wmaraci reklam

Sizce hangisi mantıklı?

21 Mesajlar 2.430 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

vaagon vaagon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek php coder
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 21 / 1
  • Ticaret 3, (%100)
Resim Upload sitesi-Eğitim Forumu Yada bloğu-veya sizin önerdiğiniz bir site varmı ?

Büyüme açısından - kazanç açısından bakmak lazım

Planet Makale&Post
wmaraci
reklam

Mumin Cift Mumin Cift Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 67 / E
  • Meslek Musteri temsilcisi
  • Konum Hollanda
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 18 / 21
  • Ticaret 1, (%100)
Bence kisa dikkat cekici anlamli bir isim olsun
vaagon

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek php coder
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 21 / 1
  • Ticaret 3, (%100)

Mumin Cift adlı üyeden alıntı

Bence kisa dikkat cekici anlamli bir isim olsun

hangi site için eğitim sitesimi yoksa resim uploadmı

Planet Makale&Post

• Üyelik 28.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 67 / E
  • Konum Hollanda
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 18 / 21
  • Ticaret 1, (%100)
Resim upload
vaagon

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 05.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek php coder
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 21 / 1
  • Ticaret 3, (%100)

Tesekkur ederim öneriniz için =)

Planet Makale&Post

• Üyelik 28.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 67 / E
  • Konum Hollanda
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 18 / 21
  • Ticaret 1, (%100)
Aslinda ne sordugunu tam anlamadim. Site adi diyorsan sadeced Turkcede gecen bir isim olmasin internasyonal olsun yada hem Turkcede kem yabanci dillerde gecen bir sozcuk ara mesela foto cogu dillerde gecer ama resim Yalnizca Turkcede benim bildigime gore resim zaten fotograf degil.
vaagon

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek php coder
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 21 / 1
  • Ticaret 3, (%100)

Mumin Cift adlı üyeden alıntı

Aslinda ne sordugunu tam anlamadim. Site adi diyorsan sadeced Turkcede gecen bir isim olmasin internasyonal olsun yada hem Turkcede kem yabanci dillerde gecen bir sozcuk ara mesela foto cogu dillerde gecer ama resim Yalnizca Turkcede benim bildigime gore resim zaten fotograf degil.

demek istediğim şu kafamda site açmak var para yatırcam reklama falan sağlam. ama eğitimle ilgili ygsilys sınav ne bilim meb le memurlarla ilgili ilgili birsite açmayı düşünüyorum yada resim upload sitesi açacağım arasında kaldım hangisi kazanç getirir daha iyi.yada daha hızlı büyür diye soruyorum

Planet Makale&Post

MrAuTHoR MrAuTHoR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 72 / 145
  • Ticaret 1, (%100)
Resim Upload sitesini piyasadaki hazır scriptlerle yarım saatte kurabilirsin. Fakat çok iyi seo yapman, sağlam bir hosting alman, hatta reklam yapman gerekli.

Eğitim sitesini forumunu da VBulletin yapacaksan 500 Lira lisans parası vererek, Mybb yapacaksan ücretsiz bir şekilde, blog olarak kuracaksan Wordpress ile yarım saatte kurabilirsin. Hosting ve SEO'su standart olabilir fakat çok iyi ilgilenmen lazım.

İkiside tutma ihtimali olan projeler ama ikisininde gerekliliklerine yerine getirmen durumunda tutma ihtimali var.
vaagon

kişi bu mesajı beğendi.

SanalTespit.Com
TemaDownload.Com
ETicaretBul.Com

• Üyelik 05.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek php coder
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 21 / 1
  • Ticaret 3, (%100)

MrAuTHoR adlı üyeden alıntı

Resim Upload sitesini piyasadaki hazır scriptlerle yarım saatte kurabilirsin. Fakat çok iyi seo yapman, sağlam bir hosting alman, hatta reklam yapman gerekli.

Eğitim sitesini forumunu da VBulletin yapacaksan 500 Lira lisans parası vererek, Mybb yapacaksan ücretsiz bir şekilde, blog olarak kuracaksan Wordpress ile yarım saatte kurabilirsin. Hosting ve SEO'su standart olabilir fakat çok iyi ilgilenmen lazım.

İkiside tutma ihtimali olan projeler ama ikisininde gerekliliklerine yerine getirmen durumunda tutma ihtimali var.

haklısınız .düşüncem eğitimle ilgili haberlerde çok kazanç sağlanıyor giriş hit falan çünkü bi ygs açıklanıyor yazısı gibi binlerce sınav açıklanıp tarih aranıyor.ama forum düşünüyorum mybb. forumda memurlar.net gibi olmasını düşünüyorum. sizce blog dahamı avantajlı yoksa? resim upload ise çok basit 5 dk da kurulur ama nerden kazanç getirir. onu düşünüyorum. host sorun değil sunucu kiralcam . psd dosya bile kabul etmeyi düşünmekteyim. ve 0.01 resim başı 2 sene durdurma falan gibi paket yapsam kazanç sağlarmı. ? kafam çok karışık çok .

Planet Makale&Post

MrAuTHoR MrAuTHoR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 72 / 145
  • Ticaret 1, (%100)

vaagon adlı üyeden alıntı

haklısınız .düşüncem eğitimle ilgili haberlerde çok kazanç sağlanıyor giriş hit falan çünkü bi ygs açıklanıyor yazısı gibi binlerce sınav açıklanıp tarih aranıyor.ama forum düşünüyorum mybb. forumda memurlar.net gibi olmasını düşünüyorum. sizce blog dahamı avantajlı yoksa? resim upload ise çok basit 5 dk da kurulur ama nerden kazanç getirir. onu düşünüyorum. host sorun değil sunucu kiralcam . psd dosya bile kabul etmeyi düşünmekteyim. ve 0.01 resim başı 2 sene durdurma falan gibi paket yapsam kazanç sağlarmı. ? kafam çok karışık çok .

Resim upload sitesi deyince yaralarım sızlıyor =) 1 yıl boyunca resim upload sitesi sahibiydim. 10 Yıllık Web Masterlık hayatımda en zahmetsiz şekilde kurulup en çok kazandıran sitem resim upload sitemdi. Fakat o dönemlerde toydum. Amerikalı bir hosting şirketinden hesap alıp kurmuştum. Sitem 6 ayda Alexa'da ilk 1.000'e girdi. Google reklamlarından ayda 250 lira kazanmaya başlamışken hosting şirketi "sistem kaynaklarımızı çok tüketiyorsunuz" diyerek hesabıma el koydu. O dönemde ingilizcede olmadığı için adamlarla iletişime geçemedim. Ne yedek alabildim nede başka bir şey.

Fakat bu bahsettiğim olay yaklaşık 5-6 sene önceydi. O dönemde facebook yaygın değildi. Herkes forum sitelerinde takılırdı. Forum sitelerinde de çok fazla resim kullanılırdı. Forum sitelerinin kendisine resim yüklenmediği için resim upload sitelerine ihtiyaç duyulurdu. O dönemde benimde forum sitem vardı. Bir kaç forum sitesinin daha benim resim upload sitemi kullanmasıyla iyi yerlere gelmiştim.

Bugün yine resim upload sitesi kursam aynı noktaya gelme ihtimalim yüzde 10. Çünkü forum sitelerinde takılan kişi sayısı çok fazla değil. Herkes facebook'tan resim paylaşıyor. Site sahipleri resimlerini kendi sitelerine yüklüyor. Piyasada çok fazla hazır script kullanıp resim yükleme sitesi kuran kişi var. Bundan 5-6 sene önce resim upload sitelerine her gün girerken, son 3 senedir bir resim upload sitesine giripte resim yüklemedim. Sadece bu örnek bile yeterlidir sanırım.

Bu nedenle resim upload sitesi ne kesinlikle tutar diyebiliyorum nede kesinlikle tutmaz diyebiliyorum. "Resim yükle" ve "resim upload" kelimelerinde ilk sayfanın ilk 5'inde çıkarsan tutar. Onun haricinde zor. Tek gelir modelinde Adsense ve benzeri reklam programları olabilir. Para karşılığı alınan premium yada Vip üyeliğe resim yüklemek için kimse para vermez.

Bu noktaya kadar yazılanlardan dolayı eğitim sitesi kurmaya karar verirsen portalı olan bir forum sitesi kurmanı tavsiye ederim. Çünkü blog sitesi kurarsan kişiler bir kere girer, bilgi alır, bir daha gelmezler. Forum sitesi kurarsan hem bilgi alırlar, hem bilgi paylaşırlar hemde daha sonra tekrar vakit geçirmek için sitene gelirler. Kişiler sadece bilgi aldıkları değil aynı zamanda katkı sağlayabildikleri yeri daha çok severler. Bu sayede senin yükünde azalmış olur çünkü blog sitesinde günde en az 4-5 konu girmen gerek. Tabi yine de siten son derece güncel ve aktif olmalı.
vaagon sanaldata

kişi bu mesajı beğendi.

SanalTespit.Com
TemaDownload.Com
ETicaretBul.Com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al