wmaraci reklam

İlan sitesi için gerekli bilgiler

6 Mesajlar 1.275 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

heptasarim heptasarim Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum 1
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 220
  • Beğeniler 144 / 31
  • Ticaret 0, (%0)
Selamlar arkadaşlar.
Ne zamandır aklımda olan bir projeyi yorumlarınıza göre hayata geçirmek istiyorum.

Sade bir ilan sitesi açmak istiyorum. Verilen ilanlardan değil de reklamlardan kazanmayı düşünüyorum.

Tanıtım olayı için de fikirlerinizi alabilirim ama daha çok prosedür için yorum bekliyorum.

Yani kimseden para alınmayacağına göre herhangi bir kayda kuyda gerek yok herhalde. Peki belli bir süre sonra ilanlardan mesela sahibinden.com'daki gibi doping falan özellikleri/modülleri eklersem bunlar için irsaliyeli fatura mı kesmem gerek ve firma açılışından sonra herhangi bir yere bu ilan sitesini bildirmem gerekli mi ?

wmaraci
reklam

coleqtia coleqtia Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek İşci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 146
  • Beğeniler 8 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam elımde bır domaın var ıhtıyactan satmak zordundayım ılgılenırsen ilaninburda.com

sercan1097 sercan1097 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum Bartın
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 319
  • Beğeniler 30 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
banada ilan şablonu lazım sitemde...ancak bir türlü bulamadım...

• Üyelik 21.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum 1
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 220
  • Beğeniler 144 / 31
  • Ticaret 0, (%0)

coleqtia adlı üyeden alıntı

Hocam elımde bır domaın var ıhtıyactan satmak zordundayım ılgılenırsen ilaninburda.com

Domain var elimde.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

SEOExpert SEOExpert Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SEO Expert
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 2 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle jobberBase isimli scripti kesinlikle tavsiye ediyorum. Script açık kaynaklı ve ücretsizdir. Güzel ve kaliteli bir ilan scriptidir. Scriptte ilan verenler veya ilana başvuranların üyeliğe ihtiyacı yoktur. Bu sayede ziyaretçi işini çok kısa bir sürede halledeceği için siteniz tercih edilir bir konuma gelecektir.

Ayrıca elimde webmasterbul.com diye bir domain var, şuanda jobberBase kurulu fakat ilgilenemediğim için satmak istiyorum. Sitenin herşeyi hazırdır bir tek geliştirmesi kaldı. Başka sitelere yönelince bırakmak zorunda kaldım. Domain zaten mükemmel, "Webmaster bul" kelimelerinin birleşimi. Eğer ilgilenirsen pm at görüşelim.
heptasarim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum 1
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 220
  • Beğeniler 144 / 31
  • Ticaret 0, (%0)

SEOExpert adlı üyeden alıntı

Öncelikle jobberBase isimli scripti kesinlikle tavsiye ediyorum. Script açık kaynaklı ve ücretsizdir. Güzel ve kaliteli bir ilan scriptidir. Scriptte ilan verenler veya ilana başvuranların üyeliğe ihtiyacı yoktur. Bu sayede ziyaretçi işini çok kısa bir sürede halledeceği için siteniz tercih edilir bir konuma gelecektir.

Ayrıca elimde webmasterbul.com diye bir domain var, şuanda jobberBase kurulu fakat ilgilenemediğim için satmak istiyorum. Sitenin herşeyi hazırdır bir tek geliştirmesi kaldı. Başka sitelere yönelince bırakmak zorunda kaldım. Domain zaten mükemmel, "Webmaster bul" kelimelerinin birleşimi. Eğer ilgilenirsen pm at görüşelim.

Teşekkür ederim. Gerçi elimde domain var ama yine de düşüneyim. PM ile bilgileri atarsan sevinirim.

Ama konudaki soruma cevap alamadım :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al