wmaraci reklam

Kosgeb ile eticaret

19 Mesajlar 2.235 Okunma
wmaraci reklam

cthax cthax @emileyt.vanlife Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Çağrı merkezi görevlisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3488
  • Beğeniler 1222 / 1221
  • Ticaret 130, (%100)
Arkadaşlar kosgeb'den alacağınız kredi, 3000 TL şirket kurma masrafı olarak 15000 TL ofis ve sarf malzemeleri 12000 TL de aylık giderler olarak olmak üzere 30.000 TL dir. KOSGEB kursuna kimse 30.000 TL için gitmiyor şirketinizi kurduktan sonra 6 ay geçtikten sonra alabileceğiniz 70 bin TL kredi için gidiyorlar oda 2 yıl ertelemeli beş yıl içinde ödemeli sıfır faiz kredisidir Zeki hocam Sakın yanlış anlamayın Sözüm size değil ama KOSGEB sertifikasını aldıktan sonra danışmanlık firmalarına Boşuna para ödemeyin zaten dersi iyi dinlediyseniz hocalarla Aranız iyi ise KOSGEB projenizi kendiniz sunabilirsiniz projelerin hepsi önem sırasına göre zaten onaylanıyor.

KOSGEB hangi alanları destekliyor derseniz kosgeb.gov.tr sitesinden takip edebilirsiniz Ayriyetten Ben Bilişim için başvurdum mobil uygulamalar web tasarımı çağrı merkezi yönetim panelleri adı altında ve bu şekilde kabul edildim. Başka soru varsa seve seve cevaplarım. Yukarıdaki cevapları istinaden ekleme yapmak istiyorum Ajans olarak başvurulabilir ,Oradan da e ticaret sitesine açabilirsiniz gibi geliyor bana Ama dediğim gibi doğrudan e ticaret Sitesi açacağım dersiniz İŞKUR görevlilerine Onay vermeyeceklerdir
dtmuratcan Fatma tugiacar

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Fatma Fatma WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / K
  • Meslek Anne
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 1499
  • Beğeniler 413 / 412
  • Ticaret 12, (%100)
Bütçenin yeterli değilse kosgebe bulasmayin çocuklar ben proje ofisinde çalıştığım halde kendi işimi kurdum bir kuruş destek alamadım üstüne 15 20 bin zarar ettim herseyiniz 4 4 luk hazır değilse bulasmayin hele sizi arayıp Size destek alalım diyen firmalarada inanmayın tv'de haberleri çıktı duymussunuzdur kendi projenizi kendinizde yapabilirsiniz yada belirli sağlam projecilere yaptirabilirsiniz daha öncede kosgep konusunda çok yazdım illa kurmak isterseniz bikaç tüyo verebilirim bari biraz maliyetinizi dusurursunuz

tugiacar tugiacar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek --------
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 7 / 3
  • Ticaret 1, (%100)
Fatma Hanım bahsettiğiniz tüyoları paylaşabilir misiniz? Ayrıca neden bulaşmamamız gerektiğini de bildirirseniz çok sevinirim.

hatuu hatuu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 323
  • Beğeniler 31 / 29
  • Ticaret 17, (%100)

cthax adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar kosgeb'den alacağınız kredi, 3000 TL şirket kurma masrafı olarak 15000 TL ofis ve sarf malzemeleri 12000 TL de aylık giderler olarak olmak üzere 30.000 TL dir. KOSGEB kursuna kimse 30.000 TL için gitmiyor şirketinizi kurduktan sonra 6 ay geçtikten sonra alabileceğiniz 70 bin TL kredi için gidiyorlar oda 2 yıl ertelemeli beş yıl içinde ödemeli sıfır faiz kredisidir Zeki hocam Sakın yanlış anlamayın Sözüm size değil ama KOSGEB sertifikasını aldıktan sonra danışmanlık firmalarına Boşuna para ödemeyin zaten dersi iyi dinlediyseniz hocalarla Aranız iyi ise KOSGEB projenizi kendiniz sunabilirsiniz projelerin hepsi önem sırasına göre zaten onaylanıyor.

KOSGEB hangi alanları destekliyor derseniz kosgeb.gov.tr sitesinden takip edebilirsiniz Ayriyetten Ben Bilişim için başvurdum mobil uygulamalar web tasarımı çağrı merkezi yönetim panelleri adı altında ve bu şekilde kabul edildim. Başka soru varsa seve seve cevaplarım. Yukarıdaki cevapları istinaden ekleme yapmak istiyorum Ajans olarak başvurulabilir ,Oradan da e ticaret sitesine açabilirsiniz gibi geliyor bana Ama dediğim gibi doğrudan e ticaret Sitesi açacağım dersiniz İŞKUR görevlilerine Onay vermeyeceklerdir

Hoca bu şirketi eğitim bittikten sonra mı kurmamız lazım kesin? Aynı şekilde ofis kontratınıda o zaman mı yapmak lazım? Aylık giderlere de 12000 demişsiniz, bunu harcamadan talep edebiliyor muyuz yoksa tüm ödemeleri gösterdikten sonra mı oluyor?

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / K
  • Meslek Anne
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 1499
  • Beğeniler 413 / 412
  • Ticaret 12, (%100)

tugiacar adlı üyeden alıntı

Fatma Hanım bahsettiğiniz tüyoları paylaşabilir misiniz? Ayrıca neden bulaşmamamız gerektiğini de bildirirseniz çok sevinirim.

Mobilim suan zor yazıyorum herseyi burdan yazamam yasak olabilir ciddi kuracak olan varsa pm atsın pc geçince yardimci olurum

cthax cthax @emileyt.vanlife Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Çağrı merkezi görevlisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3488
  • Beğeniler 1222 / 1221
  • Ticaret 130, (%100)
hatuu hocam 12000 tl şöyle oluyor aylık 1000 * 12 ay
şirketi kurmanız hemen gerekmiyor ben kursa geçen sene gittim sertifika dolabta duruyor KOSGEB kursundan sertifikayı aldığınız zaman ömrünüzde 1 kere kullanmalık hakl kazanmış oluyorsunuz isterseniz bugün kullanın istersenizde 10 sene sonra.

ve evet önce ödeme ardından para oluyor oda harcadğınız 1000 tl var diyelim erkeklerde %60 bayanlarda ve doğu bölgelerinde iseniz %70 hibe veriyor .Yani al 3000 tepe tepe kullan demiyor sizin 50000 tlik harcamanızın 30000 ni geri veriyor .(erkek modeli olarak baz alındığında %60 üzerinden:

bu şekilde olmasının sebebi ise insanların geçmişte bu işi çok suistimal etmesinden dolayı.Çünkü geçmişte para doğrudan 30000 tl olarak veriliyor ve adamlar keyfince harcıyorlarmış işletmeden alakasız.
Bunun önüne geçmek içinde bu şekilde işliyor artık sistem

Fatma evet fatma hanım haklısınız bende proje için para istiyenlere karşıyım yukarıda da belirttim kendileri yapabilirler.

üstüne üstlük şu cümle en önemli cümlem olsun :20000 tl cebinizde olmadan bulaşmayın mantığı çıkıyor ya;
Ben bütçe planı hazırladığımda zaten 13500 tl'm olsa işimi kurabiliyormuşıum ortaya çıktı
Fatma tugiacar

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / K
  • Meslek Anne
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 1499
  • Beğeniler 413 / 412
  • Ticaret 12, (%100)
Bakın kobi line reklamları hemende yukarda yerini aldı : ) bulasmayin sakin Google'ı reklam doldurmuslar millet kosgep sanıyor parasini kaptiriyor

muzo06 muzo06 Yakında Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Ticaret Erbabı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 276
  • Beğeniler 85 / 44
  • Ticaret 8, (%100)
kosgeb hakkında bana detaylı bilgi verebilecek kimseler varmı acaba ?

Esenlikle Kalın..

• Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / K
  • Meslek Anne
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 1499
  • Beğeniler 413 / 412
  • Ticaret 12, (%100)
Yorumları en başından okuyun arkadaşlar güzel aciklamislar

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al