wmaraci reklam

Neden birlikte projeler yapmıyoruz? Efsaneler yaratmıyoruz?

46 Mesajlar 4.291 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

tahakuzgun tahakuzgun Web Designer Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Grafik Tasarım ve Web Designer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 37 / 43
  • Ticaret 4, (%100)

tahaa adlı üyeden alıntı

Nasıl yani anlayamadım ? Bahsetmek istediğim bu tarz projeden tahakuzgun arkadaş bahsetmiş yapım aşamasında olduğunu söylemişti. Konuda bayabi anlatmış.
kaanst Dostumun konusu ile ilgili bir bilgim yok yapacağızı iş iyiye benziyor. Müsade edip etmeme konusu size kalmış değil. Bir fikir çalma konusu da değil. Herkesin kendi projesi var.
Olay şudur ki rakip olacaklarına değerli arkadaşlarımız birlikte çalışsın. Hem biz kullanıcılar için hemde onlar için problem çıkmasın isterim. Her iki projenin de iyi yanları kullanılsa onca siteye fark atar.

halilyc adlı üyeden alıntı

Yerli stackoverflow açtım zamanında sorunlarda birbirimize hızlıca yardımcı olabilelim diye ama ilgi gösteren olmadı malesef, *** ve wmaracı gibi yerlerde bunun için destek göremediysek gidip sosyal ağda reklam vermenin mantığı yoktu açıkçası, burada bildirim ile konu duyurulsaydı çok başka bir hal alabilirdi misal sağlık olsun.

Yerli bir sosyal ağ yazıyorum ama global olacak, 2. dil olarak Türkçe de yer alacak. Zamanla farklı ülkelerden ilgi gösterildikçe o ülkelerin dillerini de yavaş yavaş dahil edeceğim. Bayağı sona doğru yaklaştım en geç 2 aya piyasaya çıkacağım inşallah, projeme güveniyorum burada da tanıtıp sizlere test edip hataları yazmanızı isteyeceğim inşallah :)

MediaRaizo adlı üyeden alıntı

Umarım başarılı olursun, her konuda yardıma hazırım. Eminim bu kitle sayesinde wmaracıda sitenizi duyurup bizlere yardımcı olacaktır.

Evet geri döndüm. Projem devam ediyor. Desteği için tahaa adaşıma teşekkür ederim. Mantıklı sözler cümleler fikirler dönmüş konuda. İyi güzel fakat sanırsam trend oldu bu tarzda yer açmak. Herkes açmaya çalışıyor. İnsanlar kazanmak üzerine programlanmış. Birliktelik değil bireysellik önde. Artık bu iş kim daha fazla ayakta durursa kimin bütçesi varsa kimin bilgisi varsa ayakta duracak oldu.
Herkese başarılar dilerim..
ctnbckci

kişi bu mesajı beğendi.

https://themeforest.net/user/oceanthemes
https://www.templatemonster.com/authors/tahakuzgun/
wmaraci
reklam

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
yazılım yapmak ayrı bir olaydır girişim yapmak ayrı bir olaydır.
akabinde bütçe bulmak ve bu bütçeyi idare etmek kısmı geliyor.

herkesin fikri vardır ama tecrübe ve ileri görüş sahibi insiyatif alabilen insanın fikri her zaman daha değerlidir ve tutturma olasılığı çok yüksektir.

daha az masraf ile daha sağlam şekilde web üzerinden projeler üretilebilir ve tutabilir yazılım kısmında o alanda bilgisi olmasa bile çözüm yolu kısmında kafa yorabilen fikir üretebilen kendini geliştirebilen yazılımcı başarılı olabilir.

anlatılanı anlayıp kodlamaya dökebilen bilmiyorsa bile araştırarak çözebilen çözmemiyor ise yardım almayı bilecek yazılım konusunda proje yönetebilecek kabiliyetli insanlar başarılı olurlar ama sadece işi bu olmalı işin %20 si genelde yazılımdır %80 i diğer aktivitelerdir

Aykut Aykut Yaşa Mustafa Kemal Paşa Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 2184
  • Beğeniler 715 / 772
  • Ticaret 32, (%100)
Çünkü Türkiye'de herkes birbirini düdüklemeye bakıyor! Avrupalının bakış açısı, profesyonelliği ve iş ahlakı bizde yok...

Voltaren Voltaren www.ZomPir.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
insanların toplanıp birşeyler yapamamasının tek sebebi kazanç getirisinin olmaması

Finans Haber Portalı : https://www.zompir.com/
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)
aslında basit bu işler, bir dernek ya da bir şirket kurulur, sitesi açılır, trdeki tüm wpciler sitede satış hesabı açar. mantıken böyle ama buna tr de yanaşacak insan yok. herkes kendi kazanmak istiyor.

MediaRaizo MediaRaizo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 25 / 85
  • Ticaret 4, (%100)

tahakuzgun adlı üyeden alıntı

Evet geri döndüm. Projem devam ediyor. Desteği için tahaa adaşıma teşekkür ederim. Mantıklı sözler cümleler fikirler dönmüş konuda. İyi güzel fakat sanırsam trend oldu bu tarzda yer açmak. Herkes açmaya çalışıyor. İnsanlar kazanmak üzerine programlanmış. Birliktelik değil bireysellik önde. Artık bu iş kim daha fazla ayakta durursa kimin bütçesi varsa kimin bilgisi varsa ayakta duracak oldu.
Herkese başarılar dilerim..

ermaneray adlı üyeden alıntı

yazılım yapmak ayrı bir olaydır girişim yapmak ayrı bir olaydır.
akabinde bütçe bulmak ve bu bütçeyi idare etmek kısmı geliyor.

herkesin fikri vardır ama tecrübe ve ileri görüş sahibi insiyatif alabilen insanın fikri her zaman daha değerlidir ve tutturma olasılığı çok yüksektir.

daha az masraf ile daha sağlam şekilde web üzerinden projeler üretilebilir ve tutabilir yazılım kısmında o alanda bilgisi olmasa bile çözüm yolu kısmında kafa yorabilen fikir üretebilen kendini geliştirebilen yazılımcı başarılı olabilir.

anlatılanı anlayıp kodlamaya dökebilen bilmiyorsa bile araştırarak çözebilen çözmemiyor ise yardım almayı bilecek yazılım konusunda proje yönetebilecek kabiliyetli insanlar başarılı olurlar ama sadece işi bu olmalı işin %20 si genelde yazılımdır %80 i diğer aktivitelerdir

Aykut adlı üyeden alıntı

Çünkü Türkiye'de herkes birbirini düdüklemeye bakıyor! Avrupalının bakış açısı, profesyonelliği ve iş ahlakı bizde yok...

Voltaren adlı üyeden alıntı

insanların toplanıp birşeyler yapamamasının tek sebebi kazanç getirisinin olmaması

ŞafakÇALIŞKAN adlı üyeden alıntı

aslında basit bu işler, bir dernek ya da bir şirket kurulur, sitesi açılır, trdeki tüm wpciler sitede satış hesabı açar. mantıken böyle ama buna tr de yanaşacak insan yok. herkes kendi kazanmak istiyor.

Olumlu olumsuz düşüncelerinizi paylaşmanız bizlere yardımcı olacaktır arkadaşlar, lütfen çok sertte olsa söylemek istediğinizden çekinmeyin. Bugün bir proje fikrimi paylaşacağım ve bu konunun üzerine çalışmalara başlayacağız inşallah. Fikrimle ilgili tüm detayları paylaşacağım. Bunun sebebi insanlar alıp aynısını yapsın diye değil, biz başarabilirsek sizlerin izlemesi gereken yolun ne olduğudur.

İyi çalışmalar

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al