Oyun forumu açıyoruz tavsiyeleriniz?

36 Mesajlar 3.539 Okunma
lostyazilim
smmexpress

HaziranGeceleri HaziranGeceleri Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Asp.net Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 15 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

KryssLuck adlı üyeden alıntı

Valla kategori eklerken gördüm merak ettim dün akşam indirdim şuan oynuyorum çok karışık geldi gözüme :D nick KryssLuck ekleyin bir ara

Karışık değil 4 skill var 4. ulti 68 karakter var şuanda Çeşitli haritalar var 5 e 5 yada 3 e 3 tarzında god seçip oyuna giriyorsunuz. takım oyunuyla maçı kazanmak önemli olan maç kazandıkça favor ve exp geliyor karakterinizi kasıyor. Çok zevkli ultilerin efectleri vs.

wmaraci
reklam

KryssLuck KryssLuck Afroman Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Hukuk
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 77 / 133
  • Ticaret 15, (%93)

HaziranGeceleri adlı üyeden alıntı

Karışık değil 4 skill var 4. ulti 68 karakter var şuanda Çeşitli haritalar var 5 e 5 yada 3 e 3 tarzında god seçip oyuna giriyorsunuz. takım oyunuyla maçı kazanmak önemli olan maç kazandıkça favor ve exp geliyor karakterinizi kasıyor. Çok zevkli ultilerin efectleri vs.

Poseidon oynadım şimdi triple attım her şeye basıyorum ultisi baya iyiymiş :) Türklerden çok oynayan var mı kategori olarak üstlere ekleyeyim?

HaziranGeceleri HaziranGeceleri Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Asp.net Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 15 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
Var Türkiye'ye ben yaydım diyebilirim :D semtimdeki internet kafede 1 kere oynadım ertesi gün bütün makinalara kurulmuştu vs. lolu bırakan çok insan oldu 2d yerine 3d daha cazip geliyor ben lol hiç oynamadan başladım smiteye. Fazla smite topluluğu yok kategori olarak üste koyabilirsiniz.

erekaone erekaone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 172 / 219
  • Ticaret 0, (%0)
Ben de bir kaç tavsiye vereyim. Adsense ile başlayabilirsin ama devamı olmayacak ve hatta adsense elinden gittiğinde site gerilere bile gidebilir. İlk bir kaç ay(hatta 1 yıl belki) pek fazla bir şey bekleme. Daha sonra reklam alımlarını yaparsın. Tabi ki siteyi içerikle doldurman lazım. Sadece online oyunlara yönelmen güzel spesifikleşirsin ama zamanla diğerlerine de gir derim.

Ek Olarak: Logo olarak darkorbit gemisi seçmeniz gereksiz olmuş ama daha özgün bir logo olabilir

wmaraci
wmaraci

KryssLuck KryssLuck Afroman Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Hukuk
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 77 / 133
  • Ticaret 15, (%93)

erekaone adlı üyeden alıntı

Ben de bir kaç tavsiye vereyim. Adsense ile başlayabilirsin ama devamı olmayacak ve hatta adsense elinden gittiğinde site gerilere bile gidebilir. İlk bir kaç ay(hatta 1 yıl belki) pek fazla bir şey bekleme. Daha sonra reklam alımlarını yaparsın. Tabi ki siteyi içerikle doldurman lazım. Sadece online oyunlara yönelmen güzel spesifikleşirsin ama zamanla diğerlerine de gir derim.

Ek Olarak: Logo olarak darkorbit gemisi seçmeniz gereksiz olmuş ama daha özgün bir logo olabilir

Online oyun ağırlıklı olacak ama ilgi çeken kategorileri ekleyeceğim zaten, dizi film eklemeyi de düşündüm torrent olabilir mi acaba ? Reklam şirketleriyle mi çalışalım yoksa affiliate veya burdan reklam alımı mı yapalım?

erekaone erekaone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 172 / 219
  • Ticaret 0, (%0)

KryssLuck adlı üyeden alıntı

Online oyun ağırlıklı olacak ama ilgi çeken kategorileri ekleyeceğim zaten, dizi film eklemeyi de düşündüm torrent olabilir mi acaba ? Reklam şirketleriyle mi çalışalım yoksa affiliate veya burdan reklam alımı mı yapalım?

Dizi film işine girme derim. Bence spesifik olmak çok önemli. Oyun formu denilince siten akla gelsin istiyorsan tabi. Diğer ya da başka bir kategoride ilerleyen zamanlarda üyeler açarsa ve bu tarz konular birikirse kategorilendirirsin sonra. Ama ilk zamanlarda oyunlara yoğunlaşıp içeriğin suyunu çıkarman lazım. Reklam için de adsense bulaşma ya da ilk etapda bulaş ama zamanla banlanır yüksek ihtimal. Onun yerine başka reklam firmalarını tercih et. Daha çok oyuncu kitlesini hedef alan firmalardan olabilir ya da zamanla büyürsen bireysel reklamlar alırsın . Bir ufak tüyo vereyim hatta pm den ulaş kardeşim.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al