wmaraci reklam

Neden birlikte projeler yapmıyoruz? Efsaneler yaratmıyoruz?

46 Mesajlar 4.288 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

buzmavisi buzmavisi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1451
  • Beğeniler 302 / 276
  • Ticaret 11, (%73)
Bu tarz işler havada kalmamalı. Oturulup ciddi anlamda konuşulmalı sözleşmeler yapılmalı , şirket i ofis vb. ekipmanların kurulması gerekli. İşini iyi derecede bilen insanlar işletmeye dahil edilmeli.

wmaraci
reklam

MediaRaizo MediaRaizo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 25 / 85
  • Ticaret 4, (%100)

buzmavisi adlı üyeden alıntı

Bu tarz işler havada kalmamalı. Oturulup ciddi anlamda konuşulmalı sözleşmeler yapılmalı , şirket i ofis vb. ekipmanların kurulması gerekli. İşini iyi derecede bilen insanlar işletmeye dahil edilmeli.

Yapılacak işr ve boyutuna bağlı tabi, ama herşey hukuki tabanda da doğru olmak zorunda. Öyle sözler verilip paylar dağıtılacak bir durum değil.

3 kişi birleşir kurucu ortak olurlar. Veya bir kişi ben parayı koyuyorum siz yapın imzanız olsun. İş benim diyebilir. Bunlarda önemli konular, lütfen post üzerinden bu tarz detaylarıda paylaşalımki kaş yapalık derken, insanlara meze olmayalım.

Ben zaten haftada bir bu mesajları toplayıp postta tek seferde düzenliyecem

enesgunduz enesgunduz Blackflioww Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 13 / 30
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam çok güzel demişsin ama lütfen bu konuyu açtım yorumlar geldi hadi bitti olmasın. Bunlar ciddi olarak düşünülmesi gereken konular. Bu tür konuları sadece konuştuğumuzdan hiçbir şey elde edemiyoruz. Herhangi bir projeye dahil olmayı çok isterim.
Ha bide bizim insanımızın yerli projelere olan sonsuz destekleri(!) kesinlikle bize yardımcı olacaktır..

• Üyelik 18.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 25 / 85
  • Ticaret 4, (%100)

enesgunduz adlı üyeden alıntı

Hocam çok güzel demişsin ama lütfen bu konuyu açtım yorumlar geldi hadi bitti olmasın. Bunlar ciddi olarak düşünülmesi gereken konular. Bu tür konuları sadece konuştuğumuzdan hiçbir şey elde edemiyoruz. Herhangi bir projeye dahil olmayı çok isterim.
Ha bide bizim insanımızın yerli projelere olan sonsuz destekleri(!) kesinlikle bize yardımcı olacaktır..

Hocam kesinlikle, burda ilk alevi ben yakacam gibi duruyor. Proje fikrini aleni paylaşmaktan korkanlarda var fazlasıyla, özel mesajlar geliyor tek tük. Bir fikrim şu şu lazım diyebiliriz en azından. Ben fikrimi aleni paylaşmaya çalışıyorum zaten. Bir tane çıksa devamıda kesinlikle gelecek ben inanıyorum. Haftasonunu bekliyorum defterlerimden birşey çıkartacağım ben, belki önayak olur.

Güvenilirlik açısından üst yönetimdende bir arkadaş bu konuyu yakından takip ederse belki bi nebze rahatlık olur herkeste

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

muhammetdkaya muhammetdkaya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 638
  • Beğeniler 146 / 136
  • Ticaret 4, (%100)
Bende destek olurum..
MediaRaizo

kişi bu mesajı beğendi.

kaplan61 kaplan61 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Peyzaj
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 4 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Ben amatörün amatörüyüm. Aşina olduğum için kendi işimi kendim göruyorum. Geçenler de dropbox galeri wordpress eklentisi için codecanyondan 45$ lık harcama yaptım. Dahası astrawp tema 1 yıllık 50 dolar ödedim. Bence yapın gençler yapın bir arpa boyu hızla da ilerlese bile yapmaktan korkmayın. Biz onların dolarını satın alacağımıza onlar TL satın alsın.
MediaRaizo

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 25 / 85
  • Ticaret 4, (%100)

kaplan61 adlı üyeden alıntı

Ben amatörün amatörüyüm. Aşina olduğum için kendi işimi kendim göruyorum. Geçenler de dropbox galeri wordpress eklentisi için codecanyondan 45$ lık harcama yaptım. Dahası astrawp tema 1 yıllık 50 dolar ödedim. Bence yapın gençler yapın bir arpa boyu hızla da ilerlese bile yapmaktan korkmayın. Biz onların dolarını satın alacağımıza onlar TL satın alsın.

Sahip olmamız gerekm ruh bu gerçekten, biz gidip deli gibi paralar kazandıracağımıza birazda onlar bize gelsin. Yeni bir teknolojinin oluşmasını biz sağalayabiliriz. Ya elin hindistanlıları siteleri ele geçirmiş ortalığı mahvettiler. Biz niye yapamayalım! Biz yapalım sitesi olanlar küçük büyük reklamla desteklesin. Herkes profilinde paylaşsın al sana reklam. Tabiki bununda karşılığı verilir ama 3-5 verip alınacak geri dönüş bile yeter.

Com Com Domain Kullanıcı
  • Üyelik 14.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** B**
  • Mesajlar 272
  • Beğeniler 75 / 77
  • Ticaret 7, (%100)
Bu işe para kazanma yolu ile değilde sektörün ihtiyaclarını karsılama amacı ile girin.
kaplan61

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 25 / 85
  • Ticaret 4, (%100)

Com adlı üyeden alıntı

Bu işe para kazanma yolu ile değilde sektörün ihtiyaclarını karsılama amacı ile girin.

Size göre ihtiyaçlar neler hocam? Ona göre de yol izlenebilir.

xsafa xsafa Developer Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar Müh. Öğr.
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 1534
  • Beğeniler 1234 / 463
  • Ticaret 19, (%100)
(Bknz: bizim neden yerli facebook'umuz , vk 'mız yok)

Yazılım işleriniz için -> contact@safayasar.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al