wmaraci reklam

WMAracı mı Yavaş Yoksa İnternette Ticaret Bitiyor mu?

96 Mesajlar 8.744 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

brown brown WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 1748
  • Beğeniler 385 / 385
  • Ticaret 27, (%96)

WebDost adlı üyeden alıntı

Ben yaşa itafen söylemedim sadece o kişiyi belirtmek amaçlı 15 yazmıştım. O kişi yüzünden bir çok kişi makale satamadı bir süre. Millet ücretsiz olanı bekledi. İşte bu yanlıştır. Sen emlak dükkanın önünde 50 tl kiralık ev diye bağıramassın işte bunun gibi burada. Ticari forumda ücretsiz ticari işlem yapılamaz. yapılmaması gerek. O zaman bu forum niye var diye düşünmeli insan

Haklısınız, belki promosyon olarak 1 tane 2 tane yazılabilir ancak diğer insanların işin elinden alacak işler yapılmamalı.

wmaraci
reklam

ART ART WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Radyo Müdürü
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 17 / 17
  • Ticaret 3, (%100)

Ninja adlı üyeden alıntı

İş hayatındaki can alıcı nokta hizmet etmek için beslenen dürüst duygudur. Ticaret bilindiği gibi hizmet bilimidir. En iyi hizmet veren en çok kar edendir. Kısacası bu noktada herkesin hizmet kalitesini güçlendirmesi gerek. Tek suçu, ana yapıda aramayalım. Bugün *** da dönen ticaretin temelinde bazı insanlar var. Bu insanlar olmasa *** da ticarette olmaz. Ki, insanımız alışılagelmiş şeylerden çabuk vazgeçmezler. Bugüne kadar pek çok yöntem denendi hatta direkt ticaret platformları da kuruldu lakin *** da ki ticarete yine sahip olamadılar. Çünkü püf noktaları göremiyorlar. Bence, her şeyden önce daha önce de belirttiğim gibi herkesin bunu büyük bir sorumluluk edinip, hizmet kalitesini iyileştirmesi gerek.

Kesinlikle doğru söylüyorsunuz ancak ucuz et-yahni olayının iyi anlaşılması lazım müşteri tarafından da. Bunun yanı sıra, ***'da da bir düşüş söz konusu.

Ek Olarak:

WebDost adlı üyeden alıntı

Ben yaşa itafen söylemedim sadece o kişiyi belirtmek amaçlı 15 yazmıştım. O kişi yüzünden bir çok kişi makale satamadı bir süre. Millet ücretsiz olanı bekledi. İşte bu yanlıştır. Sen emlak dükkanın önünde 50 tl kiralık ev diye bağıramassın işte bunun gibi burada. Ticari forumda ücretsiz ticari işlem yapılamaz. yapılmaması gerek. O zaman bu forum niye var diye düşünmeli insan

Çok haklısınız. O konu hakkında bilgim yok ancak etik olmamış.

http://link.tl/hIAv

Ninja Ninja Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek ...
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ö** S**
  • Mesajlar 140
  • Beğeniler 15 / 34
  • Ticaret 11, (%100)

ART adlı üyeden alıntı

Kesinlikle doğru söylüyorsunuz ancak ucuz et-yahni olayının iyi anlaşılması lazım müşteri tarafından da. Bunun yanı sıra, ***'da da bir düşüş söz konusu.

Şimdi şöyle düşünün,
eğer bugün herkes bir makaleyi 5 tl den yazarsa, müşteri de bunu standart olarak belirleyip işini yürütecek. Ama tabi bu ücretsiz yaparız, ederiz vb. şeyler ticareti engelliyor.

• Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Radyo Müdürü
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 17 / 17
  • Ticaret 3, (%100)

Ninja adlı üyeden alıntı

Şimdi şöyle düşünün,
eğer bugün herkes bir makaleyi 5 tl den yazarsa, müşteri de bunu standart olarak belirleyip işini yürütecek. Ama tabi bu ücretsiz yaparız, ederiz vb. şeyler ticareti engelliyor.

Bu standardı zorlamak biraz da forum yönetimine kalıyor. Burada on yazar ücretlendirme konusunda anlaşsa, geri kalan elli yazar illa ki bu kurala uymayacak.

Sayın forum yöneticileri, isyan, devrim, anarşi!
Mrc Software

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 13.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek ...
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ö** S**
  • Mesajlar 140
  • Beğeniler 15 / 34
  • Ticaret 11, (%100)

ART adlı üyeden alıntı

Bu standardı zorlamak biraz da forum yönetimine kalıyor. Burada on yazar ücretlendirme konusunda anlaşsa, geri kalan elli yazar illa ki bu kurala uymayacak.

Sayın forum yöneticileri, isyan, devrim, anarşi!

İnternet özgür bir platform, biliyorsunuz bugün bir berber standart fiyatın altına, üstüne çıkamıyor çünkü bir karar var. Bu noktada aslında az önce de bahsettiğim 'hizmet kalitesi' ön plana çıkıyor. Çünkü, kim ne derse desin Adana Kebabı en iyi nerede yersin? Yani, işin özeti şu; Siz hizmetinizi ne kadar iyi sağlarsanız isterseniz a da, isterseniz b de olun müşteri sizi illa ki bulur. Tabi müşteri, kaliteli bir çözüm istiyorsa zaten inanın kalitesiz iş yapanların hepsi bir gün patlıyor. :)

• Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Radyo Müdürü
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 17 / 17
  • Ticaret 3, (%100)

Ninja adlı üyeden alıntı

İnternet özgür bir platform, biliyorsunuz bugün bir berber standart fiyatın altına, üstüne çıkamıyor çünkü bir karar var. Bu noktada aslında az önce de bahsettiğim 'hizmet kalitesi' ön plana çıkıyor. Çünkü, kim ne derse desin Adana Kebabı en iyi nerede yersin? Yani, işin özeti şu; Siz hizmetinizi ne kadar iyi sağlarsanız isterseniz a da, isterseniz b de olun müşteri sizi illa ki bulur. Tabi müşteri, kaliteli bir çözüm istiyorsa zaten inanın kalitesiz iş yapanların hepsi bir gün patlıyor. :)

Haklısınız ama o "bir gün" gelene dek çok fazla kayıp vermiyor muyuz?
Mrc Software

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek ...
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ö** S**
  • Mesajlar 140
  • Beğeniler 15 / 34
  • Ticaret 11, (%100)

ART adlı üyeden alıntı

Haklısınız ama o "bir gün" gelene dek çok fazla kayıp vermiyor muyuz?

Aslında hayır,
sonuçta bu işte tek bir noktadan oluşmuyor, bu işin tanıtım tarafı da var. Siz işinizi kaliteli bir noktaya getirdikten sonra o işi tanıtmanız, insanlara kanıtlamanız gerek. E yine işin ucu size bağlanıyor yani her şey sizde bitiyor.

Başarı bir yolculuktur, bir varış noktası değil.

• Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Radyo Müdürü
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 17 / 17
  • Ticaret 3, (%100)

Ninja adlı üyeden alıntı

Aslında hayır,
sonuçta bu işte tek bir noktadan oluşmuyor, bu işin tanıtım tarafı da var. Siz işinizi kaliteli bir noktaya getirdikten sonra o işi tanıtmanız, insanlara kanıtlamanız gerek. E yine işin ucu size bağlanıyor yani her şey sizde bitiyor.

Başarı bir yolculuktur, bir varış noktası değil.

Mükemmel çözümleme yapıyorsunuz ancak bahsettiğiniz iş uzun vadede gerçekleşecek bir olay ve sürekli müşteri kaybına uğratabilir. E-ticarette her şeyin satıcıda bitmediğini düşünüyorum.
Mrc Software

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek ...
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ö** S**
  • Mesajlar 140
  • Beğeniler 15 / 34
  • Ticaret 11, (%100)

ART adlı üyeden alıntı

Mükemmel çözümleme yapıyorsunuz ancak bahsettiğiniz iş uzun vadede gerçekleşecek bir olay ve sürekli müşteri kaybına uğratabilir. E-ticarette her şeyin satıcıda bitmediğini düşünüyorum.

Tabi,
size en basitinden şöyle söyleyeyim; Kimse, ticaret konusuna önem vermiyor.

Bakın sürekli inceliyorum açılan konu şu;

'PSD to html yaparım, işim bu zaten buda skypem'

Ben böyle bir konu açmış insana asla iş vermem. Çünkü daha yapacağı işe önem vermiyor. Benim anlatmak istediğim bu. Yani en basitinden pazarlamanızı geliştirin. :) Ki, pazarlamak diyorum bunu her platformda hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.
ART

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Radyo Müdürü
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 17 / 17
  • Ticaret 3, (%100)

Ninja adlı üyeden alıntı

Tabi,
size en basitinden şöyle söyleyeyim; Kimse, ticaret konusuna önem vermiyor.

Bakın sürekli inceliyorum açılan konu şu;

'PSD to html yaparım, işim bu zaten buda skypem'

Ben böyle bir konu açmış insana asla iş vermem. Çünkü daha yapacağı işe önem vermiyor. Benim anlatmak istediğim bu. Yani en basitinden pazarlamanızı geliştirin. :) Ki, pazarlamak diyorum bunu her platformda hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Pazarlama, bireyselden kurumsala kadar her yerde en önemli faktörlerden biri. Bu konuda çok haklısınız. İnternette onlarca örneği var ancak tek başına yeterli mi? Değil.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al