Oyun forumu açıyoruz tavsiyeleriniz?

36 Mesajlar 3.550 Okunma
lostyazilim
smmexpress

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
Oyun sektöründe Google kazandırmıyor. Garanti verebilirim. Reklamların geliri 0.01 - 0.10 falan.

cagdaskorkmaz.com.tr
wmaraci
reklam

nettebilgi nettebilgi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1454
  • Beğeniler 254 / 430
  • Ticaret 8, (%100)
Adsense'de oyun reklamları çoğalmaya başladı bu ara hatta bazı oyunlar çok iyi para veriyor tık başı bu yüzden gelirler de arttı bir aydır. Oyun reklamları az veriyor du eskiden ama bu aralar neredeyse 1 tl verecek adamlar rekabet arttı online oyunlarda çünkü Adsense yi tercih edin bence.

KryssLuck KryssLuck Afroman Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Hukuk
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 77 / 133
  • Ticaret 15, (%93)

Korkmaz adlı üyeden alıntı

Oyun sektöründe Google kazandırmıyor. Garanti verebilirim. Reklamların geliri 0.01 - 0.10 falan.

nettebilgi adlı üyeden alıntı

Adsense'de oyun reklamları çoğalmaya başladı bu ara hatta bazı oyunlar çok iyi para veriyor tık başı bu yüzden gelirler de arttı bir aydır. Oyun reklamları az veriyor du eskiden ama bu aralar neredeyse 1 tl verecek adamlar rekabet arttı online oyunlarda çünkü Adsense yi tercih edin bence.

League of Legends'in kendini geliştirmesiyle bütün oyunlar harekete geçti bence. Çünkü bu lol ün yaptığı etkinlikler, reklamları büyük boyutlarda ve e-spor kavramı ortaya çıktı.

Rakip sitelere baktığımda anahtar kelimelerin çoğu hile, hack vs. Ben bu forumdaki gibi kendini bilen insanların toplanmasını isterim açıkcası. Hile hurda yapınca 8-9 yaşındaki çocuklar gelip forumu çöplüğe dönüştürüyor amacı dışına saptırıyor. Ama masraflar artacağı için göze alamıyorum sanırım hile paylaşımı da yapacağız ilgi çekmek için. Başka önerileriniz varsa ona göre hareket edelim, ayrıca ekip arkadaşları arıyoruz ilgilenenler pm atabilir.

nettebilgi nettebilgi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1454
  • Beğeniler 254 / 430
  • Ticaret 8, (%100)

KryssLuck adlı üyeden alıntı

League of Legends'in kendini geliştirmesiyle bütün oyunlar harekete geçti bence. Çünkü bu lol ün yaptığı etkinlikler, reklamları büyük boyutlarda ve e-spor kavramı ortaya çıktı.

Rakip sitelere baktığımda anahtar kelimelerin çoğu hile, hack vs. Ben bu forumdaki gibi kendini bilen insanların toplanmasını isterim açıkcası. Hile hurda yapınca 8-9 yaşındaki çocuklar gelip forumu çöplüğe dönüştürüyor amacı dışına saptırıyor. Ama masraflar artacağı için göze alamıyorum sanırım hile paylaşımı da yapacağız ilgi çekmek için. Başka önerileriniz varsa ona göre hareket edelim, ayrıca ekip arkadaşları arıyoruz ilgilenenler pm atabilir.

8-9 yaşındakiler değilde genellikle 14-18 yaş arası hilelerle uğraşanlar. Benimde var hile blogum. yaş düştükçe reklamlara tıklamada çoğalıyor.

wmaraci
wmaraci

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)

Şuan bir haber sitesi açtık. Zor bir sektör. Ajans üyeliği aldık İHA dan. Tek dala yöneldik alan adımızda o kelime geçiyor. 6 gün oldu şuan anlık 13 kişi var sitede. Tekilhit 250 civarında.

Sektör önemli. Oyun sektöründe rekabet çok büyük.

cagdaskorkmaz.com.tr

• Üyelik 10.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Hukuk
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 77 / 133
  • Ticaret 15, (%93)

nettebilgi adlı üyeden alıntı

8-9 yaşındakiler değilde genellikle 14-18 yaş arası hilelerle uğraşanlar. Benimde var hile blogum. yaş düştükçe reklamlara tıklamada çoğalıyor.

Forumda kaliteli paylaşım olsun istiyorum bi yerden sonra üyelere kalacak sonuçta forum. 1 sene sonra günlük 10-20 lira arası girse cebime yeter bana öğrenciyim harçlık çıksın seneye fazla bi giderim yok zaten :)

Korkmaz adlı üyeden alıntı

Şuan bir haber sitesi açtık. Zor bir sektör. Ajans üyeliği aldık İHA dan. Tek dala yöneldik alan adımızda o kelime geçiyor. 6 gün oldu şuan anlık 13 kişi var sitede. Tekilhit 250 civarında.

Sektör önemli. Oyun sektöründe rekabet çok büyük.

Senelerdir oyun oynuyoruz forumlardan başka bi yeri takip ettiğimi söyleyemem. Oyun haberleri yapan siteler sosyal medyadan hit çekiyo sanırım. Sonuçta oyun tanıtımı vs paylaşıyorlar, oyunda bir hatayla karşılaştığında araştırıyosun ve karşına hep forum siteleri çıkıyor. 3-4 online oyun forumu var onların da yarısı tek bir alana yönelmiş, diğer yarısı çöplük her tıkladığın yerden pop-up reklam fırlıyor. Güzel ortamı bulan kişiler sürekli forumu takip edecektir bence. Siz bu işin içindesiniz fakat alanlarımız farklı sayılır, saygılar :)

HaziranGeceleri HaziranGeceleri Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Asp.net Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 15 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
Knight Online olmasında hocam. herkez ko forumu açıyor :)

• Üyelik 10.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Hukuk
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 77 / 133
  • Ticaret 15, (%93)

HaziranGeceleri adlı üyeden alıntı

Knight Online olmasında hocam. herkez ko forumu açıyor :)

Knight online oynayan kalmadı ki artık :) Bi kategoride sadece private server tanıtımları koyarız o da sabit konulardan kazanalım diye. Şuanda en çok oynanan oyunlara ağırlık vereceğiz. Kategori sıkıntısı çıkmaz çünkü sadece lol, minecraft, dota gibi kategoriler, zamanı geçmiş 10-20 oyunda çıkacak konulardan daha fazla konu çıkarır.

Şu eklenti olsun, şu özellik olsun, üyeler şunu yapabilsin, şuna ağırlık verin diyebileceğiniz bir şey varsa lütfen yardımcı olun çünkü beynim durdu artık ne yapacağımı düşünüyorum bir şey gelmiyor aklıma :)

HaziranGeceleri HaziranGeceleri Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Asp.net Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 15 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

Knight online oynayan kalmadı ki artık :) Bi kategoride sadece private server tanıtımları koyarız o da sabit konulardan kazanalım diye. Şuanda en çok oynanan oyunlara ağırlık vereceğiz. Kategori sıkıntısı çıkmaz çünkü sadece lol, minecraft, dota gibi kategoriler, zamanı geçmiş 10-20 oyunda çıkacak konulardan daha fazla konu çıkarır.

Şu eklenti olsun, şu özellik olsun, üyeler şunu yapabilsin, şuna ağırlık verin diyebileceğiniz bir şey varsa lütfen yardımcı olun çünkü beynim durdu artık ne yapacağımı düşünüyorum bir şey gelmiyor aklıma :)

Smite de 10 milyon oyuncuya ulaştı biliyormusunuz bilmiyorum ben bile oynuyorum lol un 3 d halini düşünün.

• Üyelik 10.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Hukuk
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 77 / 133
  • Ticaret 15, (%93)

HaziranGeceleri adlı üyeden alıntı

Smite de 10 milyon oyuncuya ulaştı biliyormusunuz bilmiyorum ben bile oynuyorum lol un 3 d halini düşünün.

Valla kategori eklerken gördüm merak ettim dün akşam indirdim şuan oynuyorum çok karışık geldi gözüme :D nick KryssLuck ekleyin bir ara

wmaraci
Konuyu toplam 5 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 5 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al