Günlük Harçlık İçin Ne Sitesi Açılabilir?

88 Mesajlar 11.531 Okunma
smmexpress

scobur scobur WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 25.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Elektrik Elektronik
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 379
  • Beğeniler 218 / 78
  • Ticaret 4, (%75)

Kotil adlı üyeden alıntı

Hocam bende size gülüyorum :D Her şeyin elbet bir yolu vardır. :)

İngilizce bir site kurun 1000 hitle bile kazanabilirsiniz o parayı türkçe siteler tabi zor warez xxx hariç.

Hocam ingilizce olmasa bile 7k hitle türkçe içerikte minimum günlük 50 birakir diye düşünüyorum. Teşekkürler yorumunuz icin.

wmaraci
reklam

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)
scobur Hocam tık oranı çok fazla düşük gösterime de 10 kırış 1 TL arası bişiler veriliyor.

10 Krşdan baz alırsak 7 bin kişi tıklasa 70 TL anca kazanırsınız türkçede biraz zor. :)

• Üyelik 25.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 379
  • Beğeniler 218 / 78
  • Ticaret 4, (%75)

Kotil adlı üyeden alıntı

scobur Hocam tık oranı çok fazla düşük gösterime de 10 kırış 1 TL arası bişiler veriliyor.

10 Krşdan baz alırsak 7 bin kişi tıklasa 70 TL anca kazanırsınız türkçede biraz zor. :)

Hocam hesaplama hatanız var. 10 kuruştan 7000 tıklama 700 lira yapar :)

70 lira için 700 tıklama gerekiyor.
denizbe3558

kişi bu mesajı beğendi.

denizbe3558 denizbe3558 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 32 / 31
  • Ticaret 1, (%100)
Kotil tam ben yazıcaktım ama scobur arkadaşımız yazmış o yüzden sadece ":)";
Kotil scobur

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)

scobur adlı üyeden alıntı

Hocam hesaplama hatanız var. 10 kuruştan 7000 tıklama 700 lira yapar :)

70 lira için 700 tıklama gerekiyor.

700 Tıklama Olsın bir günde gelecek mi?
scobur

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 25.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 379
  • Beğeniler 218 / 78
  • Ticaret 4, (%75)

Kotil adlı üyeden alıntı

700 Tıklama Olsın bir günde gelecek mi?

Hocam yazımı okur musunuz? Neyse yine yazıyorum....

7k hit her kişi 5 reklam gördü 35k görüntülenme. %2 tbm olsa 700 tıklama yapar günde. Yazımı okursanız orda detaylı hesapta yaptım.

7k tıklama hesabını yanlış yapmıştınız bende uyardım sonuçta 7k tıklama 10 kuruştan 700 lira yapar.

Atacani Atacani - Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 743
  • Beğeniler 73 / 107
  • Ticaret 22, (%95)

Kotil adlı üyeden alıntı

Hocam bende size gülüyorum :D Her şeyin elbet bir yolu vardır. :)

İngilizce bir site kurun 1000 hitle bile kazanabilirsiniz o parayı türkçe siteler tabi zor warez xxx hariç.

Hey allahım, neyine gülüyorsun? Ben sanki demedim gezi blogu veya ekstra bir şey olmazsa bu fiyatlar komik diye. Benim bahsettiğim türkçe siteler kaldı ki yabancı sitelerde ve çok az tıkla yüksek miktarlar veren siteler 5000-6000 hitle kimse 50-70 lirada kalmaz çok daha fazlasını kazanır.

Ama ortalama ve bu kadar az bilgiyle site açıp 50-70 lira günlük alacağına inanmak oldukça komik.

Neyse tartışmaya bile girmeyeceğim , çok biliyorsanız konu açıp saçma saçma soru sorup kendi bildiğinizle yanıtlar vermeyin, bu şekilde bir yere gelemezsiniz... (mesajım sana değil konuyu açana)

Her şeyin bir yolu vardır evet ama öyle yok site kurayım günde 5000 kişi girsin kafadan hesapla 500ü tıklasın bana 50 lira gelsinle olmaz bu iş, daha googleın algoritmalarını tam bilmiyorsun. Her reklam her tıklama hatta her görüntülenme aynı parayı vermez, günlük hiti 100 olup günde en az 10 dolar kazanan yüzlerce site var
scobur

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 25.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 379
  • Beğeniler 218 / 78
  • Ticaret 4, (%75)

Atacani adlı üyeden alıntı

Hey allahım, neyine gülüyorsun? Ben sanki demedim gezi blogu veya ekstra bir şey olmazsa bu fiyatlar komik diye. Benim bahsettiğim türkçe siteler kaldı ki yabancı sitelerde ve çok az tıkla yüksek miktarlar veren siteler 5000-6000 hitle kimse 50-70 lirada kalmaz çok daha fazlasını kazanır.

Ama ortalama ve bu kadar az bilgiyle site açıp 50-70 lira günlük alacağına inanmak oldukça komik.

Neyse tartışmaya bile girmeyeceğim , çok biliyorsanız konu açıp saçma saçma soru sorup kendi bildiğinizle yanıtlar vermeyin, bu şekilde bir yere gelemezsiniz... (mesajım sana değil konuyu açana)

Her şeyin bir yolu vardır evet ama öyle yok site kurayım günde 5000 kişi girsin kafadan hesapla 500ü tıklasın bana 50 lira gelsinle olmaz bu iş, daha googleın algoritmalarını tam bilmiyorsun. Her reklam her tıklama hatta her görüntülenme aynı parayı vermez, günlük hiti 100 olup günde en az 10 dolar kazanan yüzlerce site var

Ortalama ve bu kadar az bilgi ne alaka ? Günde 5000 kişi girsin 50 lira gelsin ne alaka ? Hocam lütfen konuşmuş olmak için konuşmayın.

Kafanızdan uydurduğunuz cümlelerle de asla konuşmayın. Allah bile ilk cümlesinde oku demiş hocam. Okuyun sonra konuşun.

Ben 0 bilgim var site açayım 5k hit gelsin 500 tıklansın 50 lira kazanırım kafasında değildim asla. Size 7k TR hitinin 30 tl getirmeyeceğini söylediğiniz için kafadan en düşük miktarlarla hesap yaptım ve çok mantıklı bir hesap oldu %2 nin altında t.o 10 kuruşun altında tbm aldım daha ne kadar düşüreyim değeleri yani????

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al