wmaraci reklam

Izdırap :)

7 Mesajlar 934 Okunma
wmaraci reklam

Youlost2135 Youlost2135 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad V** D**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 41 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Evet arkadaşlar başlıkta gördüğünüz gibi :) şöyle açıklayayım.Bir iş yerin e ticaret sitesine bakıyorum.Bazı satış sitelerinin mağazasına da aynı şekil de bakıyorum ve ara da hamallık yapıyorum.Kullanmasını bildiğim programlar after effect , premier pro , Cs3 Cs6 , ha bir de wordpress ne yazık ki 1700₺ alıyorum sigorta felan yok tabi ki bana önerileriniz var mı şu yeteneklerimi nerde nasıl geliştirip iyi bir yerlere getirebilirim.Tüm yorumlara açığım

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

forces forces WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1366
  • Beğeniler 9 / 379
  • Ticaret 0, (%0)
bu işte bir terslik var derim , Freelancer olarak daha fazla iş ile ilgilenmek belki çözüm olabilir , yetenekleriniz ve bilgi birikimiz ile birlikte .
Youlost2135

kişi bu mesajı beğendi.

Youlost2135 Youlost2135 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad V** D**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 41 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
İyi hoş diyorsun da nasıl çeviricem kendimi onu bilmiyorum sermayem yok.En kötü ihtimalle yeteneğimi nasıl gün yüzüne çıkartıp iş alıcam ki

alper155 alper155 Üyeliği Durdurulmuş Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2021
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek serbest ticaret
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 28 / 48
  • Ticaret 8, (%75)
konu başlığını daha açıkça belirtmen lazım ki alakasız olanlar konuya girerek vakit harcamasın.
-dislike

wmaraci

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
Hamallık bedenen seni zinde tutar bu iyi bir şey.
Diğer yandan bildiğin işte kendini puanla 10 üzerinden kaç verirsin.
Ona göre hareket etmelisin.

E ticaret site kurulum strateji ürün tedarik konularında kendini ayrıca geliştir
Youlost2135

kişi bu mesajı beğendi.

Storyman Storyman Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2020
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Reklam Ajansı ve Web Geliştirm
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 129 / 105
  • Ticaret 1, (%100)
Evet, işyeri seni dibine kadar sömürüyor o bir gerçek. Yasal da değil aynı zamanda. (Çalışma saatin nedir günlük, haftada kaç gün çalışma vs bu bilgileri de İletseydin keşke)
Pazar yerleri yönetimi, ürün fotoğrafı hazırlanması, satış ile ilgili sosyal medya hesapları yönetimi, müşteri iletişimi, yeni satış kanallarının tespiti ve reklam yönetiminde kendini geliştirmeni tavsiye ederim. İşin programsal boyutuna fazla takılma ve zaman kaybetme, ae, PS gibi şeyleri temel seviye biliyorsan da yeter. Canva var, sana her türlü yetişir. Zamanı dediğim olgularda harcamaya bak.
Mesela orayı geçici bir staj yeri gibi gör. Denemeler yap, stratejiler geliştir ve uygula, işyeri de müsaade ettikçe.
E-ticaret hukuku konularında bilgi sahibi ol, mesela mesafeli satış sözleşmeleri üzerinde dur, ilgili mevzuatı mutlaka oku. (Tüketiciyi koruma kanunu vs)

Ve unutma, senin orada en önemli görevin e-satış kanallarından satışı arttırmak ve minimum müşteri şikayeti sağlamak... Satış arttırıcı stratejiler geliştir, teklifler sun. Eğer atağa kaldırırsan satışları değerin olur firma seninle yeniden masaya oturur. Eğer onlar oturmazsa güçlü referansların ve tecrübelerin ile başkaları seni bulur👍 iş başvurularında parlarsın.
Ama bu şekilde sadece bakarsan siteye alacağın ücret budur. Hatta arka ofiste de şu konuşulur; "bütün gün ne yapıyo ki...."
*Son sözüm senin için değil, yaşanmış, duyulmuş tecrübeler, yanlış anlama.
Başarılar.
Youlost2135

kişi bu mesajı beğendi.

Storyman Storyman Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2020
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Reklam Ajansı ve Web Geliştirm
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 129 / 105
  • Ticaret 1, (%100)
Senin konuyla bağlantılı bir hatıram geldi aklıma, onu da anlatmak istedim 😊
Bir zamanlar turizm sektörüne çok hevesliyken biraz tecrübe kazanayım diye (sırt çantamı kapıp Antalya'ya gidip hem tatil hem iş macerası, her dolu dizgin genç gibi) Bursa'da küçük bir şehir otelinde işe başlamıştım.
Maaş asgariden azdı, aynı senin şartlar gibi. Yemek filan da yoktu. Ama bir otelcilikte öğrenmem gereken ne varsa hepsi karşımdaydı ve rahatça girip yapabiliyordum. Hem Manuel sistemle giden hem de dijital yönetime geçmeye çalışan bir oteldi. Bir zamanların meşhur booking sistemi de kuruluydu, anlaşması vardı. Booking yönetim paneli karşımda, gece vardiyalarında kurcalayıp dururdum, her yerini çözdüm. Otel paket programı elektrayı aynı şekilde. Velhasıl Antalya'ya gittiğimde bunları az kişinin bildiğini görmüştüm ve o gece kurcalamalarının, edindiğim bilgilerin benim çok işime yaradığını gördüm... Güzel bir otelde sağlam bir iş bulmuş 2 sezon hem tatil hem de iş aradan çıkarmıştım. Bu gibi yerleri öğrenme, deneme yanılma, test ve tecrübe yerleri olarak değerlendirmek gerçekten faydalı olacaktır...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al