wmaraci reklam

Satılık Daireler I Sizce Ne Yapmalıyım?

9 Mesajlar 1.199 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

lamartina lamartina WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek dsad
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 18 / 19
  • Ticaret 3, (%100)
Herkese merhaba.

Daha önceden boştayken almış olduğum domaini şu an satsam mı yoksa sosyal medyadan ilan ekleyecek kişiler bulup projelendirsem mi bilemedim?

Projendirme fikri çok hoşuma gidiyor. Ancak reklam bütçesi falan ne kadar olmalı gibi sorular kafamı karışıtırıyor.

Sizler ne düşünüyorsunuz?

satilikdaireler.net

Konuya “ satilikedaireler.net olarak açmışım oysa doğrusu “ satilikdaireler.net

Türkiye'nin en büyük Müzik Forumu!

wmaraci
reklam

creed74 creed74 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 33 / 388
  • Ticaret 45, (%100)
lamartina satabiliyorsanız satıp kurtulun, o sektörde proje falan yapamazsınız maalesef. Ayrıca emlak gibi bir sektöre girip sadece "satılık daireler" diye kısıtlayamazsınız.

Arkadaşlar eğer kısıtlı bir bilgi ve bütçe ile bu tarz sektörlere girmek istiyorsanız kesinlikle bölgesel domainler bakının, kiralik.net yerine kadikoydekiralik.net gibi. Kusura bakmayın da kiralik.net gibi bir domaine girenler toplam 25 tane kiralık daire görmek istemez. Bölgesel alırsanız en azından kontrolü ve bütçesi sizi üzmez.
lamartina

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 30.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek dsad
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 18 / 19
  • Ticaret 3, (%100)
Düşünceleriniz için çok teşekkürler. İşin tanıtım kısmunda emlakçılara gidip projeyi anlatıp kayıt olmalırı isteyeceğim. Ya da facebook’ta gruplarda reklam vs gibi şeyler yapacağım. Sonuçta her şeyi müdavimi olmak zorunda. Sahibinden.com dan sonra hürriyetemlak, emlakjet gibi sitelerde çıktı ve güzel de iş yapıyorlar. İnsanlar bir şey satma konusunda tek siteye bağlı kalmak istemiyor. Ben bir ilanı koyduğumda var olan bütün sitelere ekliyorum. Her sitenin kendi kemik kitlesi olduğu için bu işe yarıyor.

creed74 creed74 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 33 / 388
  • Ticaret 45, (%100)
lamartina hevesinizi kırmak istemem de google da kaç tane emlak sitesi olduğunu biliyormusunuz? Haklısınız hemen hemen herkes portföyünü tek bir emlak sitesi yerine birçok emlak sitesine ekliyor fakat 5.000 emlak sitesinin her birine ekliyor mu gerçekten?

Emlakçılara gidip projeyi anlatayım demek biraz duygusal bir yaklaşım, dediğim gibi bölgesel olsaydı bu dediğinizi yapmak daha kolaydı. Benim asıl takıldığım konu "satılık daireler", kiralıklar, arsalar, iş yerleri ne olacak, sadece dair satan kaç emlakçı tanıyorsunuz?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 30.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek dsad
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 18 / 19
  • Ticaret 3, (%100)

creed74 adlı üyeden alıntı

lamartina hevesinizi kırmak istemem de google da kaç tane emlak sitesi olduğunu biliyormusunuz? Haklısınız hemen hemen herkes portföyünü tek bir emlak sitesi yerine birçok emlak sitesine ekliyor fakat 5.000 emlak sitesinin her birine ekliyor mu gerçekten?

Emlakçılara gidip projeyi anlatayım demek biraz duygusal bir yaklaşım, dediğim gibi bölgesel olsaydı bu dediğinizi yapmak daha kolaydı. Benim asıl takıldığım konu "satılık daireler", kiralıklar, arsalar, iş yerleri ne olacak, sadece dair satan kaç emlakçı tanıyorsunuz?

5000 Tane emlak sitesi var ancak benim sunacağım hizmeti sunan o kadar yok. Emlakçılardan sadece gayrimenkullerini isteyeceğim. İsim açısından'da şöyle diyebilirim. Sahibinden.com'da sadece sahibinden ürünler yok. Sıfır ürünlerde var ikinci el ürünlerde emlakçıdan'da var. Dolayısıyla benim ismim ve konseptim aslında niş bir konsept. Sadece gayrimenkul üzerine daire,arsa,tarla kiralik gibi şeyler üzerine olacak. Dediklerinizin çoğuna katılıyorum ancak umudum var gibi birazcık. Bakalım hayırlısı. Tekrardan teşekkürler açıksözlülüğünüz için.

indirmesitesi indirmesitesi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Gıda Sektörü
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 2 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
ben olsam sahibinden ve diğer sitelerden bot ile ilan çeken bir site yapar reklam yerine seoya yüklenirim. Bu konuda bişey çıkacağanı zannetmem ama tüm Türkiye il ve ilçelerindeki tüm ilanları yayınlarsanız ve seo olarak güzel ilgilenirseniz adsense kazancı olur.
mlacivert

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 30.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek dsad
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 18 / 19
  • Ticaret 3, (%100)

indirmesitesi adlı üyeden alıntı

ben olsam sahibinden ve diğer sitelerden bot ile ilan çeken bir site yapar reklam yerine seoya yüklenirim. Bu konuda bişey çıkacağanı zannetmem ama tüm Türkiye il ve ilçelerindeki tüm ilanları yayınlarsanız ve seo olarak güzel ilgilenirseniz adsense kazancı olur.

İlanların hepsini kopyalarsam seo açısından bir yükselme olur mu?

lucifer93 lucifer93 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** B**
  • Mesajlar 327
  • Beğeniler 74 / 75
  • Ticaret 0, (%0)
büyük yatırım gereken bir domain hiç riske girmeyin satın derim

• Üyelik 30.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek dsad
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 18 / 19
  • Ticaret 3, (%100)

lucifer93 adlı üyeden alıntı

büyük yatırım gereken bir domain hiç riske girmeyin satın derim

Sanırım öyle olacak hocam. Teşekkürler

Piyasayı biliyorsanız sizce değeri nedir? Özel mesaj atabilir misiniz?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al