

59 Mesajlar 6.542 Okunma
smmexpress

ercnshn ercnshn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 84 / 30
  • Ticaret 1, (%100)

digi dükkan adlı üyeden alıntı

Proje sahipleri tarafından söylenilen tüm sözler (devam ettiğine dair) benim için geçerli sebeplerdir, sizinde aradan geçen 2 seneyi ele alarak ürettiğiniz fikirleriniz gibi. Bu arada sürekli aynı örnekleri vermiş olmayayım, microsoft 1978 senesinden kuruldu ve 1995 senesinde işletim sistemi üretti. Sizinde projelerinizi bekliyoruz hala, mobil'deyim diyorsunuz ama forumdaki konularınızı bulup buradan paylaşmak, konuya mesaj yazmaktan daha zor değil. Bu arada bana geri adım attı diyorsunuz ama ben araştırmamı yaptım ve proje sahipleri tarafından açıklanan, projenin durduğuna dair herhangi bir açıklama veya belge yok. 33 yaşındaki bir kişiye göre çok fazla gereksiz davranış içerisine giriyorsunuz, size kişisel gelişim kurslarını tavsiye ederim.

Hayırdır para falan mı alıyorsunuz Geliyoo.com'dan? Eleştiri de mi yapamayacak insanlar? İsteyen istediğini söyler size ne oluyor acaba? Bence de bu proje fiyaskodan ibaretti. Dediğiniz gibi Google 2004'te halka sunuldu. Geliyoo ise 2 sene önce duyruldu. Google 2004'te çalışır durumdaydı. Geliyoo hala gelemiyoo

wmaraci
reklam

digidukkan digidukkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 1 / 269
  • Ticaret 5, (%100)

ercnshn adlı üyeden alıntı

Hayırdır para falan mı alıyorsunuz Geliyoo.com'dan? Eleştiri de mi yapamayacak insanlar? İsteyen istediğini söyler size ne oluyor acaba? Bence de bu proje fiyaskodan ibaretti. Dediğiniz gibi Google 2004'te halka sunuldu. Geliyoo ise 2 sene önce duyruldu. Google 2004'te çalışır durumdaydı. Geliyoo hala gelemiyoo

Google 1998 yılında kuruldu ve 2004 senesinde çalışır duruma geldi. 6 sene var arada, 2 sene değil. Mesajlarımı tam olarak okuma zahmetinde bulunmanızı öneririm. Hayır para almıyorum. İnsanlar istediği yorumu yapabilir haklısınız ama bende bu yorumlara istediğim şekilde cevap verebilirim. Sizin üslubunuz ile cevap vermem gerekirse, istediğim yoruma cevap veririm size ne oluyor acaba?

elegan elegan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 623
  • Beğeniler 0 / 112
  • Ticaret 3, (%100)
isimden kaybediyor bir kere, özel isim olmalı!

SizinWeb SizinWeb . Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)

main adlı üyeden alıntı

destek görmemiş destek görse güzel proje :)

"Arama motoru anasayfamız www.geliyoo.com ve www.geliyoo.com.tr şuan için geliştirmelerden dolayı aramaya kapalı tutuyoruz."

Geliyoo ile ilgili macerasını hikayesini okumak isteyen arkadaşlar yorumlamadan, eleştirmeden önce bu http://sn.receptayyiperdoganamektup.com/ mektubu okurlarsa anlayabilirler.

Birde bu mektubu yeni kurulucak hükümete yazmak lazım ülkemizde parasal destek ne yazıkkı girişimlere kapalı durumda yeni proje çok ama sponsor yok destek yok hele bilişim açısından Devlet hiç ve hiç yok ortalıkta bu benim görüşüm yahu daha bir yapışkanımız bile yok adam akıllı halen japon yapıştırıcısı varmı dıye bunu kullanıyoruz konu ile ilgisi yok ama geçen lazım oldu diye yazdım çok şeyden mahrumuz güzel fikirler hep akılda kalıyor inş böyle olmaya devam etmez ve yazılan mektubuda mektup sahibi bir şekilde görür yada biri ulaştırır..
FathArsln

kişi bu mesajı beğendi.

Bugün Bizim Yarın Çocuklarımızın.
wmaraci
wmaraci

main main trdizin.net - Siteni Ekle Telefon Onaysız
  • Üyelik 24.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 984
  • Beğeniler 231 / 233
  • Ticaret 15, (%100)

byemirbyorder adlı üyeden alıntı

Birde bu mektubu yeni kurulucak hükümete yazmak lazım ülkemizde parasal destek ne yazıkkı girişimlere kapalı durumda yeni proje çok ama sponsor yok destek yok hele bilişim açısından Devlet hiç ve hiç yok ortalıkta bu benim görüşüm yahu daha bir yapışkanımız bile yok adam akıllı halen japon yapıştırıcısı varmı dıye bunu kullanıyoruz konu ile ilgisi yok ama geçen lazım oldu diye yazdım çok şeyden mahrumuz güzel fikirler hep akılda kalıyor inş böyle olmaya devam etmez ve yazılan mektubuda mektup sahibi bir şekilde görür yada biri ulaştırır..

:) Umarım yakında projelere karşı bi destek gelir :)
FathArsln

kişi bu mesajı beğendi.

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)

Proje sahipleri tarafından söylenilen tüm sözler (devam ettiğine dair) benim için geçerli sebeplerdir, sizinde aradan geçen 2 seneyi ele alarak ürettiğiniz fikirleriniz gibi. Bu arada sürekli aynı örnekleri vermiş olmayayım, microsoft 1978 senesinden kuruldu ve 1995 senesinde işletim sistemi üretti. Sizinde projelerinizi bekliyoruz hala, mobil'deyim diyorsunuz ama forumdaki konularınızı bulup buradan paylaşmak, konuya mesaj yazmaktan daha zor değil. Bu arada bana geri adım attı diyorsunuz ama ben araştırmamı yaptım ve proje sahipleri tarafından açıklanan, projenin durduğuna dair herhangi bir açıklama veya belge yok. 33 yaşındaki bir kişiye göre çok fazla gereksiz davranış içerisine giriyorsunuz, size kişisel gelişim kurslarını tavsiye ederim.

Peki yakıtsız araba konusunda fikriniz nedir :-)
Madem bilgilisiniz yakıtsız araba olur mu ? Sizce

Ve hala mobildeyim arada bakıyorum belki beni haksız çıkaran bir ispat buldunuz diye ama sizde tutarlı bir ön görü yok
Önce iddia mı çürüten delil ekleyin ben nasıl link koyuyorum cevap olarak göreceksiniz

Sonuçta ağzı olan konuşuyor sizin gibi

Ekstradan ben daha size gelmedim önce geliyoo sonra benim projeler akabinde size gelecek sizdende bahsedecegiz ben anlaştık sanıyorum?
gerçi suan köşeye sıkıştığınızdan konu saptırma ve dağıtma kısmındasiniz ama bana sökmez
Bekliyorum araştırmalarınızı geliyoo nun milli başarılarını vs

Ek Olarak:

Google 1998 yılında kuruldu ve 2004 senesinde çalışır duruma geldi. 6 sene var arada, 2 sene değil. Mesajlarımı tam olarak okuma zahmetinde bulunmanızı öneririm. Hayır para almıyorum. İnsanlar istediği yorumu yapabilir haklısınız ama bende bu yorumlara istediğim şekilde cevap verebilirim. Sizin üslubunuz ile cevap vermem gerekirse, istediğim yoruma cevap veririm size ne oluyor acaba?

Eee geliyoo 2 sene önce artık yayındayız olduk bittik tamamız dedi durum ortada
Adult yok dedi Adulttan geçilmiyordu
Geliyoo yazıyorsun çıkmıyordu
Yarım yamalak bir kısmı türkçe bir kısmııngilizceydi (2 seneöncede böyleydi suanda öyle )
O 52 kişilik efsane mühendis kadrosunu bir arada ben görmedim siz gördünüz mü?
Milli arama motoru olduğuna dair resmi yazı dilekçe resmi kaynaklardan haber niteliği taşıyan ulusal gazetelerdendahası resmi gazeteden haberini okudunuz mu gördünüz mü? Milli projedir diye
Düşünceniz nedir? Yorumunuz nedir?

krm krm Kerem Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek gezgin
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** S**
  • Mesajlar 309
  • Beğeniler 55 / 124
  • Ticaret 2, (%100)
Çok büyük bir projeye kalkışmışlar, tabiiki kolay olmayacaktır.

Yok öyle böyle reklam yaptılar, yok € 714.000 giderleri olmuş, hepsi fiyasko gibisinden eleştiriler bence çok yersiz. Büyük projeler büyük konuşulur, buda bir reklam türüdür. Böylesi büyük projeye kalkışan adamlar tabiiki abartılı bir şekilde reklamlarını yapacaklar. Adamların amacı, hedefi çok büyük. Kendilerinde bu gücü görmese zaten böyle bir projeye kalkışmazlar.

Birde 2008 yılındaki şartlarla şuanki şartlar altında geliştirilen projeleri kısalamakta çok yersiz. Eğer öyle bir kıysalama yapılacaksa sonuç böyle olur: o dönemde bir arama motoru 6 yılda başarıyı yakaladıysa, bu dönemde 60 yılda yakalar. Rakipler farklı, kullanıcılar farklı.

Bizimde bir arama motorumuz olsun, kim istemezki? Eğer birileri bunu yapmaya kalkışıyorsa, eleştirilecek yönleri varsa eleştiririm ama asla alay geçmem veya aşalamam.
FathArsln zyx

kişi bu mesajı beğendi.

natsutr natsutr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** İ**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 0 / 7
  • Ticaret 2, (%100)
yandex arama motoru şuan tr nin en büyük ikinci arama motoru ama adamlar milyonlarca dolarlık reklam yaptı zaten bu tarz bi projeyede bu paralar şart.Zamanında türkiye de ki sağlam zenginlerden el ata oalydı şuan google yerine kendisi kaldırırdı parayı.olmaz değil düşük bütçeyle olmaz.arama motoru siteler gibi değil o yüzden aşırı reklam şart
FathArsln

kişi bu mesajı beğendi.

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)

krm adlı üyeden alıntı

Çok büyük bir projeye kalkışmışlar, tabiiki kolay olmayacaktır.

Yok öyle böyle reklam yaptılar, yok € 714.000 giderleri olmuş, hepsi fiyasko gibisinden eleştiriler bence çok yersiz. Büyük projeler büyük konuşulur, buda bir reklam türüdür. Böylesi büyük projeye kalkışan adamlar tabiiki abartılı bir şekilde reklamlarını yapacaklar. Adamların amacı, hedefi çok büyük. Kendilerinde bu gücü görmese zaten böyle bir projeye kalkışmazlar.

Birde 2008 yılındaki şartlarla şuanki şartlar altında geliştirilen projeleri kısalamakta çok yersiz. Eğer öyle bir kıysalama yapılacaksa sonuç böyle olur: o dönemde bir arama motoru 6 yılda başarıyı yakaladıysa, bu dönemde 60 yılda yakalar. Rakipler farklı, kullanıcılar farklı.

Bizimde bir arama motorumuz olsun, kim istemezki? Eğer birileri bunu yapmaya kalkışıyorsa, eleştirilecek yönleri varsa eleştiririm ama asla alay geçmem veya aşalamam.

Pekii sana bir soru?
Yurt dışında yaşıyor ve yabancı gözüyle bak
Nette dolaşırken türkler milli arama motoru yaptı haberi görüyorsun
Haber 3 4 atıyorum5 sene öncesine ait
Yıl 2015 O siteye giriyorsun hadi bi arama yapayım diyorsun yapmıyor hadi kaza bela arama yaptı alakasız şeyler buluyor yada bulmuyor ve gördüğün mevcut fiyasko balon haber balon girişim

Ne düşünürsün?
Türklerin yapacağı iş bu kadar olur demez misin?
Haberin iyisi kötüsü olmaz derler ama kimseninde benim ülkemi kullanıp kötü göstermeye hakkı yok.neden türk girişimcileri aşağılatiyoruz ?

Beceremediysen beceremedim demeli insan ama pes artık 5 sene önce arama motoru yaptık diyenler2013 te tamamdır bitirdik diyenler yil 2015 olmuş yakıtsız araba projemiz var yazabiliyorsa buna dur diyecek olan bizleriz kimse kusura bakmasın

CivanDemir CivanDemir Merhaba Dünya Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 330 / 389
  • Ticaret 14, (%100)
Gelişemiyor. O kadar yatırım yapıldı denilmiş fakat , ya şirketin başındakiler işi yönetemiyor ya da söylenenler yalan.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al