wmaraci reklam

Sosyal Ağ Projesi [Ciddi Anlamda]

76 Mesajlar 9.161 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

IByRed IByRed WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İşçi
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 18 / 14
  • Ticaret 1, (%100)
Her ulke kendi sosyal aģini yapma calismasinda mesela rusya wk gibi bir cok ornek peki biz nabiyoruz bu konuda ? Koca bir hiç ? Mesela Bu http://codecanyon.net/item/sngine-v2-the-ultimate-social-network-platform/13526001?s_phrase=&s_rank=16 Sosyal ağ scriptini alip bir projeye giriselim diye bir konu actim herkezin dedigi laf hazir sicriptle olmaz ? Ya neyle olucak kardesim benim ? Scripti aliyosun ve bu script surekli senin oluyor niye bunla sosyal ağ sitesi acamiyosun da olmaz diyosun ? Scripti alip bidaha surekli ayni sekil gitsin denmiyor deme sana ? Scripti aliyorsun onu gelistirmek sana kalmis bisey onu sen gelistirdikce eskisinden eser kalmiycak degilmi ? Sadece hazir alt yapiyo komple satin aliyorsun ve birdaha kendin gelistirmeye basliyorsun olay bu yani ? Ornek vereyim ev aliyorsun mutait yapiyor evi ama parasini verip evi satin alinca icini isteigin gibi dosuyosun mutait karisa biliyormu hayir ? O yapiyor parasini alip satiyor evi gelistirmek guzllestirmek sana kalmis ozaman baskasinin evini alma kendin yaptirsana niye yaptirmiyorsun ? Ayni seye geliyor . Niye facebook kullaniyoruz yabancilara bilgilerimizi verdiyoruz ki ? Niye facebook sansur gelince deliriyoruz ? Elin gavuru butun bilgilerimiI aliyor biz hala kullaniyoruz ? Amerika facebook elinin altina aldi butun bilgiler ellerinden geciyor ? Artik kendi sosyal agimzi acma vaktimiz gedi yabancilardn kopup kendi dunyamizi kurma vakti gelmedimi ? Arkadaslar bakin biz turkiye icin bir sosyal ag projeinide girisicem ve destek lazim anladinizmi reklam butce falan ayarliycam ama sokaktaki insn cekimi size kalmis . 1_2 ay turkiye sosyal medyasini acicaz ve reklamsa reklam yeterki kendi insanimiz kullansinda bilgilerimiz kendi insanimizda kalsin sansurlenme derdimiz olmasin eger gercekten basarili olursak niye bir youtube biz turkler acmayalim ? Sosyal ag tutarsa bide video sitesi projesine girisicez youtube gibi kendi insanimiz olucak bizde para kazandiricaz kendi insanimizi youtubeden koparip buraya getirsek nolur turk reklamcilar buraya reklam verir bizde insanimiza para kazandirriz elin gavurunda 50 100 tl param kaldi derdi olmaz . Hit yukselsikce turk reklam sirketleriyle konusuruz reklamlarini sitemize alip sitwmizde videocularimiza para kazandirriz . Kotumu olur hersey kendimi ulkemIin internet alt yapisinda olsa ? Arkadaslar ilk sosyal ag projesi tutarsa ki bole gider tutar video sitesi projesine girisicez reklamsa reklam bize destek olacak varsa konunun altina mesaj atsin . Nasil destek olabiliriz derseniz ? Gerekirse brosur yaptiricaz kargoyla yollucaz size sizde sokaklarda ona buna vereceksini televizyona reklam vericez ama hersy kendi ulkemiz icin olucak ileride zaten insanimz bize destek cikar .. cevaplarinizi bekliyorum arkadaslar ... saglam sunucuysa onuda alicaz ama yorumlariniz onemli .

wmaraci
reklam

cudjex cudjex ozergul.net Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 1647
  • Beğeniler 347 / 570
  • Ticaret 8, (%100)
ciddi diye deyince script falan hazırlanacak reklamlara falan milyarlar harcanacak sandım... yine bi codecanyon vakasıymış
ovelibudak TheLacivert NETEOR

kişi bu mesajı beğendi.

ozergul.net/com

Blacksheep Blacksheep .NET Developer Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 2074
  • Beğeniler 60 / 532
  • Ticaret 10, (%100)
:) Başarılar
cudjex

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 31.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İşçi
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 18 / 14
  • Ticaret 1, (%100)

cudjex adlı üyeden alıntı

ciddi diye deyince script falan hazırlanacak reklamlara falan milyarlar harcanacak sandım... yine bi codecanyon vakasıymış

Biz nee yazfik adam ne anlatiyoe kardesim bu sekilde yorum atacaksan atma oldumu atma
fstdesk

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Dorebar Dorebar ⇐⇐ Horror Story Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)
cudjex 'in cevabı yeterli...
cudjex

kişi bu mesajı beğendi.

[Firma Rehberlerine Ekleme Hizmeti] TAM 500 Rehber!

pg13 pg13 Xcode. Kullanıcı
  • Üyelik 01.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek BilişimTeknolojileri Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 321
  • Beğeniler 72 / 101
  • Ticaret 11, (%100)
daha çok gençsin bilmediğin çok şey var.
43 dolarlık scriptle bir vk.com olabileceğini düşünüyorsun. bu işler o kadar basit olsaydı memleket mark zuckerberk kaynardı.
cudjex NETEOR harun128

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 31.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İşçi
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 18 / 14
  • Ticaret 1, (%100)
Iyi geceler beyler
cudjex Bilbaz

kişi bu mesajı beğendi.

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)
Sizi şuradaki tartışmaya alalım.
cudjex

kişi bu mesajı beğendi.

Durgun sular derin akar.

• Üyelik 31.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İşçi
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 18 / 14
  • Ticaret 1, (%100)

pg13 adlı üyeden alıntı

daha çok gençsin bilmediğin çok şey var.
43 dolarlık scriptle bir vk.com olabileceğini düşünüyorsun. bu işler o kadar basit olsaydı memleket mark zuckerberk kaynardı.

43 dolarlik scriptle vk alacagimi zaten solemedim43 dolar olsun gitgide gelisecek mi gelisecek facebook ilk acildiginda nasildi ? Sizle hic bir sey zaten olmaz

dadaskral dadaskral Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 756
  • Beğeniler 197 / 139
  • Ticaret 39, (%100)
Memlekette yeni bir şey yapmaya çalışanı, ya da bir şey yapmayı çalışanı gondikliyorlar dostum. Ben bilmiyorum bu konuları ama ne sorarsan sor yok şu kadar şeyle bu olmaz, yok bu kadar şeyle bu olmaz deyip duruyorlar. Adam gibi yardım edeni bulursun öp başına koy.
brkrtp YaseRltd reload58

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al