Teşekkür ederim yaklasiminiz icin. Asodan kastım anahtar kelime ve açıklama ile ilgili çalışma. Forumda bunu yapan arkadaşlar var sanırım. Bunu kendiniz de yapabilirsiniz. Dediğim gibi görsel kalite düzenlenmeli ve kayıt olurken istediğiniz bilgileri, isteyen doldurmali. Fazla zorunluluk kullanıcıyı soğutur. Daha önce ben de tinder tarzı bir uygulama ile epey bir kazanç sağladım. Ve satış yaptım. İlk reklamlarimi Google ads ile yapmıştım güzel dönüşler aldım. sponsor aramadım butcem vardı zaten. Daha sonra uygulamayı yapım ve reklam maliyetinin 10 katına satışa çıkardım ve yarım saat içinde satışı gerçekleşti. İmkânınız varsa siz de öncelikle gerekli görsel düzenlemeleri yapın ondan sonra ads ile reklam verin. Fake hesapları da duzenleyin ve uygulama tanıtımında fake hesapların test hesaplarının görüntülerini kullanmayın. Bunun yerine iki kişinin ilgi çekici konuşmalarını kullanın. Uygulamanın bütün özelliklerini açıklamada belirtin. Uygulamayı kullanıcı gözünde yüceltmek önemli. Bunlar nacizane tavsiyemdir. Ondan sonra sponsor bulma isleminiz de kolaylaşır. Hayırlı olsun şimdiden.
Not: Google Ads ile kupon kullanarak ilk reklamlarinizi ucuza verebilirsiniz.