freelance iş ilanları

Sonunculevel.com - yorumlarınız önemli

11 Mesajlar 1.213 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

barisdogaan barisdogaan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 38 / 11
  • Ticaret 2, (%100)
Selam arkadaşlar yeni bir projeyle daha buradayım. Tabiki bu fikirde notlarım arasında duruyor. Ha alayım ha aldım korka korka zaman geçerken sonunda domaini aldım. Bir çok seçenek düşünüyorum bu site konusu hakkında ;

1. Oyun incelemesi - Youtube kanallarından biriyle anlaşılıp
2. Oyun level geçişleri
3. Oyun Hile
4. Oyunlardan Haberler

Sizler hangisini önerirsiniz ? veya başka düşünceleriniz varsa alırsam sevinirim. Teşekkürler şimdiden..

Not : Domain gerçekten çok hoşuma gidiyor :)

mail: barisdogaan@gmail.com
wmaraci
reklam

digidukkan digidukkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 1 / 269
  • Ticaret 5, (%100)
Eğer maddi olarak yatırım yapma durumunuz varsa, oyun incelemelerini tavsiye ederim. Özellikle yeni çıkan oyunları almadan önce bu tarz videolara çok fazla ihtiyaç duyuyoruz. Tabii oyunlar çıkar çıkmaz elde etmeniz gerekiyor, bunun içinde lisanslı almanız şart.

• Üyelik 28.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 38 / 11
  • Ticaret 2, (%100)

digi dükkan adlı üyeden alıntı

Eğer maddi olarak yatırım yapma durumunuz varsa, oyun incelemelerini tavsiye ederim. Özellikle yeni çıkan oyunları almadan önce bu tarz videolara çok fazla ihtiyaç duyuyoruz. Tabii oyunlar çıkar çıkmaz elde etmeniz gerekiyor, bunun içinde lisanslı almanız şart.

1. seçenek oluyor o zaman. Bunun için youtube kanallarında oyun incelemesi yapan arkadaşlarla görüşme sağlayabilirim diye düşündüm

• Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 1 / 269
  • Ticaret 5, (%100)

bars23 adlı üyeden alıntı

1. seçenek oluyor o zaman. Bunun için youtube kanallarında oyun incelemesi yapan arkadaşlarla görüşme sağlayabilirim diye düşündüm

Oyunlar çıkar çıkmaz kendi kanalında ön inceleme yapan ne yazık ki yok. Bu incelemeleri sadece TuruncuLevye ve TeknoSeyir gibi kanallar yapıyor ve bunlarda artık kurumsallaşma yolunda ilerleyen kanallar. Ofisleri veya çalışma ortamları ve ekipleri bulunuyor. Oynayacak birisini bulsanız bile, önceden de söylediğim gibi sermaye gerekiyor.

wmaraci
wmaraci

caglark caglark caglarkeskin.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 01.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 1125
  • Beğeniler 59 / 243
  • Ticaret 48, (%100)
Bir çok bu işi yapan blog seçeneklerin arasından 3 tanesini aynı anda yapabiliyorlar. Yani hem oyun incelemeleri paylaşabilirsin hem oyun haberleri hemde oyunlarla ilgili videoları paylaşabilirsin.

Benimde aynı sektörde bir blog projem olacaktı ama nasip olmadı. Çokta güzel tasarım çizmiştim. Neyse umarım senin için hayırlı olur.
dtmuratcan

kişi bu mesajı beğendi.

zombi zombi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek uzmantv
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 3, (%0)
barış dostum bu işi zaten profesyonel şekilde yapan birçok site ve youtube kanalı var. Anlıyacağın çok çok yüklü bir paran yada çevren olmalıki tanınman gerekir. şuan en kötü siteler bile artık oyun incelemesi yapıyor tabiki hitide kötü. benim aklımda muhteşem bir proje var bu hafta sonu açacağım siteden çok nadir var ülkemizde ve ilgi çeken birşey.

• Üyelik 28.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 38 / 11
  • Ticaret 2, (%100)

Oyunlar çıkar çıkmaz kendi kanalında ön inceleme yapan ne yazık ki yok. Bu incelemeleri sadece TuruncuLevye ve TeknoSeyir gibi kanallar yapıyor ve bunlarda artık kurumsallaşma yolunca ilerleyen kanallar. Ofisler veya çalışma ortamları ve ekipleri bulunuyor. Oynayacak birisini bulsanız bile, önceden de dediğim gibi sermaye gerekiyor.

Haklısınız. Dün bir arkadaşla görüşmüştüm kanalı vardı. Oyunları inceliyor uzun uzun videolar çekiyor kendine has kitlesi vardı. Turunculevye - CNT ekibinin yapımıydı sanırsam. İzmirde en çok bilinen fazla firma yok hepsi istanbul merkezli. Amacım İzmir'imizin de sektöre dahil olması. İnanır mısınız bilmiyorum ama webteknonun ofisi bana 15 dakikalık mesafede. Sahibine mailde attım heryerden ulaşmaya çalıştım bir kez bile dönüş yapmadılar bana. Ama röportajlarda öyle demiyorlar neyse

Ek Olarak:

Çağlar adlı üyeden alıntı

Bir çok bu işi yapan blog seçeneklerin arasından 3 tanesini aynı anda yapabiliyorlar. Yani hem oyun incelemeleri paylaşabilirsin hem oyun haberleri hemde oyunlarla ilgili videoları paylaşabilirsin.

Benimde aynı sektörde bir blog projem olacaktı ama nasip olmadı. Çokta güzel tasarım çizmiştim. Neyse umarım senin için hayırlı olur.

Eğer tekrar bu düşünceni aktif etmek istersen görüşebiliriz. Belki ortak bir şeyler çıkarabiliriz ..

Ek Olarak:

zombi adlı üyeden alıntı

barış dostum bu işi zaten profesyonel şekilde yapan birçok site ve youtube kanalı var. Anlıyacağın çok çok yüklü bir paran yada çevren olmalıki tanınman gerekir. şuan en kötü siteler bile artık oyun incelemesi yapıyor tabiki hitide kötü. benim aklımda muhteşem bir proje var bu hafta sonu açacağım siteden çok nadir var ülkemizde ve ilgi çeken birşey.

Aklındaki projeyi merak ettim hocam açıklasanda biz de bilsek :=)

• Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 1 / 269
  • Ticaret 5, (%100)

Haklısınız. Dün bir arkadaşla görüşmüştüm kanalı vardı. Oyunları inceliyor uzun uzun videolar çekiyor kendine has kitlesi vardı. Turunculevye - CNC ekibinin yapımıydı sanırsam. İzmirde en çok bilinen fazla firma yok hepsi istanbul merkezli. Amacım İzmir'imizin de sektöre dahil olması. İnanır mısınız bilmiyorum ama webteknonun ofisi bana 15 dakikalık mesafede. Sahibine mailde attım heryerden ulaşmaya çalıştım bir kez bile dönüş yapmadılar bana. Ama röportajlarda öyle demiyorlar neyse

WebTekno eskiden iyiydi ama takipçi kitlesi arttıkça çok fazla değişti. Kendini beğenmişlik demeyeyim ama kurumsallık statüsüne erişerek takipçi kitlesine karşı mesafeyi açtı. Eskisi kadar takip etmiyorum açıkcası. Oyun sektörü para kazandıracak bir sektör ama masraflı bir sektör. Çok iyi bir bilgisayar ve sürekli güncel oyun arşivi gerektiriyor. Eğer kanalımı bir anda popüler yapayım derseniz bu ikisi de gerekiyor. Ama eğer büyük işler düşünüyorsanız, BurakOyunda ve MuratAbiGF gibi kişilerle iletişim kurarak, hepsini tek çatı altında toplamayı teklif edebilirsiniz. Bunun size de onlara da katkısı büyük olacaktır. Ne derler bilmiyorum ama kabul ederlerse eğer kanalınızın bir anda patlaması çok olası.

• Üyelik 28.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 38 / 11
  • Ticaret 2, (%100)

WebTekno eskiden iyiydi ama takipçi kitlesi arttıkça çok fazla değişti. Kendini beğenmişlik demeyeyim ama kurumsallık statüsüne erişerek takipçi kitlesine karşı mesafeyi açtı. Eskisi kadar takip etmiyorum açıkcası. Oyun sektörü para kazandıracak bir sektör ama masraflı bir sektör. Çok iyi bir bilgisayar ve sürekli güncel oyun arşivi gerektiriyor. Eğer kanalımı bir anda popüler yapayım derseniz bu ikisi de gerekiyor. Ama eğer büyük işler düşünüyorsanız, BurakOyunda ve MuratAbiGF gibi kişilerle iletişim kurarak, hepsini tek çatı altında toplamayı teklif edebilirsiniz. Bunun size de onlara da katkısı büyük olacaktır. Ne derler bilmiyorum ama kabul ederlerse eğer kanalınızın bir anda patlaması çok olası.

Webteknoya örnek vermek istiyorum. Kurumsallaşma öğrensinler, "Donanımhaber" ,
O kadar iyi niyetliler ki hiç bir şekilde kullanıcılarıyla aralarını açmıyorlar ne kadar kurumsal bir firma, profesyonel olsalar da. Dediğiniz kişilerle iletişime geçicem, teşekkür ederim verdiğiniz fikirler için. Değerlendiriyorum ..

caglark caglark caglarkeskin.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 01.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 1125
  • Beğeniler 59 / 243
  • Ticaret 48, (%100)

Eğer tekrar bu düşünceni aktif etmek istersen görüşebiliriz. Belki ortak bir şeyler çıkarabiliriz ..

Çok isterdim ama blog tasarımımı satışa çıkarmaya karar verdim. Sana iyi şanslar :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al