wmaraci reklam

Sosyal Ağ Projesi [Ciddi Anlamda]

76 Mesajlar 9.042 Okunma
wmaraci reklam

IByRed IByRed WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İşçi
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 18 / 14
  • Ticaret 1, (%100)
Oyle Kardesim Ya Wallaha Oyle Kendileri Sanki Yapabiliyolar Anca Otururlar ..m

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Bilbaz Bilbaz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad Y** P**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 63 / 48
  • Ticaret 1, (%100)
Yahu sonra adımız baltalayıcı çıkıyor, diğer konuda da söyledim.Bu script satan elemanlar salak mı ? Niçin milyon dolarlar kazanmak var iken sözde milyon dolar kazanıcak insana hemde çok ucuza scriptlerini satıyorlar ? Amaç çok açık değil mi arkadaşım ? Sizin gibi 2 günlük maymun iştahı olan insanları kullanıyorlar işte.Açıyosun siteni yılını doldurmadan kapatıyorsun sonra.

Hayır açıcaksın sözde sosyal ağını bilmem kaç dolarlık var mı javascript bilgin ? Hayatında hiç mysql sorgusu çektin mi ? Node.js javascript kütüphaneleri jquery falan var mı hiç bunlar hakkında bilgin ?

Sanıyorsunuz ki işte 2 düzenlerim,türkçe yaparım.Sağındaki solundaki css ayarlarıyla oynarım oldu sana süper site.Şuan güncel olan o konuya gidin sorun bakalım sistemlerindeki güvenlik açıklarından haberleri var mı ? (Script ama) İnsan değilmi kardeşim bu yapmaz mı ? Yapar.En ufak sorunda adama gidiceksin lan zaten.Muhtaçsın bir kere scripti yazan adama.

Biz yapmayın demiyoruz ki,MVC gibi framework kullananların bir lafı vardır "Amerika'yı tekrar keşfetmenin ne anlamı var ?" gibi,yada "Tekerleği yeniden bulmanın bize faydası ne ?"
Harbiden çok doğru sözdür.Sen şimdi sosyal ağ yapıcaksın niye ? Adama sorarlar niye diye.Ee para kazanmak için olduğu çok bariz ortada kalır.Dolayısıyla taşlarız.Taşlarım ben şahsen.Hiç de ayıbıma gitmez.Çünkü para kazanmak için taklit yapıyorsun.Taklit ile türk milletinin karşısına çıkma daha iyi.Bak sözlükler en güzel örneği.Bin tane ekşi sözlük alternatifi çıktı biri incisozluk gibi tutmadı.Neden ? Çünkü Ekşi'deki yalakalıktan sıkılmış insanlar sansüre hayır vizyonuyla kurdular orayı.Bir vizyon var.İnciyi ayıran bir özellik var.

Siz oturalım da face gibi ama daha iyi site yapalım,parayı götürelim milliyetçilik falan filan kavramlarıyla milleti yürütmeye çalışıyosunuz.

Not:Yazıyı tekrar okudum da biraz aşağılayıcı bir yazı olmuş.Fakat bundan utanmıyorum.Ben birşey yazdığımda beni mantıklı şeyler ile bir projemde bile olsa yerin dibine sokan adama şapka çıkarırım ben.Çünkü yerin dibine inmeden,en yükseğe çıkamam ve bunu en iyi bilenlerdenim.

Sen gel benim karşıma şöyle şöyle proje var ücretsiz ekip kurup bunu yapıcaz,para kazanırsak öpüp başıma koyar dağıtırım sizlere de.Ben sana ücretsiz elimdeki tüm imkanlarla yardım etmez isem beni tüm forum halkı ağsosyal yapsın.Ama siz oturmuşsunuz kopya fikirlerle iyi eleştiri bekliyorsunuz.
cudjex TheLacivert pg13

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 31.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İşçi
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 18 / 14
  • Ticaret 1, (%100)
Sen nediyorsun yalanci diyorsun resmen ya allahim yarabbim sizin gibi insanlarla zaten bir halt olmaz bak isine

Dorebar Dorebar ⇐⇐ Horror Story Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)

IByRed adlı üyeden alıntı

43 dolarlik scriptle vk alacagimi zaten solemedim43 dolar olsun gitgide gelisecek mi gelisecek facebook ilk acildiginda nasildi ? Sizle hic bir sey zaten olmaz

Haklısın. Facebook'ta zaten CodeCanyon'dan aldı scripti...

[Firma Rehberlerine Ekleme Hizmeti] TAM 500 Rehber!
wmaraci

• Üyelik 31.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İşçi
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 18 / 14
  • Ticaret 1, (%100)
Facebook scripti phpfox birebir ilk acildiginda kac paralik scriptti 5 para etmezdi suan kac paralik bir dusunun akillicanak oldumu

• Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)

IByRed adlı üyeden alıntı

Facebook scripti phpfox birebir ilk acildiginda kac paralik scriptti 5 para etmezdi suan kac paralik bir dusunun akillicanak oldumu

Sen şimdi Facebook'u PhpFox ile mi kurdular, sonra da geliştirdiler mi diyorsun yani ben doğru mu anladım?

• Üyelik 31.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İşçi
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 18 / 14
  • Ticaret 1, (%100)
Sen lafi yalnis yere cekiyorsun ben bunu anladim okumayi bilmiyosun yada ? Birebir lafindan facebooku phpfoxla mi kutdular lafini nerden cikarttin anlayamadim

• Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)
Sen kendi yazdığın mesajın farkında değilsin herhalde.

ogzhntr ogzhntr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik - Elektronik Tekniker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 1858
  • Beğeniler 89 / 532
  • Ticaret 2, (%100)
ayneen.com var üniversiteli arkadaşlar kurmuşlar.
YaseRltd Bilbaz

kişi bu mesajı beğendi.

Arestr Arestr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Devoloper
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad N** C**
  • Mesajlar 408
  • Beğeniler 403 / 143
  • Ticaret 0, (%0)
ogzhntr arkadaşta onu görüp gaza gelmiş zaten hocam hadi hayırlısı :)
Bilbaz

kişi bu mesajı beğendi.

FULL STACK WEB DEVELOPER
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al