Günlük Harçlık İçin Ne Sitesi Açılabilir?

88 Mesajlar 11.522 Okunma
smmexpress

mmkbilisim mmkbilisim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Tasarımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 7 / 29
  • Ticaret 2, (%100)
aylık 600 lira neden bu kadar zor kazanılıyor manası verilmiş az çok seo bilgin varsa kendi sitelerin ile kazanabilirsin veya geliştirip hizmet verebilirsin ek gelire ihtiyacım olduğunda bir kaç seo işi alıp ayda 1500 tl 2000 tl gibi rakam alıyorum zorlamıyorum paraya ihtiyacım olduğunda seo işi yapıyorum.

sana tavsiyem 15 site aç

seo konusunu araştır

15 siteden ne yapabilirsin

tanıtım yazısı satabilirsin ve bunları bayilik verirsin örneğin senin gibi para kazanmak isteyen kişilere 5 tl ye indirimli verirsin o da üzerine ekleyerek satar
aynı şekilde link satışı

paketler oluşturup kampanya yaparsın satışların artar

günlük tek siteden 0,50krş kazansan 7.5tl yapar.

225TL

ayda tahmini 10 tl ye tanıtım satsan site başı 4 tanıtım satarsın min

40 tl yapar site başı kazanç 15x40=600TL

2 Link satsan site başı aylık bunun fiyatı 15 tl
30 tl link tanıtımı 30x15=450TL

1275TL gibi kafadan bir kazanç çıkıyor tanıtım link işinde gerçekten satış yapmak istiyorsan çevren olması gerek hizlitanıtım wm aracı *** gibi yerlerde bu çevren senin gibi konu açması gerek.

bu iş kolaymı dersen değil ama ileride hit üzerinden reklam geliri ile kazançlar sağlarsın başlangıç için ideal rakamlar
scobur

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

BurakDemir BurakDemir Mechanical Eng. Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 7 / 64
  • Ticaret 6, (%100)
Üniversiteye başladığım zamanlarda ben de senin gibi arayış içerisindeydim. Bir site açıp para kazanmak uzun vadeli bir işti. Ben de dışardan Wordpress hizmetleri vererek sıcak para kazandım. Günlük 20-30 bazen 100-150 TL kazanıyordum.. Wordpress işleri ile uğraşırken aynı zamanda kendime bir site açtım. Android APK üzerine bir site. Özgün bir şekilde içerikler oluşturarak hatta APK dosyalarını dahi kendim upload ederek 2 ay gibi bir sürede iyi yerlere getirdim. Ardından 1500-2000 TL civarı bir fiyata sattım siteyi. Wordpress işleri ile de para kazandığım için bu paraya dokunmadan Adsense ile gelir elde etmeye yönelik olarak başka bir siteye yatırım yaptım ki bu yatırımımda tuttu ve şuanda XXXX TL civarında para kazanıyorum. Birkaç aya kısmet olursa kendi arabamı alacağım. Şuanda Makine Mühendisliği okuyorum ve hedefim de Adsense parasını sermaye yapıp kendi mesleğim üzerine yatırım yapmak olacak.

Diyeceğim şu ki kafanda belirli bir plan program yaparsan bu parayı kazanmak çok kolay olacaktır. Bir bakmışsın senin günlük 20 lira olan hedefin 200-300 TL olmuş.
GoMaster

kişi bu mesajı beğendi.

scobur scobur WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 25.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Elektrik Elektronik
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 379
  • Beğeniler 218 / 78
  • Ticaret 4, (%75)

Atacani adlı üyeden alıntı

2k hit ile günde 20 tl kazanacağına inanıyor musun dostum :)

Günde en az 6-7 k hit alsan bile 20 TL alman çok ama çok zor. Günde 20 tl almak için ya çok yüksek hitin olmalı ya da bir gezi blogun vs olmalı ...

6-7k legal sitede hitle kafadann 50-70 lira kazanılır günde. Kazanamıyorsa birisi problemi kendinde araması gerek. Yinede teşekkürler mesajınız için.

denizbe3558 adlı üyeden alıntı

Ben şimdi size burada türkçe içerikli siteden 1.5k tekil hit ile günde +30TL kazanıyorum diyeceğim ama gereksiz tartışmalara felan girmekte istemiyorum. Siz başaramıyorsanız ve beceremiyorsanız kimsenin hevesini kırmaya gerek yok. Bir çok kişi konuyu bile doğru düzgün okumadan konuyu açan kardeşimizin üstüne saldırmış.

Forum siteleri tartışma sitesidir. Fikirlerini, görüşlerini, bilgilerini paylaşırsın ama bütün yorumları tek tek okudum herkes umut ve heves kırma peşinde...

Allah kazancınızı arttırsın hocam. Türkçe içeriğe devam edeceğim o zaman :) Benim hevesim kırılmaz merak etmeyin saygıdan yazmadığım çok şey var yani boşverin o yüzden :) Tavsiyeniz içinde teşekkürler.

AdnanSimge adlı üyeden alıntı

Ornek androidoyun.club :D

Telefonumda bile ordan indirdiğim uygulama var :D

Voltaren adlı üyeden alıntı

warez olmayan bir tema paylaşım sitesi + apk , torrent vs paylaşım sitesi (tamamı copy paste olan) = link kısaltma servislerinden gelen çok deli paralar.

Bunu da düşüneceğim hocam sağolun yorumunuz için :)

mmkbilisim adlı üyeden alıntı

aylık 600 lira neden bu kadar zor kazanılıyor manası verilmiş az çok seo bilgin varsa kendi sitelerin ile kazanabilirsin veya geliştirip hizmet verebilirsin ek gelire ihtiyacım olduğunda bir kaç seo işi alıp ayda 1500 tl 2000 tl gibi rakam alıyorum zorlamıyorum paraya ihtiyacım olduğunda seo işi yapıyorum.

sana tavsiyem 15 site aç

seo konusunu araştır

tanıtım yazısı satabilirsin ve bunları bayilik verirsin örneğin senin gibi para kazanmak isteyen kişilere 5 tl ye indirimli verirsin o da üzerine ekleyerek satar
aynı şekilde link satışı

225TL

1275TL gibi kafadan bir kazanç çıkıyor tanıtım link işinde gerçekten satış yapmak istiyorsan çevren olması gerek hizlitanıtım wm aracı *** gibi yerlerde bu çevren senin gibi konu açması gerek.

bu iş kolaymı dersen değil ama ileride hit üzerinden reklam geliri ile kazançlar sağlarsın başlangıç için ideal rakamlar

Doğru hocam ancak şuna çoklu site ile uğraşmak sıkıntı olabilir çünkü 15 siteye içerik üretmek gerekecek. Ancak spinner gibi özgünleştirme (saçmalaştırma) yöntemiyle de satış olur mu bilemem. 15 siteyi içerik açısından doyurabileceğimi düşünmüyorum. Ancak önerileriniz çok mantıklı teşekkür ederim.

BurakDemir adlı üyeden alıntı

Üniversiteye başladığım zamanlarda ben de senin gibi arayış içerisindeydim. Bir site açıp para kazanmak uzun vadeli bir işti. Ben de dışardan Wordpress hizmetleri vererek sıcak para kazandım. Günlük 20-30 bazen 100-150 TL kazanıyordum.. Wordpress işleri ile uğraşırken aynı zamanda kendime bir site açtım. Android APK üzerine bir site. Özgün bir şekilde içerikler oluşturarak hatta APK dosyalarını dahi kendim upload ederek 2 ay gibi bir sürede iyi yerlere getirdim. Ardından 1500-2000 TL civarı bir fiyata sattım siteyi. Wordpress işleri ile de para kazandığım için bu paraya dokunmadan Adsense ile gelir elde etmeye yönelik olarak başka bir siteye yatırım yaptım ki bu yatırımımda tuttu ve şuanda XXXX TL civarında para kazanıyorum. Birkaç aya kısmet olursa kendi arabamı alacağım. Şuanda Makine Mühendisliği okuyorum ve hedefim de Adsense parasını sermaye yapıp kendi mesleğim üzerine yatırım yapmak olacak.

Diyeceğim şu ki kafanda belirli bir plan program yaparsan bu parayı kazanmak çok kolay olacaktır. Bir bakmışsın senin günlük 20 lira olan hedefin 200-300 TL olmuş.

Antep makineyse Allah yardımcın olsun öncelikle :) Doğrudur zaten benim ilk hedefim 20 lira ondan sonra devamını getireceğim inşallah. Yorumunuz için teşekkür ederim bol kazançlar :)

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)

mmkbilisim adlı üyeden alıntı

sana tavsiyem 15 site aç

seo konusunu araştır

aynı şekilde link satışı

225TL

15 Site değil bir sürü site elimden geçti hiç birini satamadım 1 kez tanıtım yazısı sattım o da makale yazacağım diyerek. Zor değil mi hocam?

wmaraci
wmaraci

mmkbilisim mmkbilisim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Tasarımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 7 / 29
  • Ticaret 2, (%100)

Kotil adlı üyeden alıntı

15 Site değil bir sürü site elimden geçti hiç birini satamadım 1 kez tanıtım yazısı sattım o da makale yazacağım diyerek. Zor değil mi hocam?

hocam en basitinden yakın arkadaşımın haber sitesi vardı zar zor kayıt ettirdim bionluk hizlitanitima forumda filan satış yapmadı 300 tl gibi bir kazanç aldı bir ay geçmeden tabi bu rakam biraz şansa gelmiş olabilir ama 100 tl gibi tanıtım satma imkanınız var site başı
scobur

kişi bu mesajı beğendi.

Atacani Atacani - Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 743
  • Beğeniler 73 / 107
  • Ticaret 22, (%95)
:D:D sadece gülüyorum 6-7 k hitle günde günde 30 lira bile kazanamazsın ne 50-70 lirası? Senin bu mantığınla bu forumdaki çoğu kişinin zengin olması gerekiyor

Ayrıca problemi kendisinde araması gerek diyorsun çok biliyorsan aç siteni kazan, öyle hite göre kazanç belirlemekle olmuyor. Günde en az 4 k hit alan sitem var adsenseteden 10 tl den fazla kazanmışlığım yoktur 10k hit bile gelse günde 50-70 TL kazanmak im-kan-sız! Hite bağlı değil adsense önce bunu öğren istersen

• Üyelik 25.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 379
  • Beğeniler 218 / 78
  • Ticaret 4, (%75)

:D:D sadece gülüyorum 6-7 k hitle günde günde 30 lira bile kazanamazsın ne 50-70 lirası? Senin bu mantığınla bu forumdaki çoğu kişinin zengin olması gerekiyor

Bakın.

7k hit ile minimum 35k görüntülenme olur. 40k olurda ben 35 diyorum. %2 tbm olsa 700 tıklama yapar. hadi 600 diyelim. yok yok 600 çok 500 diyelim yok ya 500 de çok 400 olsun bu da çok hadi hadi %1 in altında tbm olsun 300 olsun tıklama sayısı. 300 tıklama her tıklama 10 kuruş olsa 30 lira yapar.

30 lira bile kazanamazsın diyebilecek misiniz hala ?

Atacani Atacani - Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 743
  • Beğeniler 73 / 107
  • Ticaret 22, (%95)

scobur adlı üyeden alıntı

Bakın.

7k hit ile minimum 35k görüntülenme olur. 40k olurda ben 35 diyorum. %2 tbm olsa 700 tıklama yapar. hadi 600 diyelim. yok yok 600 çok 500 diyelim yok ya 500 de çok 400 olsun bu da çok hadi hadi %1 in altında tbm olsun 300 olsun tıklama sayısı. 300 tıklama her tıklama 10 kuruş olsa 30 lira yapar.

30 lira bile kazanamazsın diyebilecek misiniz hala ?

7k hit ile 35k görüntülenme nasıl oluyor? :D

• Üyelik 25.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 379
  • Beğeniler 218 / 78
  • Ticaret 4, (%75)

7k hit ile 35k görüntülenme nasıl oluyor? :D

Bir sayfada 3 reklam giren kisi 2 sayfa gezse 6 reklam goruntulenmesi yapar. Ben 5 aldim her kisi icin. 7.000x5 35000 yapıyor. T.o formülünü biliyorsunuzdur umarim? Tiklama/reklam goruntulenme sayisi..

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)

Ayrıca problemi kendisinde araması gerek diyorsun çok biliyorsan aç siteni kazan, öyle hite göre kazanç belirlemekle olmuyor. Günde en az 4 k hit alan sitem var adsenseteden 10 tl den fazla kazanmışlığım yoktur 10k hit bile gelse günde 50-70 TL kazanmak im-kan-sız! Hite bağlı değil adsense önce bunu öğren istersen

Hocam bende size gülüyorum :D Her şeyin elbet bir yolu vardır. :)

İngilizce bir site kurun 1000 hitle bile kazanabilirsiniz o parayı türkçe siteler tabi zor warez xxx hariç.
harun128 scobur

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al