negiu adlı üyeden alıntı

Zaten adsense üzerine eklersiniz,ürün satışı ek olur. Satış ortaklığı ile suya sabuna dokunmadan güzel satışlar yapılabiliyor, tavsiye ederim. Ya da tedarikçiyle de anlaşabilirsiniz,toplu bu hizmetleri sunan yerler var. 2-3 sene önce bebekler, gelişim süreci vs. üzerine portal tarzı bir siteden sabit reklam+bebek oyuncakları ,organik boyama kalemi,ıvır zıvır satışıyla güzel kazanmıştım. İlla İngilizce olmak zorunda da değil. Rusça ya da Almanca Antalya'da gezilip görülecek yerleri,mekanları,nerde ne yenilebileceğini anlatırsınız. Orta halli bi duruma gelince Antalya'daki otellere mail atarsınız ahanda bu benim sitem aylık şu kadar buralardan ziyaretçim var şu miktara yıllık reklamınızı yapabilirim dersiniz. Hazırlarsınız sözleşmenizi bir imzaya sabit geliriniz olur. Elin Hintlileri kazanacağına bizim milletimiz kazansın.

dediğinizi az çok anladım, güzel olabilir bu. dolar kısa vadede 4'ün, 3.5'un altına kolay kolay düşmeyecek gibi bu sebeple artık yurt dışına çalışma 1 e 4 getiriyor çok daha karlı sonuçlar ortaya çıkıyor. tbm ortalama miktar 0.25 cent olsa 1 lira ediyor ki bu çok çok güzel para. öğrenciyim aylık kendime burs yaratmak istiyorum, bu doğrultuda hareket ediyorum şuanda. hocam 1 sorum daha olacak yabancı siteler için açılan adsense hesabı dolar üzerinden mi yoksa yine tl olarak mı birikiyor.