wmaraci reklam

Neden birlikte projeler yapmıyoruz? Efsaneler yaratmıyoruz?

46 Mesajlar 4.282 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

MediaRaizo MediaRaizo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 25 / 85
  • Ticaret 4, (%100)

Mecanique adlı üyeden alıntı

Düşünce güzel fakat kararlı kişiler ile yola çıkılmadıkça çok zor. Devamlılık, istikrar, azim..

Bir de biz Türkler ben merkezliyiz biraz.. BEN yaptım BEN başı çekmeliyim BEN im sözüm geçerli olmalı demeyen bir ekip.. Neler olmaz ki. iconlive'ın örneğini farklı bir anlatı ile biliyorum ama doğru 100 liranın 99'unu reklama yatırmadıkça kazanmak zor. Envato bile hala reklam veriyorsa bu projenin daha çok reklam vermesi lazım.

Ama hayal etmek başarmanın yarısıdır lafını da çok severim.. Yani "death to the world boss"

Hayatta benim kadar tokat yiyeni yoktur hocam. Ama herzaman bırakmamayı öğrendim, daha güçlü kalktım ayağa. Dediğin gibi yol arkadaşları bulmak çok çok zor. Ama şunu da bilmek lazım, yönlendirende önemli. Evet herkes olaylara daha başka açılardan yaklaşıyor. Ama bunu da yönetmek elimizde.

Hayırlısı
Mecanique

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)
Ülkemizi kötülemeyin...

Ülkeden çıkan pek çok global ürün var hepside süper yerlerde tek sıkıntıları reklam yapmadıkları için bilinmemeleri çünkü ihtiyaçları yok adamlar kurumsal takılıyor :) Son kullanıcı ile uğraşıp elalemin nazını kimse çekmek istemiyor haliyle

Var olan bir global ürünün çakmasını yapmayın da ne yapıyorsanız yapın. Önemli olanda bu zaten

• Üyelik 18.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 25 / 85
  • Ticaret 4, (%100)
Muhakkak vardır, ben işin o tarafında değilim. Bende global olayım ama buradan çıktığımı unutmıyım. Global oldular tamam en iyi örnek Nevzat Aydın adam aldığı parayla işten ayrılmış çalışanları dahi çağırarak 27 milyon dolar para dağıtmış. sizlerle birlikte başardım diye. Yani ben elimden tutun kaldırın kaygısında değilim. Gelin herkes bişey yapsın, diğerleri de elinden birşey geliyorsa yapsın

• Üyelik 18.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 25 / 85
  • Ticaret 4, (%100)
Aklıma fikir geldikçe buradan yazacağım belki gören olur tamam yapayım diye zıplar. Umarım da başarılı olur. Belki ben bile başlayabilirim.

3 Boyutlu Avm. Unity kullanılarak herhangi varolan bir avmnin 3 boyutlu hali hazırlanır. Ve kullanıcılar herhangi bir avmde gezip döndükten sonra bu avmye online şekilde bağlanıp buradaki ürünleri dostlarına gösterir isterse alışveriş bile yapabilir. AVMlerde her mağaza bunun için aylık bir ücret öder, oralara destekçi bir backend kurulabilir. Bence devir teknoloji devri bu da uygulanabilecek bir model.

Tabi uygulama için önce bir avm bulup onunla anlaşmanız lazım. Bu fikir daha da geliştirilebilir, reklama ihtiyaç duymazsınız avm sizin reklamınızı zaten yapacaktır. Akıllı AVM;)

Saygılar
MuhammedArslan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

yaerna1 yaerna1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 17 / 93
  • Ticaret 2, (%100)
Uzun dönemli düşünen kişileri bulmak zor hocam ya :( Kafaların uyuşması kolay da meyveleri 5 yıl sonra yemek yerine adsense kazancını düşünüyolar.

• Üyelik 18.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 25 / 85
  • Ticaret 4, (%100)

yaerna1 adlı üyeden alıntı

Uzun dönemli düşünen kişileri bulmak zor hocam ya :( Kafaların uyuşması kolay da meyveleri 5 yıl sonra yemek yerine adsense kazancını düşünüyolar.

Ama sonuçta o adsenseyi de çoğu bulamıyor, ayrıca bir proje yapmak adsense almaya karşı bir durum değilki yine yap. Ama orjinal birşeyde yap herkesi imrendir

HasanSorumli HasanSorumli Finali Zaten Biliyoruz, Senaryo Hoşumuza Gidiyor. Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Uluslararası Ticaret
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 1151
  • Beğeniler 127 / 327
  • Ticaret 7, (%100)
dediğiniz platformlar benzer projeler yapınca özenti gibi laflar çıkıyor önce önyargıları aşmamız gerek

Parasız düşünür; ama paralı iki misli düşünür. - Mihayloviç Dostoyevski

• Üyelik 18.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 25 / 85
  • Ticaret 4, (%100)

HasanSorumli adlı üyeden alıntı

dediğiniz platformlar benzer projeler yapınca özenti gibi laflar çıkıyor önce önyargıları aşmamız gerek

Ben size projeyi klonlayın demiyorumki hocam mesela mixer, twitchden sonra çıkan bir proje ama oda tuttu. Kimsede burun kıvıramadı. Benimki bir örnek, özgün bir fikir bulup onuda yapabiliriz.
HasanSorumli

kişi bu mesajı beğendi.

HasanSorumli HasanSorumli Finali Zaten Biliyoruz, Senaryo Hoşumuza Gidiyor. Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Uluslararası Ticaret
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 1151
  • Beğeniler 127 / 327
  • Ticaret 7, (%100)
var birçok proje var dediğiniz gibi ama bizim milleti biliyorsunuz nasıllar bu yüzden kimse kalkışmıyor

Parasız düşünür; ama paralı iki misli düşünür. - Mihayloviç Dostoyevski

• Üyelik 18.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 25 / 85
  • Ticaret 4, (%100)

var birçok proje var dediğiniz gibi ama bizim milleti biliyorsunuz nasıllar bu yüzden kimse kalkışmıyor

Hocam asıl algı burada, eminim bu forumda birilerinin düşündüğü fikri başkaları yaptı ve bende bunu düşünüyordum dedi o kişi.
Bu şöyle oldu, bu bunu yaptıyı bırakmamız gerekiyor ne yazık ki. Keşke herşey o kadar basit olsa bu hayatta. Bazı şeyler gerçekten uzak kalıyor haklısınız ama düzelebilecek çok element var. Phpyle yapılmış bir framewprk çıkıyor herkes hurra ona. Başka hiçbirşeyle ilgilenmiyor. Ya sende bi tane geliştir, yapabilirsin yapamayacağın birşey yok ki. Madem framework ne biliyorsun sende yap
HasanSorumli

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al