wmaraci reklam

Otomatik makale oluşturma sistemi

24 Mesajlar 6.278 Okunma
wmaraci reklam

scobur scobur WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 25.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Elektrik Elektronik
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 379
  • Beğeniler 218 / 78
  • Ticaret 4, (%75)
Makale yazarları tarafından topa tutulursunuz :D Şaka bir yana efsane olur.

wmaraci
reklam

Ultibil Ultibil Gelişmiş Web Yazılımları Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad R** E**
  • Mesajlar 292
  • Beğeniler 47 / 95
  • Ticaret 9, (%100)
SizinWeb tabi konu hakkında görüşürüz.

scobur onlarada bir iyilik yaparız :P

Tasarladığım yapı algoritması konuya eklendi.
scobur

kişi bu mesajı beğendi.

hasaaab hasaaab WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Desinatör
  • Mesajlar 369
  • Beğeniler 40 / 73
  • Ticaret 12, (%100)
İçerik bakımından yapay bir zeka geliştirecek olması ihtimali gibi göz önünde var ise sistem olumlu yanıt verebilir. aksi takdirde şu durumlar söz konusu olacaktır.
1 Sistem kendini çalıştırırken en çok kullanılan kelimeler veya cümleleri algılayacak ya da kullanacaktır. Bunun büyük sorunlar oluşturması teşkili sunabilir. Sebebi ise özgünlük yapısı altında arama motorlarının incelenmesi sonucu devrik cümleler ya da farklılık gösteren yazılarda harmanlanması sonucu a sonucuna ulaşacakken abcdfg içerikleri oluşacak ve a konusunun dışına çıkılmış olacak
2 Sistem olarak sadece işlevlik yapabilir bir sonuç elde edilebilir mi pek sanmıyorum. Şöyle bir olumlu düşünce ile sizi olumsuzluğa itmek istemem ama bu benim kendi düşüncem. Öncelikle buna benzer ya da belki daha iyi/kötü sistemler yapılmış olabilir diye düşünüyorum. İyi sonuçlar alındı mı? Burada bu soruya verebileceğim en iyi cevap içerik bakımından ülkenin en iyi sitelerine bakabilirsiniz. Editör, yazar, blogger gibi insanlar ya da kuruluşları vardır. Bu oluşum Ansiklopedik verileri ayrı kişiselleşmiş ya da benimsenmiş metinler ile editörlük yapanlar makale yayınlayanlar bulunmaktadır. Derseniz ki ben Ansiklopedik içerik oluşturacağım o zaman bu sistem olumlu düşünülebilir
3 Milyon dolar harcanmış sistemler bunu algılar düşüncesi içerisinde pek olmasam da önceki yorumlarda arkadaşların açıklamaların birinde şunu gördüm "Anlamlı İçerikler" diye bir yorumda bulunmuş gayet ve alanen bu düşüncedeyim. Arama motorlarının en çok dikkat ettiği şeyler olarak düşündüğümüz içerikler aslında insanların kısa da olsa arama sonuçlarında ki (160) karakterlik yazıyı okumasıdır. Bu okumadan dolayı arama yapılan konuya direkt değinen sitelere giriş yapılıp konun kendisini ilgilendirip ilgilendirmediğine dair içerde kalma süresi hesaplanarak o konular yukarılara çekilmektedir. Hal böyle olunca tedirginlik baş gösterecektir.
4 Site geneli 300 veya daha fazla kelime grubu oluşacak kelimeler domain ya da site ismi ile bağdaşamayacak ya da ilgili içeriğin belki de dışına çıkılacaktır
5 Benzersiz yazı nitelikleri oluşmayacak, belki de yorum gibi yapılan özentisiz yazılar ya da içerikler girilecektir
6 Bunun yararını görebilecek ama belirli seviyenin üzerine belki de çıkılamayacaktır
Bu ve bunun gibi bir çok nedenden dolayı sizi yapacağınız sistemden uzaklaştırmak adına yazmadığım bu yazıyı size bir tavsiye olarak yazmak istediğim sonuçtan dolayı yazdım. Size bir öneride bulunabilirim. Mesela bu programı Paravan sitelere, Link ağı için kurulmuş siteler, tanıtım için verilecek yazılar gibi bir çok uygulama da kullanılmasını ön görmesem de deneme amaçlı kullanılması sonucun ne olmasını gözlemlemek için yapılabilir bir sistem olacağını düşünüyorum. Konuyu favorilerime ekliyorum. Gelişmeleri de bekliyor olacağım. Kolay gelsin iyi günler

ogzhnbaygul ogzhnbaygul WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 31 / 71
  • Ticaret 0, (%0)
Anlamlı cümleler kurmak için yapay olay sinir ağı gerek ve interneti tarayıp konu hakkında bilgi sahibi olması için de derin öğrenme gerek bunları ancak bir doç.b bilgisayar mühendisi yapar ama siz yinede vaz geçmeyin.
hasaaab

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

WmOptimize WmOptimize Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek WebProgramlama
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** F**
  • Mesajlar 410
  • Beğeniler 151 / 174
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam sizi gönülden destekliyorum. Bende okuyucuya pek takılmayın derim. Siz google'ı aldatmaya ve kıyı köşe indexleri üzerinize çekmeye bakın. Bazı siteler sadece başlık üzerinden index alıyor siteye bir kiriyorsun kelime dahi yok. Eğer siz bu şekilde cümle hatta makale oluşturabilecekseniz index sayınız hayale pek gelmez :) Ve aşırı derece hit alacağınıza inanıyorum ayrıca tekrar dile getirmek istiyorum. Türkçe sektöre bulaşmayın :) Gidin ingilizce sitelere almanca sitelere :)

• Üyelik 10.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad R** E**
  • Mesajlar 292
  • Beğeniler 47 / 95
  • Ticaret 9, (%100)
ogzhnbaygul ya yaparsam :)

WmOptimize teşekkür ederim düşüncelerin için :)

hasaaab uğraşıp düşüncelerinizi detaylı olarak belirttiğiniz için teşekkür ederim konu hakkında bir cevapla değineceğim bir kaç saat sonra.

serdar38 serdar38 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 1790
  • Beğeniler 481 / 391
  • Ticaret 36, (%100)
İlginç olabilir

ogzhnbaygul ogzhnbaygul WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 31 / 71
  • Ticaret 0, (%0)
Ultibil ya tutarsa dedi nasrettin hoca ama fıkranın bundan sonrası yok işte sıkıntı orada. :)
Şaka bir yana bu tür projeler yapay zeka olmadan maalesef olmuyor düşüncelerimizi normal algoritma ile değilde ancak yapay sinir ağları ile aktarabiliyoruz. Bir tane senaryo yazma algoritması vardı tabi yapay zeka o bile çok başarılı değil.
https://www.youtube.com/watch?v=LY7x2Ihqjmc kısa bir film şeklinde yazılmış Sunspring filmi tamamen makine tarafından yazılmış bir senaryo. İzleyin sonra yorumlarınızı bekliyorum.

• Üyelik 10.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad R** E**
  • Mesajlar 292
  • Beğeniler 47 / 95
  • Ticaret 9, (%100)
ogzhnbaygul evet inceledim teşekkür ederim , bütün herkesin yorumlarını dikkate alarak bir yol izleyeceğim.Bu nedenle sistemi sürekli geliştirmem gerek , elbet geliştirmelerle zamanla hatalar düzeltilecektir.
Hayırlısı bakalım bu gece ilk adımları atmayı planlıyorum :)

theharunuysal theharunuysal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek .
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 1879
  • Beğeniler 596 / 202
  • Ticaret 19, (%95)
Hocam eğer başarabilirseniz sizi tebrik ederim çünkü ben bile anlamlı makale yazamıyorum.
Benim yapamadığımı bot yapabilecekse :)
Ultibil

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al