wmaraci reklam

Otobüs Tutacaklarına Reklam Almak

35 Mesajlar 4.638 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

mehmetarikan mehmetarikan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 40 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar,

Youtube işi zora sokunca uzun zamandır farklı kazanç yolu aramaya başladım ve 24 Tane Otobüs sahibi ile anlaştım. Otobus tutacaklarını kiraladım. Otobus tutacaklarına reklam almak için uğraşıyorum ancak bulunduğum il itibari ile hiç talep yok. Reklam alamıyorum. Tavsiyeniz varmı nasıl bi yol izlemeleyim şuan kurumsallık adına sadece kartvizit ve bi kaç belge vs var. Nasıl reklam alacağım konusunda yardımlarınızı onerilerinizi tavsiyelerinizi bekliyorum. Herkese hayırlı gunler

Bu arada ek olarak sizde bulunduğunuz ildeki ozel halk otobusleri ile anlaşabilirsiniz. Adama havadan para geldiği için sizi opup başının tacı yapar.

21 Mart 2017 Edit :

Yerel Haber sitesinden Reklam aldık çok şükür :) Kurumsallık işlemlerini de başlattık. Şahıs şirketi üzerinden resmi bir şekilde yürüteceğim işi. Yorumlarıyla destek veren herkese teşekkürler...

28 Aralık 2017 Güncelleme:

An itibariyle 117 tane özel halk otobüs'nün Reklam işleri Belediye tarafından bana verildi.
Aynı zamanda sadece Tutamaklarla sınırlı kalmayıp; Aracın içerisindeki Ekrana, Arka cama film reklam almaya başlıyoruz.

Sırada çevre iller var. Çevre illerden ekiplere ihtiyacım olacak. Öncelikle Elazığdan başlayacağım. Elazığdan bu işi yürütecek Ekip lideri arıyorum. İlginen varsa yazabilir. Sormak istediğiniz şeyleri de sorabilirsiniz.

Bu arada bu işe başlarken kimse beni kaale almıyordu. Şimdi kirli sakallı takım elbiseli bir adette bilgisayar çantasıyla girdiğim her işi alıyorum :)
AzX66 guneyliteam filintaa

kişi bu mesajı beğendi.

Dünya kendinden kaçabileceğin kadar büyük değil.
wmaraci
reklam

j700 j700 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Otel
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 1263
  • Beğeniler 214 / 215
  • Ticaret 1, (%100)
nasıl anlaşıyon otobüscü ile o kendisi reklam alır bana ne ihtiyacı varki
mehmetarikan

kişi bu mesajı beğendi.

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
Girişiminiz hayırlı olsun.
mehmetarikan

kişi bu mesajı beğendi.

KingBlogger KingBlogger Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Editör, Blogger Tema Yayıncısı
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1107
  • Beğeniler 240 / 251
  • Ticaret 35, (%100)
Otobüsçüler genelde belediyelerle anlaşmalı olduğu işlemin belediye üzerinden yapıldığını biliyorum ve bunun maliyeti de yüksek oluyor.
mehmetarikan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

filintaa filintaa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 29 / 25
  • Ticaret 3, (%100)
Bulunduğun bölgede ki yerel ve büyük işletmelere gidip özelliklere marketlere, yurtlara, inşaat yapan firmalara vs. gidip direk haftalık aylık 3 aylık gibi reklam paketleri sunabilirsin. Tabi sadece a4 e çıktı alıp gitme, kendini biraz daha büyük göster ki seni kaale alsınlar. Tabi kesinlikle takım elbise ile git. Ayrıca ben gidemem utanırım dersen çevrenden tanıdıkların tanıdıklarını bul aracı olsunlar, yanına bir bayan arkadaş alıp da gidebilirsin.

Bu arada tebrik ederim böyle girişimler duyunca mutlu oluyorum :) özellikle daha 17 yaşında olunca helal olsun valla :)

Şimdilik tavsiyelerim bu kadar ama iyice planını programını yaparsan güzel kazanç elde edebilirsin.
memetemmi guneyliteam mehmetarikan

kişi bu mesajı beğendi.

Cylde Cylde WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Computer Programming
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 78 / 37
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle Bu girişimin için tebrik ederim filintaa 'nında dediği gibi işi ciddiye alarak yap hazırlıklı git illaki bişiler olur başarılar dilerim kardeşim
mehmetarikan

kişi bu mesajı beğendi.

Yeninesil44 Yeninesil44 Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek web programlama
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 1034
  • Beğeniler 282 / 281
  • Ticaret 18, (%100)
malatyada bi ben bi sen varız zaten kim reklamcı :D isminde yabancı gelmedi
memetemmi mehmetarikan

kişi bu mesajı beğendi.

MultiAnaliz.com

• Üyelik 18.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 40 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

j700 adlı üyeden alıntı

nasıl anlaşıyon otobüscü ile o kendisi reklam alır bana ne ihtiyacı varki

Alsın o zaman Otobüscülerde genelde kamyoncular gibidirler. Bu işlerle uğraşmayı sevmezler adamlarla görüştüğümde nasıl yani arabada reklam alanı mı var gibi garip bi cümle işittim. Bu olaylara uzak bi sürü insan var :)

• Üyelik 18.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 40 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

yilmaz70 adlı üyeden alıntı

Girişiminiz hayırlı olsun.

Hocam çok teşekkür ederim değerli yorumunuz için

• Üyelik 18.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 40 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

filintaa adlı üyeden alıntı

Bulunduğun bölgede ki yerel ve büyük işletmelere gidip özelliklere marketlere, yurtlara, inşaat yapan firmalara vs. gidip direk haftalık aylık 3 aylık gibi reklam paketleri sunabilirsin. Tabi sadece a4 e çıktı alıp gitme, kendini biraz daha büyük göster ki seni kaale alsınlar. Tabi kesinlikle takım elbise ile git. Ayrıca ben gidemem utanırım dersen çevrenden tanıdıkların tanıdıklarını bul aracı olsunlar, yanına bir bayan arkadaş alıp da gidebilirsin.

Bu arada tebrik ederim böyle girişimler duyunca mutlu oluyorum :) özellikle daha 17 yaşında olunca helal olsun valla :)

Şimdilik tavsiyelerim bu kadar ama iyice planını programını yaparsan güzel kazanç elde edebilirsin.

Hocam değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim. Gerçekten dediğiniz gibi a4 ile olacak işler değil. Daha çok yaşa takılıolar aslında :) Güven veremiyorum karşı tarafa

Cylde adlı üyeden alıntı

Öncelikle Bu girişimin için tebrik ederim filintaa 'nında dediği gibi işi ciddiye alarak yap hazırlıklı git illaki bişiler olur başarılar dilerim kardeşim

Çok teşekkür ederim. Değerli yorumunuz için

KingBlogger adlı üyeden alıntı

Otobüsçüler genelde belediyelerle anlaşmalı olduğu işlemin belediye üzerinden yapıldığını biliyorum ve bunun maliyeti de yüksek oluyor.

Otobüs Şahısa ait olduğu için herhangi bi problem yok.

Yeninesil44 adlı üyeden alıntı

malatyada bi ben bi sen varız zaten kim reklamcı :D isminde yabancı gelmedi

Hocam Reklam sektörü malesef malatya da 0 yazın Baya reklam için uğraştım malatyada ordan duymuş olabilirsiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al