wmaraci reklam

Günlük 30k tekil 100k hit için reklam şirketi arıyorum

13 Mesajlar 2.242 Okunma
smmexpress

mr0kurt mr0kurt Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 128
  • Beğeniler 13 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Admatic wordego adtictac .☆adsense☆ozelikle. Pop up dersen ☆popmyadskesinlikle tavsye ederim. Türk pop up sitesi istersen adnimo iyidir.eğer şöyle güzel olsun bir sürü çeşit çeşit popup banner satis ortaklığı kurulum kazancı dersen "reklamtrk" . Unutmadan adnow u kesinlikle tavsiye ederim, Haber sitelerinde çok iyi tıklama alıyor, Hem cpm hem cpc olduğu için .adnow+popmyads onerimdir.popmyads 24 saaten kisa sürede ödeme yapıyor.

wmaraci
reklam

etkiliadam etkiliadam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 251
  • Beğeniler 28 / 51
  • Ticaret 11, (%100)

mr0kurt adlı üyeden alıntı

Admatic wordego adtictac .☆adsense☆ozelikle. Pop up dersen ☆popmyadskesinlikle tavsye ederim. Türk pop up sitesi istersen adnimo iyidir.eğer şöyle güzel olsun bir sürü çeşit çeşit popup banner satis ortaklığı kurulum kazancı dersen "reklamtrk" . Unutmadan adnow u kesinlikle tavsiye ederim, Haber sitelerinde çok iyi tıklama alıyor, Hem cpm hem cpc olduğu için .adnow+popmyads onerimdir.popmyads 24 saaten kisa sürede ödeme yapıyor.

Adnow ile 1-2 yil once kotu bir deneyim yasadim. Yine sosyal medyada, bu sefer facebooktan cok saglam hit aliyordum. Hatta reklamlar veriyordum. Kayit olup reklamlari alip ilk haftada 2000 tl civarinda toplamis ve odeme gunu gelmisken odememi alamamistim. Illegal hit gibi bahanelerden bahsettiler. Nasil analiz ettiklerini bilmiyorum ama benim asil kizdigim yani, madem bir analiz sisteminiz var bunu tespit ettiginiz ilk gun uyariyi yapip hesabimi kitleyin. Neden odeme gunune kadar bekletip benim gunlerce, belki de haftalarca size ucretsiz calismama neden oluyorsunuz. Cakallik..
hRSor

kişi bu mesajı beğendi.

Casus Casus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek search
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 884
  • Beğeniler 52 / 237
  • Ticaret 4, (%100)
etkiliadam Twitter'ı o kadar etkin kullanan olmasına şaşırdım doğrusu 1günde 30k trafik gönderiyorsa harika rakamlar. :) Reklam olarak adsense'den iyisini bulamayacağını sanıyorum (twitter'daki kitlene bağlı bir durum) 20 tane özgün uzun içerik girin siteyede güzel bir takım elbise giydirin (tema) üst menü felan eksiksiz olursa büyük ihtimal onaylanacaksınızıdır, bu süre zarfında yine twitter üzerinden ziyaretçi çekmeye de devam edin etkisi olacaktır.

Yinede pop reklamı arıyorsanız clickadu iyi diyorlar.

Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al