wmaraci reklam

Ne kadar verirsek kullanıcı memnun kalır?

9 Mesajlar 1.407 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

EchoBilisim EchoBilisim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Doğalgaz
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** B**
  • Mesajlar 563
  • Beğeniler 139 / 141
  • Ticaret 2, (%100)
Öncelikle herkese merhaba anlikhaner.net olan sitemize kullanıcıların haber ekleyip ekledikleri haberlerden para kazanma şansı sağlayan sitemize desteğinize ihtiyacım var gösterim sayısına göre nekadar verilmelidir örnek 1000 gösterime nekadar tl verse iyi olur
Kullanıcı üye oldu haberi yayınladı gerekli kontrolden geçtikten sonra yayına geçer ve gösterim sayısına göre kullanıcının hesabına tl birikir dediğim gibi eklenen habere 1000 gösterim yaptıktan sonra nekadar verse kullanıcı memnun olur bizide fazla zarar sokmaz yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler şimdiden
Sitemizi incelemek isterseniz: anlikhaber.net

Rhost.com.tr EchoBilisim.com AnlıkHaber.com.tr webmasterturkiye.com
wmaraci
reklam

DeepX DeepX PM ile ulaşın Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Van
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 218 / 218
  • Ticaret 1, (%100)
AdSense üzerinden kazanıyorsanız ortalama BGBG'ye göre belirleyebilirsiniz ama çok düşük olacaktır. Bu yüzden başlarda fiyatı yüksek tutup sonrasında yavaş yavaş bgbg'ye yaklaştırabilirsiniz.

Her sayfada 4 reklam var diyelim (her giren reklamları görüyor varsayarsak.)

1000 gösterim için 250 kişininin haberi görmesi gerekiyor. bgbg 1 TL diyelim.

"1000 kişi 4000 gösterim" olacağı için size 4tl gelecektir, ortalama.

sizde başlarda yazara 2-2.5 TL verebilirsiniz.

Tabi TBM'ye bağlı olarak yükseltmeler yapabilirsiniz. Benim tavsiyem başlarda - eğer iyi bir sermayeniz varsa- 8-10 TL arası vermeniz. Bu şekilde yazarlar daha iyi performans sergileyebilir.

Birde bahsettiğiniz sistemi güvenliğini sağlayabilecek misiniz ? Sahte görüntülenmeler, hack, kopya-spin içerik vs.
EchoBilisim

kişi bu mesajı beğendi.

farukkarahan farukkarahan StarDust Kullanıcı
  • Üyelik 20.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek technical expert
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 783
  • Beğeniler 107 / 218
  • Ticaret 5, (%100)
Ben sitenizde birkaç haber yazmaya kalksam önce; Sitenizin google daki sıralaması nedir. İçerikler girilince üst sıralara girme ihtimali varmı dır. Sitenizin toplam görüntüleme sayısı kaçtır -ki benim yazımın 1000 görüntüleme sayısına 1 tl ödeyeceksiniz diye sorabilirim.

Sitenin aylık gösterimi 1000 ise kimse para kazanamaz. Bu projeyi bir yere gelmiş bir site yapabilir tutabilir de ama bu şekilde başlamanın size hız kazandıracağını düşünmüyorum. Yüksek miktarları verebilirseniz belki olabilir.

Ayrıca haber sitelerinin bu işgali devam ederken ücret ödeyebilecek kadar kazanıp hit alabileceğinizi düşünüyor musunuz?

• Üyelik 10.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Doğalgaz
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** B**
  • Mesajlar 563
  • Beğeniler 139 / 141
  • Ticaret 2, (%100)
Yorumun için teşekürler İlk başlarda bizde destek çıkacaz adsense destekli tek olmayacak ilk başlarda imkanlarımı zorlayıp cepten vereceğim ilerde tutulmaya başladımı gerisi gelir diye düşünüyorum

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 10.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Doğalgaz
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** B**
  • Mesajlar 563
  • Beğeniler 139 / 141
  • Ticaret 2, (%100)

farukkarahan adlı üyeden alıntı

Ben sitenizde birkaç haber yazmaya kalksam önce; Sitenizin google daki sıralaması nedir. İçerikler girilince üst sıralara girme ihtimali varmı dır. Sitenizin toplam görüntüleme sayısı kaçtır -ki benim yazımın 1000 görüntüleme sayısına 1 tl ödeyeceksiniz diye sorabilirim.

Sitenin aylık gösterimi 1000 ise kimse para kazanamaz. Bu projeyi bir yere gelmiş bir site yapabilir tutabilir de ama bu şekilde başlamanın size hız kazandıracağını düşünmüyorum. Yüksek miktarları verebilirseniz belki olabilir.

Ayrıca haber sitelerinin bu işgali devam ederken ücret ödeyebilecek kadar kazanıp hit alabileceğinizi düşünüyor musunuz?

Domain eski domain gösterimde iyi ancak paylaştıkça herşey daha iyi olur haberi yazan kullanıcı sosyal platformlarında paylaşım yapıp haberin okunmasına destek olabilir hem bu sayede haberi yazanda kazanır siteyede kullanıdı gelmiş olur site şu anda yapım aşamasında halen ödeme oranları eklennecek daha orda gösteren rakanlara bakmayın geçici yapıp bilgi alıp kullanıcılarda kazansın diye kullanıcı bilgisinide alayım diye açtım bu konuyu
Avi

kişi bu mesajı beğendi.

DeepX DeepX PM ile ulaşın Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Van
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 218 / 218
  • Ticaret 1, (%100)

DeepX adlı üyeden alıntı

Birde bahsettiğiniz sistemi güvenliğini sağlayabilecek misiniz ? Sahte görüntülenmeler, hack, kopya-spin içerik vs.

Yeterince güvenliğiniz varsa, sermayeyle büyütebileceğiniz bir sistem ama üsttekileri nasıl engelleyeceksiniz ?

• Üyelik 10.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Doğalgaz
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** B**
  • Mesajlar 563
  • Beğeniler 139 / 141
  • Ticaret 2, (%100)
Onlar içinde gerekli çalışmalar yapılacaktır kopya konu hakkında sıkıntı yok onu inceliyoruz gösterim içinde çalışmalar yapılacaktır bilgilendirme için teşekkürler baya bilgi verdiniz teşekkürler

etkiliadam etkiliadam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 251
  • Beğeniler 28 / 51
  • Ticaret 11, (%100)
Daha önce böyle bir çalışma yapmış biri olarak şunu söyleyeyim. Aktif twitter hesaplarım bulunmakta ve liste sitesi diye tabir edilen sitelere 1k organik hiti 3,5 - 4 tl civarına sağlamaktayım (twitter-instagram üzerinden) İlgi çekici başlıkları paylaşınca birkaç bin kişi tıklıyor ve reklam alıp kazanacağım paraya denk bir gelir elde ediyorum.

Geçtiğimiz sene bunun benzeri bir site sistemi değiştirdi ve 'kendi içeriğinizi kendiniz girin, ardından hit kasın' dedii. Ve yeni bir site olduğu için -yani hit desteği sıfır, sadece bize bağlı- içerik ekleyip her 1000 görüntülenmeye 6tl ödedi. Tabi ki birkaç ay böyle gidip daha sonra fiyatı aşağıya çekti. Bu sayede 6tl karşılığında sitesine 1000 organik insan giriyordu ve bunların bazıları reklam atılmadığında da girmeye devam ediyordu.

Burda sizin düşünmeniz gereken şey şu; siz günce onbinlerce hit alan bir sitesiniz ve insanlar içerik ekleyince sizin üyeleriniz mi tıklayacak, yoksa size düşük hitli bir sitesiniz ve insanlar içerik ekledikten sonra kendi hitlerini kendileri mi elde edecek. İkinci şekilde ise başlangıçta 4-5tl ve üstü tutarak çok güzel reklam yapabilirsiniz. Ben de dahil olmak üzere popüler hesapları olan insanlar bu tür işleri sevmekte.
EchoBilisim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 10.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Doğalgaz
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** B**
  • Mesajlar 563
  • Beğeniler 139 / 141
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba reklam gelirinden bir beklentim yok reklama vereceğim parayı kullanıcılara dağıtıp hem kullanıcıları mutlu etmiş olurum hemde siteninde reklamı olmuş olur reklamdanda gelecek olan ufak geliride kullanıcılara dağıtırım diye düşünüyorum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al