wmaraci reklam

Tek ürün veya E-ticaret için Yardım

5 Mesajlar 700 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

MelihAtasever MelihAtasever ☆☆ Atasever Media ☆☆ Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci-Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 853
  • Beğeniler 239 / 239
  • Ticaret 140, (%100)
Herkese iyi çalışmalar.
Tek ürün veya e-ticarete girmeyi dusunuyorum ancak ne satmaliyim karar veremedim.

Gercekten tek urunden yanayim yazilim hazir ancak tedarikcim veya urun yok. Gidip biyerle gorusmek satis yapmak istiyorum. Ancak ne satmaliyim ne yapmaliyim bulamadim kafam yandi.

Tecrubeli ve bilgi sahibi arkadaslardan yardim bekliyorum :)

prodoviz.com
wmaraci
reklam

BarisSaritas BarisSaritas .Net Developer Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 23 / 67
  • Ticaret 0, (%0)
MelihAtasever Hocam BTC üreten makineler var. Mining cihazları. Bunun ticaretinde güzel para var. Özellikle Bitmain AntMiner S9 . Ülkeye sokmak biraz sıkıntı. Sokanlarda en az 15.000 TL'den satıyorlar tanesini.
Yurt dışından getirebilirim diyorsan, doğru seo çalışması ile güzel paralar kazanabilirsin.
Şu an bu sektöre fazla giren yok. Bu yüzden önermek istedim. En azından kalem bile satsan, 100 tane alternatifi var. Bunun fazla alternatifi yok :)
MelihAtasever

kişi bu mesajı beğendi.

Software Developer( C#.Net - .Net Core MVC - DevExpress - MSSQL - PostgreSQL )

zekaigulin zekaigulin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bu yolun yolcusu
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad Z** K**
  • Mesajlar 362
  • Beğeniler 63 / 65
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam vericeğim örnekler senin konun ile ne kadar alakalı bilemedim ona sen karar ver artık .

Şimdi bizim insanımız malesef tam bir bedava nırvanası yasıyor hak veriyorum da hocam

Şimdi ne satıcagınızı bilmiyorum hocam ama benim gözlemlerim şu sekilde

şuan gençlerimiz ve 40 45 yaş gurubu müşterilerin fikri sudur .

1-bedava olsun
2-benim olsun
3-garantili olsun
4-çok beklemiyim hemen elimde olsun

şimdi bu baslıkları iki yoldan inceleyelim ( local ve e-ticaret )

1- müşterilerimiz iş yaptıracagı zaman netten bakar fiyatına dükkana gelince de aynısını ister .
müşteri bir ürün alıcagı zaman en ucuzu arıtıyor ve günümüzde toptancılarda direk satış yaptıgı için piyasayı oldurduler saolsunlar .
2- ugrasmadan istediği fiyata hem nette hemde localde aynı fiyata alarak isini görmek istiyor .
3-garanti istiyor taki o ürünle işi bitesiye kadar da olsa .

4- acıl ürün gerekir sana gelmeden once nete bakar hatta aklında ki pazarlık metnini bile hazırlar ondan sonra ya usta bak nette 5 tl der sende niye 10 der .

kısacası : çinden ürünlerini getirmiyorsan - tedarikci ile pazarlık yapıcak konumun yok ise - sadece gecimini e-ticaret ile yapıcam diyorsan cok cok fazla emek harcaman gerek.

bizim insanımız suan boyle gencler tam tüketim durumunda . Farkettiniz mi bilmiyorum da 2 3 cıktı gencler hemen oyun kasaları toplamaya basladı nette ilanlar bile vardı gamer / youtuber kasası diye bu sezonunda konusu bu yanı .
MelihAtasever

kişi bu mesajı beğendi.

MelihAtasever MelihAtasever ☆☆ Atasever Media ☆☆ Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci-Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 853
  • Beğeniler 239 / 239
  • Ticaret 140, (%100)

BarisSaritas adlı üyeden alıntı

MelihAtasever Hocam BTC üreten makineler var. Mining cihazları. Bunun ticaretinde güzel para var. Özellikle Bitmain AntMiner S9 . Ülkeye sokmak biraz sıkıntı. Sokanlarda en az 15.000 TL'den satıyorlar tanesini.
Yurt dışından getirebilirim diyorsan, doğru seo çalışması ile güzel paralar kazanabilirsin.
Şu an bu sektöre fazla giren yok. Bu yüzden önermek istedim. En azından kalem bile satsan, 100 tane alternatifi var. Bunun fazla alternatifi yok :)

Yok hocam şimdilik aşar daha sade birşeyler arıyorum birde öneriniz için teşekkürler.

zekaigulin adlı üyeden alıntı

Hocam vericeğim örnekler senin konun ile ne kadar alakalı bilemedim ona sen karar ver artık .

Şimdi bizim insanımız malesef tam bir bedava nırvanası yasıyor hak veriyorum da hocam

Şimdi ne satıcagınızı bilmiyorum hocam ama benim gözlemlerim şu sekilde

şuan gençlerimiz ve 40 45 yaş gurubu müşterilerin fikri sudur .

1-bedava olsun
2-benim olsun
3-garantili olsun
4-çok beklemiyim hemen elimde olsun

şimdi bu baslıkları iki yoldan inceleyelim ( local ve e-ticaret )

1- müşterilerimiz iş yaptıracagı zaman netten bakar fiyatına dükkana gelince de aynısını ister .
müşteri bir ürün alıcagı zaman en ucuzu arıtıyor ve günümüzde toptancılarda direk satış yaptıgı için piyasayı oldurduler saolsunlar .
2- ugrasmadan istediği fiyata hem nette hemde localde aynı fiyata alarak isini görmek istiyor .
3-garanti istiyor taki o ürünle işi bitesiye kadar da olsa .

4- acıl ürün gerekir sana gelmeden once nete bakar hatta aklında ki pazarlık metnini bile hazırlar ondan sonra ya usta bak nette 5 tl der sende niye 10 der .

kısacası : çinden ürünlerini getirmiyorsan - tedarikci ile pazarlık yapıcak konumun yok ise - sadece gecimini e-ticaret ile yapıcam diyorsan cok cok fazla emek harcaman gerek.

bizim insanımız suan boyle gencler tam tüketim durumunda . Farkettiniz mi bilmiyorum da 2 3 cıktı gencler hemen oyun kasaları toplamaya basladı nette ilanlar bile vardı gamer / youtuber kasası diye bu sezonunda konusu bu yanı .

Haklısın hocam bu kadar derine indim bazı yerleri eksik düşünmüşüm kesinlikle haklısın. Önerilerini dikkate alıcam çok güzel yazmışsınız önerileriniz için gerçekten teşekkür ederim :)

prodoviz.com
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

SuatGulten SuatGulten WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Teknik Servis/Web Yazılım
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 1120
  • Beğeniler 240 / 233
  • Ticaret 29, (%97)
aslında en iyisi tek ürün satmak. fazla ürün olunca sıkıntı oluyor. bende konuyu takip ediyorum
MelihAtasever

kişi bu mesajı beğendi.

İnstagram IVR Kazanç Sağlamak İçin Fake Sayfalar Satılıktır. İletişim PM
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al