freelance iş ilanları

Niye Hak Etiğimiz Yerlerde Değiliz.

7 Mesajlar 671 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 sene önce bir site kurdum adı oyuneditoru. İlk başlarda oyun hileleri vs gibi şeyler paylaşıyordum. 1 K hite ilk defa o sitede kavuştum günlük 4 tl kadar wordgo'dan para kazanıyordum. Sonra site bazı sebeplerden dolayı kapalı kaldı. Ama aklımda hep diğer oyun siteleri gibi (turunculevye-merlininkazanı) olamak vardı sitenin 7. ayında siteyi tekrar açtım bu sefer her şey temiz teme muhteşem sadece tek bir proje olacaktı aklımda oyuneditoru. Bir heves başladık arkadaşlarımdan olumlu tepkiler aldım site çok güzel harika ama kazanamıyorum arkadaş günlük 75 kişi giriyor siteye 0.01 krş para kazanıyor site 3 ayda 150 tl vermek adamı yoruyor staj yapıyorum 500 tl maaş alıyorum anca kendimi geçindiriyorum.

Fuarlara gidiyorum yeni insanlarla tanışıyorum MSI - OyunHizmetleri sponsor oluyor diyorum herşey yolunda buda yetmiyormuş gibi MSI 8 Bin tl lik ürün yolluyor sırf oyun incelmeleri yapalım diye. Benim içime oturan tek şey adamların verdiği karşılığı yanıtsız bırakmak. Adamların güvenini sarsmak. Ben nasıl çıkıcam bu işin içinden anlamdım. Bana bir yol gösterin lütfen.

cagdaskorkmaz.com.tr
wmaraci
reklam

ntka ntka https://ntka.org Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Agent
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 2762
  • Beğeniler 811 / 810
  • Ticaret 262, (%100)
Azimle devam edin bence hemen pes etmeyin bir anda herşey istediğiniz gibi olmaz bende oyun sitesini açarken uzun vade de düşünerek açtım eğerKi 3 5 ayda bir yerlere gelicem diye site açarsanız başaramazsınız 5 10 yıllık düşünerek bir işe başlayın kısa vade de birşey elde edemezsiniz bu benim düşüncem.

dijitalsite.com.tr ister al / ister sat / yeni üyelere 20 tl bakiye hediye

CivanDemir CivanDemir Merhaba Dünya Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 330 / 389
  • Ticaret 14, (%100)
Senin yerinde olsam sosyal medyayı 2. plana atmam. Bence facebook'da hayran kitleni büyütmeye çalış. Elinden geldiğince 3-5 liralık sponsorlu reklam yap.

Durotan Durotan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek 3D Sanatçı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 1676
  • Beğeniler 204 / 340
  • Ticaret 2, (%100)
Konuyla alakasız olacak ama incelemeniz için gönderdikleri ürünleri inceledikten sonra geri mi yolluyorsunuz yoksa sizde mi kalıyor?

Konuya dönecek olursak ta, sizinle aynı kategoride olan sitelerin yapmadıklarını yapın, farklı olun derim.

wmaraci
wmaraci

erdalgozum erdalgozum WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Profesyonel SEO Uzmanı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 112 / 91
  • Ticaret 9, (%100)
Hak ettiğini önce sen düşünmemelisin. Zira hak etmişsen güzel yerlere gelirsin. Fakat sabırsız davranıp 7 - 8 ayda insanların 5 ile 10 yıl içinde edindikleri derecelere çıkmak istersen bu olmaz. Sabır, kalite, disiplinli çalışma gerekiyor. Bu konuyu, İyice sindirerek oku. Anla ve uydula. Ardından bu konuyu iyice oku ve uygula. Sonra bu konuyu oku uygula. Ardından bu konuyu oku uygula. Okumakla kalma. Uygula. Senin geçtiğin yollardan geçmiş zorluk ve sıkıntıları aşmış eski webmasterlerin tavsiyelerini sadece okumakla kalma. Uygula. Fakat şunu unutma tüm bu "uygula" dediklerim sabır gerektiren, disiplik ve kaliteli çalışma gerektiren süreçler. Bu süreçleri aşarsan başarı gelecektir inşaAllah.
EvoTECH

kişi bu mesajı beğendi.

Profesyonel SEO Uzmanı

muhendiss muhendiss tavsiyelazim.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1922
  • Beğeniler 52 / 360
  • Ticaret 54, (%100)
Hocam öncelikle herkesin aynı dönemlerden geçtiğini bildirmek isterim. Öncelikle sponsorlar bulman çok güzel. Çoğumuzda bu konudan muzdaribiz. Konuya gelecek olursak öncelikle hitlerini arttırman lazım. Tabi google gözünde konuşuyorum. Hemen şuraya bir yazımı iliştireyim. İçinde yararlanacağın bilgiler vardır.
____
Hitim Neden Artmıyor

____
Şimdi farklı noktaya değinmek gerekirse, bir oyun sitesi, hatta bir oyun editörü olarak oyun incelemelerine hatta gameplaylere önem vermen gerekir bence. Genç, çocuk kitleyi yakalaman gerekli Bunun için twith üzerinden yayın yapmalısın. Minecraft, CS Go gibi gençlerin çoğunlukta olduğu alanlardan başlayığ bir tarz oluşturarak yayın yap, video çek. Çok faydalı olacaktır.

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)

Durotan adlı üyeden alıntı

Konuyla alakasız olacak ama incelemeniz için gönderdikleri ürünleri inceledikten sonra geri mi yolluyorsunuz yoksa sizde mi kalıyor?

Konuya dönecek olursak ta, sizinle aynı kategoride olan sitelerin yapmadıklarını yapın, farklı olun derim.

Oyun icelemesi yaptığımız pc bizde kalıyor tabi zimmetli bir şekilde. Bunun dışındaki ürünler geri gidiyor

Ek Olarak:

ntka adlı üyeden alıntı

Azimle devam edin bence hemen pes etmeyin bir anda herşey istediğiniz gibi olmaz bende oyun sitesini açarken uzun vade de düşünerek açtım eğerKi 3 5 ayda bir yerlere gelicem diye site açarsanız başaramazsınız 5 10 yıllık düşünerek bir işe başlayın kısa vade de birşey elde edemezsiniz bu benim düşüncem.

Civan Demir adlı üyeden alıntı

Senin yerinde olsam sosyal medyayı 2. plana atmam. Bence facebook'da hayran kitleni büyütmeye çalış. Elinden geldiğince 3-5 liralık sponsorlu reklam yap.

erdalgozum adlı üyeden alıntı

Hak ettiğini önce sen düşünmemelisin. Zira hak etmişsen güzel yerlere gelirsin. Fakat sabırsız davranıp 7 - 8 ayda insanların 5 ile 10 yıl içinde edindikleri derecelere çıkmak istersen bu olmaz. Sabır, kalite, disiplinli çalışma gerekiyor. Bu konuyu, İyice sindirerek oku. Anla ve uydula. Ardından bu konuyu iyice oku ve uygula. Sonra bu konuyu oku uygula. Ardından bu konuyu oku uygula. Okumakla kalma. Uygula. Senin geçtiğin yollardan geçmiş zorluk ve sıkıntıları aşmış eski webmasterlerin tavsiyelerini sadece okumakla kalma. Uygula. Fakat şunu unutma tüm bu "uygula" dediklerim sabır gerektiren, disiplik ve kaliteli çalışma gerektiren süreçler. Bu süreçleri aşarsan başarı gelecektir inşaAllah.

mühendis adlı üyeden alıntı

Hocam öncelikle herkesin aynı dönemlerden geçtiğini bildirmek isterim. Öncelikle sponsorlar bulman çok güzel. Çoğumuzda bu konudan muzdaribiz. Konuya gelecek olursak öncelikle hitlerini arttırman lazım. Tabi google gözünde konuşuyorum. Hemen şuraya bir yazımı iliştireyim. İçinde yararlanacağın bilgiler vardır.
____
Hitim Neden Artmıyor

____
Şimdi farklı noktaya değinmek gerekirse, bir oyun sitesi, hatta bir oyun editörü olarak oyun incelemelerine hatta gameplaylere önem vermen gerekir bence. Genç, çocuk kitleyi yakalaman gerekli Bunun için twith üzerinden yayın yapmalısın. Minecraft, CS Go gibi gençlerin çoğunlukta olduğu alanlardan başlayığ bir tarz oluşturarak yayın yap, video çek. Çok faydalı olacaktır.

Herkese yorumları için teşekkür ederim. Alan adını ilk fırsatta 3 sene daha uzatıp 2020 hedefliyorum (Bahsedilen 2020 hiç bir siyasi vurgu içermez)

Kurumsallaşma yolunda ufak adımlar yapıcam. CHIP-SDNET-MSI gibi sitelerde abilerim var onlardan da tavsiyeler alıyorum.

Twich den yayın yapan yakın arkadaşlarım abilerim var onlarda sıksık konuşuyoruz destek veriyorlar sağolsunlar. Söylediklerinizi okuyunca hevesim arttı açıkçası. Teşekkürler tekrardan.

Sosyal medyada her konumuz paylaşılıyor. Video ekleyemiyorum fiberim yok :( https://www.facebook.com/OyunEditoru.Net

cagdaskorkmaz.com.tr
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al