wmaraci reklam

WMAracı mı Yavaş Yoksa İnternette Ticaret Bitiyor mu?

96 Mesajlar 8.732 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ART ART WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Radyo Müdürü
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 17 / 17
  • Ticaret 3, (%100)

MertBalci adlı üyeden alıntı

*** bunca önlem alırken wmaracı daha sistem çıkarmadı. Bu yüzden insanlar burada değilde ***da ticarette aktif durumda.

Haklısınız ancak WMAracı'nın şu an sıralamada ikinci olduğunu ve davetiye gibi bir handikabı olmadığını düşenecek olursak, ticaret için sağlam temellere oturtulmuş bir sistem getirmesi, WMAracı'nı birinci olmaya adım adım yaklaştırmaz mı?

http://link.tl/hIAv
wmaraci
reklam

bloggerim bloggerim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 101 / 62
  • Ticaret 3, (%100)
Mesela fiyat zorunluluğu çıkartılabilir. 100 elime makaleyi 45 kuruşa yazanı görmüştüm en az 70 kuruşta bir sınırlandırılma olabilir.

MertBalci MertBalci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2345
  • Beğeniler 758 / 757
  • Ticaret 434, (%100)

ART adlı üyeden alıntı

Haklısınız ancak WMAracı'nın şu an sıralamada ikinci olduğunu ve davetiye gibi bir handikabı olmadığını düşenecek olursak, ticaret için sağlam temellere oturtulmuş bir sistem getirmesi, WMAracı'nı birinci olmaya adım adım yaklaştırmaz mı?

Tabi ki bende öyle düşünüyorum. Güzel ve risksiz bir sistem ile bir numara olmak oldukça kolay. *** da insanlar dolandırılmaktan korkar oldu. Çok profesyonel **************larla dolu ***. Burada güzel bir sistem yapılırsa insanlar wmaracını tercih edeceklerdir.
ART

kişi bu mesajı beğendi.

KerimYaman KerimYaman Fikir Doktoru Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 105 / 291
  • Ticaret 9, (%100)

MertBalci adlı üyeden alıntı

*** bunca önlem alırken wmaracı daha sistem çıkarmadı. Bu yüzden insanlar burada değilde ***da ticarette aktif durumda.

E-Ticaret sistemi değişecek onu bekliyoruz.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ART ART WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Radyo Müdürü
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 17 / 17
  • Ticaret 3, (%100)

bloggerim adlı üyeden alıntı

Mesela fiyat zorunluluğu çıkartılabilir. 100 elime makaleyi 45 kuruşa yazanı görmüştüm en az 70 kuruşta bir sınırlandırılma olabilir.

Mükemmel bir öneri. 70 kuruş az da, neyse, diyelim.

Arkadaşlar, makale ve diğer sektörler hakkında önerilerinizi buraya yazarsanız, anarşik bir eylem içine girip meclisi basabiliriz; korkmayın.
bloggerim

kişi bu mesajı beğendi.

http://link.tl/hIAv

MertBalci MertBalci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2345
  • Beğeniler 758 / 757
  • Ticaret 434, (%100)

Kerim Yaman adlı üyeden alıntı

Biliyorum hocam, ben kayıt olduğumdan beri bekliyorum yeni sistemi. Forumun tek eksik yönü ticaret, inşallah yeni sistem ile bu sorunda çözülecek.

ahmetcem96 ahmetcem96 www.ahmetcemaktas.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1618
  • Beğeniler 86 / 382
  • Ticaret 75, (%100)

Kerim Yaman adlı üyeden alıntı

aynen ben de yeni sistemi bekliyorum.

Ninja Ninja Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek ...
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ö** S**
  • Mesajlar 140
  • Beğeniler 15 / 34
  • Ticaret 11, (%100)
İş hayatındaki can alıcı nokta hizmet etmek için beslenen dürüst duygudur. Ticaret bilindiği gibi hizmet bilimidir. En iyi hizmet veren en çok kar edendir. Kısacası bu noktada herkesin hizmet kalitesini güçlendirmesi gerek. Tek suçu, ana yapıda aramayalım. Bugün *** da dönen ticaretin temelinde bazı insanlar var. Bu insanlar olmasa *** da ticarette olmaz. Ki, insanımız alışılagelmiş şeylerden çabuk vazgeçmezler. Bugüne kadar pek çok yöntem denendi hatta direkt ticaret platformları da kuruldu lakin *** da ki ticarete yine sahip olamadılar. Çünkü püf noktaları göremiyorlar. Bence, her şeyden önce daha önce de belirttiğim gibi herkesin bunu büyük bir sorumluluk edinip, hizmet kalitesini iyileştirmesi gerek.

brown brown WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 1748
  • Beğeniler 385 / 385
  • Ticaret 27, (%96)

WebDost adlı üyeden alıntı

Ben söyleyim sana: 15 yaşında bir çocuk çıkıyor bedava makale yazıyor sen olsan bedava mı alırsın? para mı verirsin? ben para veririm ama millet öyle değil ücretsiz olanı bekliyor. İşte ticareti deviren, sarsan bir neden bu.

Tema, script işleri ben ***,iyinet,fuub gibi sitelerdede bu ticaretlerin bittiğini gördüm artık herkes wareze yöneliyor veya türk yapımı temalar almıyor direk themeforesttan alıyorlar.

Bakın ben de 15 yaşındayım, kendi siteme bir çok makale yazdım. Güzel de oldular. Ancak hiç bir zaman ben bu işi biliyorum diye makale yazarlığına girişmedim. Buradaki sorun da bu, işi bilen bilmeyen herkes biliyorum diye girişiyor. Bir çok kişi warezden memnun. Ücretli tasarım alacaklarda madem o kadar para vereceğim gider en kalitelisini alırım deyip themeforest tarzı sitelere yöneliyor. Bu durumu ortadan kaldırmanın bana göre tek yolu bizim de böyle bir pazar açmamızdır. Bu iş forum konularından satılarak yapılamayacak kadar büyüdü.

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)

brown adlı üyeden alıntı

Bakın ben de 15 yaşındayım, kendi siteme bir çok makale yazdım. Güzel de oldular. Ancak hiç bir zaman ben bu işi biliyorum diye makale yazarlığına girişmedim. Buradaki sorun da bu, işi bilen bilmeyen herkes biliyorum diye girişiyor. Bir çok kişi warezden memnun. Ücretli tasarım alacaklarda madem o kadar para vereceğim gider en kalitelisini alırım deyip themeforest tarzı sitelere yöneliyor. Bu durumu ortadan kaldırmanın bana göre tek yolu bizim de böyle bir pazar açmamızdır. Bu iş forum konularından satılarak yapılamayacak kadar büyüdü.

Ben yaşa itafen söylemedim sadece o kişiyi belirtmek amaçlı 15 yazmıştım. O kişi yüzünden bir çok kişi makale satamadı bir süre. Millet ücretsiz olanı bekledi. İşte bu yanlıştır. Sen emlak dükkanın önünde 50 tl kiralık ev diye bağıramassın işte bunun gibi burada. Ticari forumda ücretsiz ticari işlem yapılamaz. yapılmaması gerek. O zaman bu forum niye var diye düşünmeli insan
Mrc Software

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al