Merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 sene önce bir site kurdum adı oyuneditoru. İlk başlarda oyun hileleri vs gibi şeyler paylaşıyordum. 1 K hite ilk defa o sitede kavuştum günlük 4 tl kadar wordgo'dan para kazanıyordum. Sonra site bazı sebeplerden dolayı kapalı kaldı. Ama aklımda hep diğer oyun siteleri gibi (turunculevye-merlininkazanı) olamak vardı sitenin 7. ayında siteyi tekrar açtım bu sefer her şey temiz teme muhteşem sadece tek bir proje olacaktı aklımda oyuneditoru. Bir heves başladık arkadaşlarımdan olumlu tepkiler aldım site çok güzel harika ama kazanamıyorum arkadaş günlük 75 kişi giriyor siteye 0.01 krş para kazanıyor site 3 ayda 150 tl vermek adamı yoruyor staj yapıyorum 500 tl maaş alıyorum anca kendimi geçindiriyorum.

Fuarlara gidiyorum yeni insanlarla tanışıyorum MSI - OyunHizmetleri sponsor oluyor diyorum herşey yolunda buda yetmiyormuş gibi MSI 8 Bin tl lik ürün yolluyor sırf oyun incelmeleri yapalım diye. Benim içime oturan tek şey adamların verdiği karşılığı yanıtsız bırakmak. Adamların güvenini sarsmak. Ben nasıl çıkıcam bu işin içinden anlamdım. Bana bir yol gösterin lütfen.