wmaraci reklam

Yatırımcı yada Uygulama Tanıtma yolları neler ?

8 Mesajlar 1.173 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Lokasyon123 Lokasyon123 İNTERAKTİF YAZILIM 80 TL Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
Chat uygulamamıza Yatırımcı nerden bulabilirim arkadaslar! Chat uygulamamızı geliştirdik. Herseyimiz hazir ama kitlemiz olmadigi icin kullanici yok öylece yatıyor o yüzden yatırımcı sosyal medyada büyük kitlesi olan o da işimizi görür.

Chat uygulamamız ve deaktif olan videolu soru cevap uygulamami Nasil canlandirabilirim ?
Uygulamalari tanitma yollari neler olabilir ?
Reklama verecek paramız yok buyuk reklamlardan bahsediyoruz 50 tl ile bu is olmayacak bunu da biliyorum.
johnstamos

kişi bu mesajı beğendi.

https://wmaraci.com/forum/script-alisverisi/interaktif-sozluk-benzeri-php-pdo-yazilim-simdi-indirimde-533214.html
wmaraci
reklam

cthax cthax @emileyt.vanlife Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Çağrı merkezi görevlisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3488
  • Beğeniler 1222 / 1221
  • Ticaret 130, (%100)
Hocam uygulamanız daha önce konusunu açtığınız uygulama ise zor. Zira pek yenilikçi bir yanı yok
hkccrn

kişi bu mesajı beğendi.

hkccrn hkccrn Nope Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1526
  • Beğeniler 1318 / 738
  • Ticaret 35, (%100)
Öncelikle uygulamayı bir elden geçirin. İndirdim denemek için uygun olduğunu düşünsem yatırım da yapabilirdim ama hiç uygun bir uygulama değil.
Neden mi uygun değil?
Test deneme vs gibi mesajlar hala uygulamada duruyor. Aso çalışmanız yok. Gizlilik politikası İngilizce ve okuduğum kadarıyla farklı bir Dating app'a ait. Google play görsellerinde bile test deneme üyeliklerinin görseli bulunuyor ki bunun olması aşırı derecede itici. Hesabı kapat dememe rağmen kapatmiyor. Uygulama tam anlamıyla oturmadan pro özellikler kredi vs istenmiş (önce biraz reklam çıkıp uygulama indirmeleri arttırın ondan sonra pro özellikleri ücretli yaparsınız.) Fake üyelikler var ki bunu bir yatırımcı görse çok rahat anlar. Üye olurken konum zorunlu, ad soyad zorunlu, bio zorunlu ki bunlar anonim chat appta zorunlu olmaması lazım. Şimdi ben bir yatirimciyim. Yatırımcı gözü ile eksikleri söyledim bakın sadece yüzeysel şeyler bunlar. Kodlama safhasinda kimbilir ne eksiklikleri var onların tespiti ve düzenlenmesi de ek maliyet demektir. Reklam ve kullanıcı edinme ise en kolay kısmı yatırım için. Öncelikle uygulama stabil ve kullanılabilir olmalı. Güven konusunda problem yasatmamali. Hem göze hem de işlevselliğe hitap etmeli. Ve yukarıda belirttiğim eksileri duzeltilmeli. Ondan sonra yatırımcı arayışına girmelisiniz. Kolay gelsin.

• Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
hkccrn hocam yapici yorumlara acigim zaten sormak istedigim bircok sey var ama aso'dan kastınız anahtar kelime yogunluğu degil mi bunu yaptim hatalar olmus olabilir dikkat etmedigim yerlerde😊 uygulama anonim chat uygulaması olarak adlandırılmıyor ve pluss uyelik icin kullanisli olacaktı. Bu arada evet haklisiniz ingilizce kalan yerler oldu. Ama uygulamanin bir muadili suan 100k kullancii ile calisiyor yazilimci oyle soyledi benim icin stabil calismasi yeterliydi ama uygulama suan stabil sekilde kullanilabilir durumda. Mesajlaama, anlik sistemi paneller ve engelleme botu calisiyor bu islemlerde hatali olan yerler nereler ki yanlis anlamayin test mesajlari duruyor dediniz ya o yuzden soyledim.ve bio gibi seylerin zorunlu olmasinin sebebo uygulamada kullanilan ozellikler oldugu icindir kredili plis uyelik satisi bulunuyor dileyen kullanici reklam izleyerekte yapabilir. Su hesabi kapat olayını test edecegim hocam soylediginiz seyler genelde gorselleme ile alakali seyler fake hesaplar bizim tarafimizdan acildi kullanicilarin uygulamada kalmasi saglanmali diye.

Elestirileriniz var ise dinlemeye hazirim hocam kodsal olarak sorun yasayacagimizi pek sanmiyorum umarim yasamayiz. Buyuk datalarda neler yapacagini goremedik sadece 100k kullanici ile uygulamanin benzeri islem yapiyor ve stabil bir sunucuda calisiyor denildi
hkccrn

kişi bu mesajı beğendi.

https://wmaraci.com/forum/script-alisverisi/interaktif-sozluk-benzeri-php-pdo-yazilim-simdi-indirimde-533214.html
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

hkccrn hkccrn Nope Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1526
  • Beğeniler 1318 / 738
  • Ticaret 35, (%100)
Teşekkür ederim yaklasiminiz icin. Asodan kastım anahtar kelime ve açıklama ile ilgili çalışma. Forumda bunu yapan arkadaşlar var sanırım. Bunu kendiniz de yapabilirsiniz. Dediğim gibi görsel kalite düzenlenmeli ve kayıt olurken istediğiniz bilgileri, isteyen doldurmali. Fazla zorunluluk kullanıcıyı soğutur. Daha önce ben de tinder tarzı bir uygulama ile epey bir kazanç sağladım. Ve satış yaptım. İlk reklamlarimi Google ads ile yapmıştım güzel dönüşler aldım. sponsor aramadım butcem vardı zaten. Daha sonra uygulamayı yapım ve reklam maliyetinin 10 katına satışa çıkardım ve yarım saat içinde satışı gerçekleşti. İmkânınız varsa siz de öncelikle gerekli görsel düzenlemeleri yapın ondan sonra ads ile reklam verin. Fake hesapları da duzenleyin ve uygulama tanıtımında fake hesapların test hesaplarının görüntülerini kullanmayın. Bunun yerine iki kişinin ilgi çekici konuşmalarını kullanın. Uygulamanın bütün özelliklerini açıklamada belirtin. Uygulamayı kullanıcı gözünde yüceltmek önemli. Bunlar nacizane tavsiyemdir. Ondan sonra sponsor bulma isleminiz de kolaylaşır. Hayırlı olsun şimdiden.
Not: Google Ads ile kupon kullanarak ilk reklamlarinizi ucuza verebilirsiniz.
Lokasyon123

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
hkccrn hocam gorsel duzenlemeler kolay bu gorselleri oyle kafan basit sekilde yapmistim ama reklam butcem yok sorunda o yatirimcidan kastim su da olabilir ortak gibi sosyal medyada kitlesi olan bir kullanicida olabilir ilk etapta sosyal medyada kitle gerekli uygulamanin tutmasi icin yada para brnde ikisidr yok

aries aries WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek işçi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 827
  • Beğeniler 150 / 383
  • Ticaret 1, (%100)
Lokasyon123 aşağıdaki link'e bir göz at hocam...

https://startupmarket.co/yatirimcilar

• Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
Uygulamamı maddi manevi destek bulamayacagimi dusunerek satisa cikardim ilgilenenler ilan asagida

https://m.wmaraci.com/forum/android-uygulama-hizmetleri/connected2-tarzi-mesajlasma-uygulamasi-satiliktir-571832.html

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al