wmaraci reklam
lidertakipci

Sonunda projemi hayata geçiriyorum son rütuşlar.kurumsal seo dönemi sona erdi !

16 Mesajlar 1.566 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

DenizCaglar DenizCaglar Danışman & Girişimci Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webtasarım&Yazılım geliştirme&
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 55 / 46
  • Ticaret 10, (%100)
İyi forumlar arkadaşlar;

Sonunda yıllardır planladığım.Projemi hayata geçirdim sayılır sadece sayfaların dolup oturması kaldı.Daha önce domain ile alakalı konu açmıştım. sağ olsun herkes yardımcı oldu.

Projem türkiye de bir ilk oldu sanırım benzerini görmedim.

Projem firma rehberi ama farklı bir firma rehberidir.

Hedefim kurumsal firmaların yada iş yerlerinin internet sitesine onca para döküp seo hizmetleri için binlerce tl ve paketler almasını engellemekti.Uygun fiyatlara site içinde firmaya bir sayfa açıyorum başlıkta telefon numarası geçirerek sıralamaya sokuyorum.

Bu sayede internet sitesi açmış gibi oluyor.Müşteriler firmaya ulaşıyor.Müşteri sayısını ve gelirini arttırıyorum.Paketlere one page seo ile ilk sıralara sokuyorum birde geri ödeme garantisi sunuyorum.

Yıllardır seo hizmeti veriyorum.artık insanların kahrını çekmekten bıktım ve yine aynı işi yaparak daha mutlu olacağım bir işe adım atmış oldum.

Şimdi ziyaretçi açısından bakalım.7 gün 24 saat telefona bakan bir ekibimiz mevcut.illaki sitemizde bir iş yerinin olmasına gerek yok.örneğin ankarada evden eve nakliyat firması lazım yazıyorsunuz whatsapptan yada mesajdan anında anlaşmalı olduğumuz bir firmayı yönlendiriyoruz.Hemde müşterilere kendimize kalacak olan komisyonu ücretsiz olarak fiyatta düşüşe gidiyoruz.Telefon bilinmeyen numaralar servisi gibi kullanılacak.Tamamen ücretsiz olacak.

Bazı bölgelere kendimiz firma gibi numaramızı ekliyoruz o bölgelerde ise ziyaretçi memnuniyeti için anlaşma sağlayıp indirimli hizmet sunduruyoruz.

şu anlık 5 kişilik bir ekibimiz mevcut.firma ekleme dışında asla ticari amaç gütmüyoruz.

Fikirlerinizi almak istiyorum. Hem numaranın akılda kalıcılığı için hem de proje için çünkü numara türkiyede bilinmeyen numaralar servisi gibi akılda kalmalı.

site: firmaygo (dot) com
LazCoder53

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Crewx Crewx Mr.Whale Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1310
  • Ticaret 152, (%100)
Başarılarınızın devamını dilerim Deniz Bey :D
DenizCaglar

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 09.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 55 / 46
  • Ticaret 10, (%100)

Crewx adlı üyeden alıntı

Başarılarınızın devamını dilerim Deniz Bey :D

Teşekkür ederim alihandro markoviçus :)
Crewx

kişi bu mesajı beğendi.

antidetron antidetron Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad x** x**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 45 / 115
  • Ticaret 9, (%100)
Başarılar, iyi çalışmalar.
DenizCaglar

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 09.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 55 / 46
  • Ticaret 10, (%100)

antidetron adlı üyeden alıntı

Başarılar, iyi çalışmalar.

Teşekkür ederim hocam
antidetron

kişi bu mesajı beğendi.

turkojen34 turkojen34 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 459 / 444
  • Ticaret 53, (%100)
Örnek bir sayfanızı inceledim http://www.firmaygo.com/gazipasa-cilingir-ve-anahtarci

Sıradan firma rehberine benziyor sanki

• Üyelik 09.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 55 / 46
  • Ticaret 10, (%100)

turkojen34 adlı üyeden alıntı

Örnek bir sayfanızı inceledim http://www.firmaygo.com/gazipasa-cilingir-ve-anahtarci

Sıradan firma rehberine benziyor sanki

Ne yapılabilirki firma rehberine icon lar yada slider lar havadamı patlasın.firma rehberi firma rehberidir buradaki mesele firmanın numarası ve sayfasının ilk sıraya çıkarılması ve gelirinin arttırılmasıdır.

aktuelsoylesi aktuelsoylesi Kaliteli Marka Domainler Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek uzman
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 2421
  • Beğeniler 1553 / 787
  • Ticaret 22, (%100)
Hocam domain olmamış bu bir ,ayrıca bu projenin üstadı ve yakında hizmete girecek olan rehber.com.tr yi incelemenizi tavsiye ederim başarılar
amatoryus meromerro

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 09.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 55 / 46
  • Ticaret 10, (%100)

aktuelsöylesi adlı üyeden alıntı

Hocam domain olmamış bu bir ,ayrıca bu projenin üstadı ve yakında hizmete girecek olan rehber.com.tr yi incelemenizi tavsiye ederim başarılar

önemli olan tasarım olduğunu iddia ediyorsunuz sanırım.Yada domainin öneminde mi bahsetmek istediniz.Bununla ilgili kısa bir açıklama yapayım.Kafanızda beyin fırtınası yapınız biraz.

Bir kendi sitemde bu projeyi bu mantıkta düşüneli sene oldu bu facebook konuşmalarımda var.kimseyi örnek almam.2. kimse rehbere giripte firma aramaz.Google'a yazar çıkan sitenin ismine bakmadan girer firmanın numarasını alır.ve her sektörün aranma hacmi yoktur sadece hizmet verenlerin örnek- çilingir - tüpçü - evden eve nakliyat rent a car gibi bi kaç sektor google da aranır. bir diğer durum ise girilen sitede bilgi alınır çıkılar. aaa şu siteninde tasarımı çok iyi orda numara vardır diyen bi örnek görmedim.eğer varsa bile webmaster dır ki ben webmaster larla ilgileniyorum.diğer durum ise siz mükemmel birşey ortaya çıkarın gidin bir rent a car 'A dil dökün işi alama şansınız %1 . ben gitmeden alıyorum işi.avantajım bu.

Örnek eski işimdende dokunayım biraz. bazı arkadaşlar çok iyi yazılımcıdır.yazarlar aylarca uğraşır 2000 alırlar. ben wordpress kurar 6 saat uğraşıt 5000 alırım forumda bilen arkadaşlar var ne miktarlar aldığımı

bu yazım gösteriş amaçlı değil dünyada bazı şeyler farklı işliyor bunu göstermek amaçlıydı.katkım olduysa bu beni mutlu eder

turkojen34 turkojen34 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 459 / 444
  • Ticaret 53, (%100)
Firmaya özel sayfa dediniz diye hatırlıyorum bu tarz birşey kadiköycilingir.firmaygo.com gibi düşündüm de ondan yazdım .Siteniz normal firma rehberi görünümünde kolay gelsin size

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al