Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Forum > > Beyin Fırtınası
PUBG Mobile UC

Gizemli şeyler blogu tutar mı?

Okunmamış 10 Eylül 2015, 13:45
Makalepaneli Adlı Üyenin Avatarı
I Love Yandex Money

Ad, Soyad: Em... Bi...
Ticaret: 76, 98%
fakat reklam falan hiçbirşey almamış. Domain ve yatırım hiç sorun değil. Acaba adsense bu siteleri onaylamıyor mu
Okunmamış 10 Eylül 2015, 13:49
Stero0 Adlı Üyenin Avatarı
Sadness Prisoner

Meslek: Öğrenci
Ad, Soyad: Em... At...
Ticaret: 3, 100%
Eğer ileriye dönük düşünüyorsanız site açın wordpress tavsiye ederim. Reklam konusunda sadece adsenseden almazsın reklamı getirisi olur. Fakat o kadar parayı kısa sürede kazanamayacaksın emin ol. Yanlış biliyorsun o içerikler altın yumurta, burda altın yumurtlayan tavuk siz oluyorsunuz . Bence İçerikleri sat elindeki paranın çok küçük bir kısmıyla yeni bir site açıp devam ettirebilirsin ya da farklı yatırımlar yapabilirsin. Sonuçta senin elinde bi düşün derim.
3dk. Her anına değer: https://youtu.be/NTf9kn5w3kI
Okunmamış 10 Eylül 2015, 13:52
NETEOR Adlı Üyenin Avatarı
neteor.com.tr

Meslek: Yazılımcı
Ad, Soyad: Ah... De...
Ticaret: 11, 100%
Alıntı:
emrebasgan Adlı Üyeden Alıntı
hocam siteye girdim bu kadar iğrenç bir arayüzle öylle hit yakaladıysa ben bayaa yürürüm diye düşünüyorum.

Bende öyle düşünmüştüm Bir nevi altın yumurtlayan tavuğu kesmek
Bence o kadar iddialı konuşmayın hocam. Benim zamanımda bu site manyak hit çekiyordu, şu anki hiti çok çok azalmış durumda. Site sahibi yaşını başını almış bir beyefendi, o zamanın ergenleride bu tarz içerikte site işlerine girmişlerdi günde 100.000 hit çekerim umuduyla, hepsinin sonu aynı oldu, siteyi kapatıp ortalıktan kayboldular.

Kolay gelsin...
Okunmamış 10 Eylül 2015, 13:56
Makalepaneli Adlı Üyenin Avatarı
I Love Yandex Money

Ad, Soyad: Em... Bi...
Ticaret: 76, 98%
Alıntı:
Stero0 Adlı Üyeden Alıntı
Eğer ileriye dönük düşünüyorsanız site açın wordpress tavsiye ederim. Reklam konusunda sadece adsenseden almazsın reklamı getirisi olur. Fakat o kadar parayı kısa sürede kazanamayacaksın emin ol. Yanlış biliyorsun o içerikler altın yumurta, burda altın yumurtlayan tavuk siz oluyorsunuz . Bence İçerikleri sat elindeki paranın çok küçük bir kısmıyla yeni bir site açıp devam ettirebilirsin ya da farklı yatırımlar yapabilirsin. Sonuçta senin elinde bi düşün derim.
evet hocam para durumum iyi çok şükür ama durduk yere de aylarca süren çalışmayı çöpe atmak istemem. Fakat bu anlamda ciddi anlamda bir site yok. Kurduğumda biraz da harcar reklam yaparım. Uzun vadede de olsa gelir yine diye düşünüyorum. Ama içerikler konusunda çok iddialı olduğumu söyleyebilirim Rusça'dan arapçaya birçok dilde çeviri de yaptırdım. (adamlar 100 kelime çevirdi ben onlara 300 kelime yazdım) emek var ama emek yemek olur mu onu bilmiyorum.

Ek Olarak:
Alıntı:
D3M1R Adlı Üyeden Alıntı
Bence o kadar iddialı konuşmayın hocam. Benim zamanımda bu site manyak hit çekiyordu, şu anki hiti çok çok azalmış durumda. Site sahibi yaşını başını almış bir beyefendi, o zamanın ergenleride bu tarz içerikte site işlerine girmişlerdi günde 100.000 hit çekerim umuduyla, hepsinin sonu aynı oldu, siteyi kapatıp ortalıktan kayboldular.

Kolay gelsin...
yorumunuz için teşekkür ederim Kolay olmaz hiçbir şey gibi bu da ama . Deneyelim bir. Bakarsınız başarırım

Ek Olarak:
Alıntı:
D3M1R Adlı Üyeden Alıntı

Kolay gelsin...
yorumunuz için teşekkür ederim Kolay olmaz hiçbir şey gibi bu da ama . Deneyelim bir. Bakarsınız başarırım
NETEOR bunu beğendi.
Okunmamış 10 Eylül 2015, 21:12
ibrahimgun Adlı Üyenin Avatarı
ibrahimgun.com

Meslek: Öğrenci
Ad, Soyad: İb... Gü...
Ticaret: 1, 100%
Gizliilimler sitesinin sahibiyle tanışmışlığım var. Tasarımı kötü deyip yabana atmayalım. Yazı kalitesi tasarımı geri planda bırakıyor. Zaten ziyaretçiler bir yazı okudu mu siteden ayrılamıyorlar. Tr.gg olmasına bakmayın gerçekten mükemmel bir ziyaretçi kitlesi var. Çokta iyi paralar kazanıyor.
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

1113x90

Bu Alana Reklam Ver

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Forum > Beyin Fırtınası