hkccrn hocam yapici yorumlara acigim zaten sormak istedigim bircok sey var ama aso'dan kastınız anahtar kelime yogunluğu degil mi bunu yaptim hatalar olmus olabilir dikkat etmedigim yerlerde😊 uygulama anonim chat uygulaması olarak adlandırılmıyor ve pluss uyelik icin kullanisli olacaktı. Bu arada evet haklisiniz ingilizce kalan yerler oldu. Ama uygulamanin bir muadili suan 100k kullancii ile calisiyor yazilimci oyle soyledi benim icin stabil calismasi yeterliydi ama uygulama suan stabil sekilde kullanilabilir durumda. Mesajlaama, anlik sistemi paneller ve engelleme botu calisiyor bu islemlerde hatali olan yerler nereler ki yanlis anlamayin test mesajlari duruyor dediniz ya o yuzden soyledim.ve bio gibi seylerin zorunlu olmasinin sebebo uygulamada kullanilan ozellikler oldugu icindir kredili plis uyelik satisi bulunuyor dileyen kullanici reklam izleyerekte yapabilir. Su hesabi kapat olayını test edecegim hocam soylediginiz seyler genelde gorselleme ile alakali seyler fake hesaplar bizim tarafimizdan acildi kullanicilarin uygulamada kalmasi saglanmali diye.

Elestirileriniz var ise dinlemeye hazirim hocam kodsal olarak sorun yasayacagimizi pek sanmiyorum umarim yasamayiz. Buyuk datalarda neler yapacagini goremedik sadece 100k kullanici ile uygulamanin benzeri islem yapiyor ve stabil bir sunucuda calisiyor denildi