mr0kurt adlı üyeden alıntı

Admatic wordego adtictac .☆adsense☆ozelikle. Pop up dersen ☆popmyadskesinlikle tavsye ederim. Türk pop up sitesi istersen adnimo iyidir.eğer şöyle güzel olsun bir sürü çeşit çeşit popup banner satis ortaklığı kurulum kazancı dersen "reklamtrk" . Unutmadan adnow u kesinlikle tavsiye ederim, Haber sitelerinde çok iyi tıklama alıyor, Hem cpm hem cpc olduğu için .adnow+popmyads onerimdir.popmyads 24 saaten kisa sürede ödeme yapıyor.

Adnow ile 1-2 yil once kotu bir deneyim yasadim. Yine sosyal medyada, bu sefer facebooktan cok saglam hit aliyordum. Hatta reklamlar veriyordum. Kayit olup reklamlari alip ilk haftada 2000 tl civarinda toplamis ve odeme gunu gelmisken odememi alamamistim. Illegal hit gibi bahanelerden bahsettiler. Nasil analiz ettiklerini bilmiyorum ama benim asil kizdigim yani, madem bir analiz sisteminiz var bunu tespit ettiginiz ilk gun uyariyi yapip hesabimi kitleyin. Neden odeme gunune kadar bekletip benim gunlerce, belki de haftalarca size ucretsiz calismama neden oluyorsunuz. Cakallik..