wmaraci reklam

Sosyal Ağ Sitesine yeni bir boyut getirmeye hazırmısın ? Proje detayları içerde

30 Mesajlar 4.186 Okunma
wmaraci reklam

Krijgers Krijgers Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 61
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar.Türkiye'de çok farklı bir projeyi sizlere sunmak isterim.

Nedir bu proje ?

Şu an aklınızdaki tüm sosyal ağ sitelerini unutun.Çünkü sosyal ağda çok yeni bir boyut için webmasterlar tek bir projede birleşiyor.

Yeni bir boyut diyoruz çünkü ;

- Yeni teknolojilere hitap edebilen bir yazılım.

- Herkese hitap edebilecek tasarımlar.

- Çok farklı fikirler

- İnternet ile yaşamı birleştiren bir ortam.

- Ve daha yüzlerce özellik.

Ekipte kimler olacak ?

Ekip planlamamız projede webmastarların yoğunlukta olacağı yönünde.Projeye tüm webmasterların katılımını bekliyoruz.

Süreç nasıl işliyecek ?

- Bu tarz bir proje için ciddi emek ve yatırımın gerekliliğini çok iyi biliyoruz.Fakat webmasterların birleşerek bu yatırımın gerekliliğini ortadan kaldırabileceğine eminiz.Reklam yatırımı ve diğer yatırım işleri tabi ilerde mutlaka gözardı edilmeyecek işler arasında.

- Proje ekibi tamamlandıktan sonra 1 online ekip 2 yüzyüze görüşmelerin düzenlendiği ekip olacak.

1.Ekip görüşmelere katılamıyorsa online.
2.Ekip ise proje'nin %70 lik kısmı tamamlandıktan sonra belirlenen il ve yerlerde yüz yüze görüşmeler(10 kişi tamamlandığı takdirde tanışma maksatlı görüşmeler)

- Ekip iç güven için çeşitli önlemler aldık.Bunlar şu şekilde

- Kodlamada şu anki ekibimizde güven konusunda bir problem yoktur.Tasarımcılar için isterlerse bir sözleşme metni atılır.Ve karşı taraf bunu bize imzalayıp postalar ise noterden onaylatılacak.(Çoğunluğun sağlanması gereklidir.)

- İsterseniz telefon numaralarımızdan bizi arıyabilir detaylı bilgi alabilirsiniz.(Ekibe katılanlar için)

- Ankara içi yüz yüze görüşmeler yapabiliriz.

- Nickimi yeni görmüş olabilirsiniz.Ama bir çok kişi bize kefil olabilir.Ekibimizde şu an bize güvenenlerle hiç bir sorun yaşamadık.

Projede şu anda bir çok forumdan üyelerimiz vardır.Tüm webmastarların projeye katılım göstermesi için en iyi şekilde çalışıyoruz.

Biz projenin neresinde olacağız

Ekip yönetim kadromuz 4 kişidir.Ve bunların yaptığı görevler.

-Server işlemleri,güvenlik işlemleri
-Yazılım işlemleri
-Ekip yönetimi ve planlama işlemleri
-Hukuki işlemler
-Dış ülkelerle iletişim işlemleri
-Reklam ve Yönetim işlemleri

Düzen nasıl sağlanacak ?

Öncelikle kendi yazmış olduğumuz script ile görüşmeler buradan yapılacak.Tasarımlar özel bir yerde saklanacak ve sadece yetkili kişilere yönlendirilecek.Tasarım seçimleri ekip oylaması bazı yerleri ise herkese açık bir oylama ile gerçekleştirilecek.Her ekibin başında bir lider olacak ve bu liderler ekip düzenini sağlayacaklar.Kodlama ve diğer işlemler ekip liderimiz tarafından düzenlenip en verimli şekilde sitede yayımlanacaktır

Nasıl katılırız ?

www.bosbe.com adresinden başvuru yap linkine tıklayarak başvurabilirsiniz.Lütfen buradan başvuranlar özel mesaj yollasınlar.Bir çok yerde konumuz mevcuttur.

Ekip işlemleri bosbe.com adresinden yürütülecek.Domain ismi oylamaya göre sizlerin beğenisine sunulacak.Yeni görüşleri olanlar her zaman bize bildirebilirler.

Sizden Ricamız

- Konumuzda tüm cevapları vermeye çalıştık.Aklınızda ön yargı var ise lütfen bunu özel mesajla iletiniz.Sorularınızı da lütfen baltalamadan sorunuz.Teşekkürler.

Son olarak

Okuduğunuz için teşekkür ederim.Çoğumuz ekmeğimizin peşinde olabiliriz.Bu tarz projelere inanmıyor olabiliriz.Ama ben şunu biliyorum ki ölümlü dünyadayız ve bu projeyi bizler birbirimize inanarak yapabiliriz.

Adminlerden ricam bu büyük çaplı proje için konuyu sabit yapmaları ve desteklerini eksik etmemeleri.

- Telefonla görüşmek isteyenler bildirirse görüşmede yapabiliriz. -
brk

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

orcnd orcnd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek programlama
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Daha çok detay vermelisiniz.
Bu bir web master sitesi projesimi. eğer değilse ne farkları var ?

• Üyelik 31.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 61
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

orcnd adlı üyeden alıntı

Daha çok detay vermelisiniz.
Bu bir web master sitesi projesimi. eğer değilse ne farkları var ?

Ne tür detayları istiyorsanız sorabilirsiniz.

Webmasterların çoğunlukta olduğu bir proje diyebilirim.Farkları yazdığım dışında bilgi vermiyorum.Ama oldukça ilgi çekici farklar var.

ByPowerfuL ByPowerfuL E-Commerce Manager Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-Ticaret Uzmanı - A+++ SEO
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1575
  • Beğeniler 533 / 459
  • Ticaret 18, (%100)
Proje gayet saglam gorunuyor suan tabletden giriyorum pc basinda iyice gozden gecirecegim

N11'de Ürünlerinizi İlk Sıraya Taşıyorum. Detaylar İçin P.m Atınız.
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 31.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 61
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

ByPowerfuL adlı üyeden alıntı

Proje gayet saglam gorunuyor suan tabletden giriyorum pc basinda iyice gozden gecirecegim

Olumlu yorumunuz için teşekkür ederiz.Herkesi bekliyoruz.

Batuhan Batuhan Kendine webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 3455
  • Beğeniler 783 / 1009
  • Ticaret 1, (%100)
Uygun olduğumda detaylı bir şekilde inceleyeceğim ama sağlam görünüyor.

facekinq facekinq Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek anestezi teknisyeni
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 5 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
tutabilicek bir proje kodlama bilgim olsa başvurucam ama :)

neyse başarılar size.

Orkunx Orkunx Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 681
  • Beğeniler 208 / 148
  • Ticaret 6, (%100)
15 Yaşındayım böyle güzel bir projeye katılmak isterdim ancak Yaşım müsade etmiyor :(

trgy trgy Mühendis Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Macaristan
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 390
  • Beğeniler 32 / 209
  • Ticaret 16, (%100)
Anlamiyorum herkes guzel bir proje falan filan demis ama kimse de sormamis ki proje ne? Ne ise yariyor? Genel sosyal ag sitesi mi kuracaksin yoksa niche site olarak mi kuracaksin? Gelir modeli ne? Kim neden sizi tercih etsin? Bir cok soru var sorulmasi gereken ama arkadaslarin sadece yazmak icin yazmis.

Acik olani yazayim mi bu proje baslar ve biter. Hatta baslar mi orasi bile muallakta. Ekip kurmak duzenli calismak o kadar kolay birsey degil.

Sana bunlari yaziyorum cunku 1 yildir hala uzerinde calistigim projem var ve hala da kafa yoruyorum.

dipnot: kendinizi gaza getirin ama kendinizi kandirmayin. Ben facebook'u gecmeye geliyoruz demistim mizahi demistim ama bir yandan da neden olmasin diyordum.. Mizahi bir anlam vardi. Sizde yapariz ederiz halleri var, ilk once bu halleri birakmalisiniz.

Metin Metin metinli.com Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Analisti ve Siber Güvenlik
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1399
  • Beğeniler 61 / 582
  • Ticaret 18, (%94)
Çok güzel demişsin, yüzyüze görüşme işi basit. Ama genel itibariyle zor be kardeşim, reklam olmasın ama başka forumlarda sistem bile yazıldı. Milletin elinde kaldı. Bu tür şeyleri yapmak, sağlam bir ekibin 7/24 birlikte olmasıyla gerçekleşir. Maaşlı proje elemanların olacak, toplantılar gerçekleştireceksin.

Sosyal mecralar bundan 10 sene önce iki üç kişinin kurmasıyla tutabilecek projelerdi çünkü, böyle sistemler yoktu ve olmadığı için ne yapılsa o kulvarın en iyisi oluyordu.

Ve ilk olmadan dolayı köşeyi dönenler, rakip firmalar çıksada karşılarına, onların kendilerini geçmelerine fırsat vermiyor. :)

Çok farklı bir proje ise görüşülebilir, ama sosyal ağ sistemini artık istediğiniz yerinden tutun/çekin, tutturamazsınız. :)
kulpsuzfincan ers0be

kişi bu mesajı beğendi.

Yazar, yazılım geliştirici, SEO Analisti ve siber güvenlik uzmanı.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al