wmaraci reklam
lidertakipci

Yemek tarifleri sitesi acmali miyim ?

11 Mesajlar 1.087 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Gunceltekno Gunceltekno WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 4 / 5
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba arkadaşlar elimde %100 özgün ortalama 300-350 kelime arasi yemek tarifleri makalelerim var. Sizce bunlari 400 TL toptan satmali miyim ? Yoksa bir site mi acmaliyim.
Seo bilgim fazla yok. Fazla masraf da yapamam. Bi karar veremedim yardimlarinizi bekliyorum.
Yazilar kaliteli her şeyi acik acik anlatilmis

Güncel Teknoloji Blogu '' gunceltekno.com ''
wmaraci
reklam

weycell34 weycell34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad V** B**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 32 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Milyon tane tarif sitesi var, aralarından sıyrılmak kolay değil.

GokhanGORAL GokhanGORAL peugeotturkey.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 584
  • Beğeniler 24 / 117
  • Ticaret 2, (%100)
ilgilenip gerisini getirebilecek veya üyelikli bir sistem yapıp üyelerinde eklemesini sağlarsan güzel bir isimle açabilirsin yoksa bir değeri olacağını sanmıyorum satman mantıklı olabilir. bende bir yemek sitesi açtım diğer internet sitelerinden alıyorum tarifleri ama bi beklentim yok.

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)
Bende Yemek Tarif sitesi İşletiyorum. Girmenizi Tavsiye ederim. Ama elinizdeki makaleleri satma taraftarıysanız orası size kalmış. Ki Forumumuzda 100 Kelime 1 TL olarak makale satışı yapanlar mevcut. Söylediğiniz 400 TL Rakamı kaç makaleyi kapsıyor ?

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.
wmaraci
wmaraci

viplcruel viplcruel skype:viplcruel1 Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 121 / 26
  • Ticaret 3, (%100)
toptan satmalısın derim ben.

bjlkl bjlkl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** C**
  • Mesajlar 1843
  • Beğeniler 269 / 263
  • Ticaret 1, (%100)

viplcruel adlı üyeden alıntı

aynen katılıyorum çok fazla rakip var. satıp 400tl yi direk cebe indirmek daha güzel gibime geldi açıkçası ama siteyi açıp da uzun vadede 400tlden fazlasıkazanılabilir
viplcruel

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 4 / 5
  • Ticaret 1, (%100)

weycell34 adlı üyeden alıntı

Milyon tane tarif sitesi var, aralarından sıyrılmak kolay değil.

Hocam özgünlük ve sabır ile herşey başarılabilir diye düşünüyorum. Ama dediğiniz de doğru.

kralsoft adlı üyeden alıntı

ilgilenip gerisini getirebilecek veya üyelikli bir sistem yapıp üyelerinde eklemesini sağlarsan güzel bir isimle açabilirsin yoksa bir değeri olacağını sanmıyorum satman mantıklı olabilir. bende bir yemek sitesi açtım diğer internet sitelerinden alıyorum tarifleri ama bi beklentim yok.

Uzun vadeli daha çok kazanabileegimi düşünüyorum. Uyelikli bir sistem yaparasam en çok sevilen aylik yemeklerin yazarlarına hediye dagitabilirim o şekilde olabilir. Ancak sadece blogger bilgim var orasi da sıkıntili.

Serkan ALAZ adlı üyeden alıntı

Bende Yemek Tarif sitesi İşletiyorum. Girmenizi Tavsiye ederim. Ama elinizdeki makaleleri satma taraftarıysanız orası size kalmış. Ki Forumumuzda 100 Kelime 1 TL olarak makale satışı yapanlar mevcut. Söylediğiniz 400 TL Rakamı kaç makaleyi kapsıyor ?

hocam site açacağım büyük bir ihtimalle en fazla 400 tl çöpe atmış olurum. Diğer sitemin 1 aylık reklam gelirini hiçe sayarakdan.

bjlkl adlı üyeden alıntı

aynen katılıyorum çok fazla rakip var. satıp 400tl yi direk cebe indirmek daha güzel gibime geldi açıkçası ama siteyi açıp da uzun vadede 400tlden fazlasıkazanılabilir

400 tl cebe indirmekle kalmayı istemiyorum hocam uzun vadeli olsun az az olsun :)

viplcruel adlı üyeden alıntı

fikrin için teşekkürler.

birgaripyoldas birgaripyoldas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** D**
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 14 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
Kesinlikle site aç kardeşim.
Yok öyle şurda o kadar site var burda o kadar site var .
Yemek tarifi sektörü asla ölmeyen sektör ve gayet rahat şu forumdaki webmasterların yarısını geçindirecek kadar büyük bir pazar payı var.
Gerek TBM, Gerek T.o olarak gayet güzel bir sektör ve eğer emek verip özgün yazı yazmışsan mutlaka karşılığını alırsın. Makale satışında düşünmen gereken tek şey çok mu ihtiyacın var o paraya? Ha eğer yoksa sen diyosanki kardeşim 400 lira almam siteyi açarım (hatta açma bence hazır beğendiğin var ise al indexi vs. biraz girilmiş olsun rahat hareket edersin) ayda 20 lira gelse adsense den bana yeter diyorsan al günde 3 er 3er girersin yavaş yavaş artar hitinde gelirinde ve elinde o siteyi sattığında yine 400 şimdi kazanacaksan 1400 o zaman kazanırsın emin ol..

• Üyelik 01.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 4 / 5
  • Ticaret 1, (%100)

birgaripyoldas adlı üyeden alıntı

Kesinlikle site aç kardeşim.
Yok öyle şurda o kadar site var burda o kadar site var .
Yemek tarifi sektörü asla ölmeyen sektör ve gayet rahat şu forumdaki webmasterların yarısını geçindirecek kadar büyük bir pazar payı var.
Gerek TBM, Gerek T.o olarak gayet güzel bir sektör ve eğer emek verip özgün yazı yazmışsan mutlaka karşılığını alırsın. Makale satışında düşünmen gereken tek şey çok mu ihtiyacın var o paraya? Ha eğer yoksa sen diyosanki kardeşim 400 lira almam siteyi açarım (hatta açma bence hazır beğendiğin var ise al indexi vs. biraz girilmiş olsun rahat hareket edersin) ayda 20 lira gelse adsense den bana yeter diyorsan al günde 3 er 3er girersin yavaş yavaş artar hitinde gelirinde ve elinde o siteyi sattığında yine 400 şimdi kazanacaksan 1400 o zaman kazanırsın emin ol..

Hocam yorumunuz için çok tesekkur ederim. Site açmaya karar verdim. Ancak 0 dan daha iyi olucagini dusunuyorum . çünkü domain banli sandbox düşmüş olabilir. Elimde güzelde bir domain var. Yarin basliyacagim calismalara. Blogger qcicagim. Birde ziyaretçilere tarif gönderdiye bisey yapicam ayin en çok tarif girenine mesala mixer hediye edecegim . tabi bu site hit almaya başlayınca olucak. Reklamlardan kazanmaya başlayınca.
Saygilarimla.

tashift00 tashift00 WebYapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek SEO & Grafik
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1447
  • Beğeniler 188 / 280
  • Ticaret 62, (%100)
Yemek tarifleri sitesinde rekabet çok. Bence hiç site açmadan makalelerinizi satmalısınız.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al