wmaraci reklam

acunilicali.com Wipo davası sonucu: Transfer

46 Mesajlar 8.091 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

KAS KAS WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad i** K**
  • Mesajlar 257
  • Beğeniler 34 / 62
  • Ticaret 40, (%100)

Erhan adlı üyeden alıntı

Beraber mi üçkağıtçı'lık yaptınız, nerden biliyor sunuz ?

Bu durum senin başına gelmiş olsa Acun'dan fazla uğraşırsın benim adımı kullanarak RANT peşinde diye. :)

Adının altına Allahın adını yazmışsın ama ne izan var ne düzen var. Yazık!

Bu arada senin tarzında yazayım da anlamanda sorun olmasın, sen ne diye acunu savunuyorsun birlikte iş mi yapıyorsunuz yoksa avukatı mısın?

wmaraci
reklam

Erhan Erhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amale
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 75 / 102
  • Ticaret 24, (%100)

KAS adlı üyeden alıntı

Adının altına Allahın adını yazmışsın ama ne izan var ne düzen var. Yazık!

Allah katında bu işlerin cevabı KISAS A KISAS'dır. Üçkağıtcılığı beraber mi yaptınız'da bu kadar net bir şekilde diyebiliyorsun veya gördün mü veya kalbimi açıp baktın ? Ki sözümde sana karşı veya başkasına karşı herhangi bir ihtam aşağılayıcı birşey göremiyorum sadece soru sordum !

Allayıp pullayıp bana çeviriyorsun. Aşağıdaki parça sana gelsin.

http://www.youtube.com/watch?v=NEHaeVT3cIU

Takipçi Satın Al

• Üyelik 04.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad i** K**
  • Mesajlar 257
  • Beğeniler 34 / 62
  • Ticaret 40, (%100)
Domain mülkiyet hakkıyla ilişkilendirilen bir haktır ve senindir. Kiralık ev değildir. Sizin mantıkla ev de senin olmaz, arsa da başka bir şey de zira hepimiz dünyada kiracıyız.

Ek Olarak:

Erhan adlı üyeden alıntı

Allah katında bu işlerin cevabı KISAS A KISAS'dır. Üçkağıtcılığı beraber mi yaptınız'da bu kadar net bir şekilde diyebiliyorsun veya gördün mü veya kalbimi açıp baktın ? Ki sözümde sana karşı veya başkasına karşı herhangi bir ihtam aşağılayıcı birşey göremiyorum sadece soru sordum !

Allayıp pullayıp bana çeviriyorsun. Aşağıdaki parça sana gelsin.

http://www.youtube.com/watch?v=NEHaeVT3cIU

Allah katında neyin ne olduğunu sen değil hiç kimse bilemez, boşa altından kalkamayacağın günahlara balıklama dalma bu 1. Allayıp pullayıp sana ne çevireyim.Sen direk bana yönlenmişsin. Ben acun hakkında birşey yazmışım bir tek sen savunmaya geçmişsin, yazdıklarına bak ondan sonra da şarkı markı gönderme burası kezban facebook sayfası mı? bu 2 ve son. Selametle.
Erhan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 28.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amale
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 75 / 102
  • Ticaret 24, (%100)

KAS adlı üyeden alıntı

Domain mülkiyet hakkıyla ilişkilendirilen bir haktır ve senindir. Kiralık ev değildir. Sizin mantıkla ev de senin olmaz, arsa da başka bir şey de zira hepimiz dünyada kiracıyız.

Başına geldiğinde anlarsın. Ama başına gelmesi zor bir ihtimal olarak görüyorum o kapasiteyi sende görmüyorum.

Ek Olarak:

KAS adlı üyeden alıntı

Ek Olarak:

Allah katında neyin ne olduğunu sen değil hiç kimse bilemez, boşa altından kalkamayacağın günahlara balıklama dalma bu 1. Allayıp pullayıp sana ne çevireyim.Sen direk bana yönlenmişsin. Ben acun hakkında birşey yazmışım bir tek sen savunmaya geçmişsin, yazdıklarına bak ondan sonra da şarkı markı gönderme burası kezban facebook sayfası mı? bu 2 ve son. Selametle.

http://www.youtube.com/watch?v=m2vaRQ1v154

Hiç peşinden koşamam yeni parça :)

Takipçi Satın Al
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 04.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad i** K**
  • Mesajlar 257
  • Beğeniler 34 / 62
  • Ticaret 40, (%100)

mustafaokur adlı üyeden alıntı

bencilce... 10 yıl sonrasının fiyatını enflasyon oranı belirler. Aldım verdim kar-zarar muhabbetine girersek açık ara kaybedersin. Adı üstünde domain uyanıklığı demişim arsa ile kıyaslamakta komik zaten almıyorsun kiralıyorsun üstelik! :) kaldı ki hiç olmadık dağın başı diye bir durum yok. sen adamın adı soyadıyla domaini uyanıklık edip alacaksın ondan sonra bunun adı öngörü ileri görüş olacak öyle mi?

Çok samimi söylüyorum bu sadece cahil uyanıklık.

Vallahi bu ülkede ''teknolojik akıl'' gelişmedikçe işte domain kiralanır diye düşünenler oldukça biz hep ABD'nin İsrailin hatta Hindistanın arkasından bakarız.

Ek Olarak:

Erhan adlı üyeden alıntı

Başına geldiğinde anlarsın. Ama başına gelmesi zor bir ihtimal olarak görüyorum o kapasiteyi sende görmüyorum.

Ek Olarak:

http://www.youtube.com/watch?v=m2vaRQ1v154

Hiç peşinden koşamam yeni parça :)

Ya inan şu sığ tartışmaya girdiğim için kendime çok kızıyorum ama sen de ağır kezban çıktın be :))

Şarkılarına merak edip tıklamadım allasen ne şarkısı onlar şarkı sözlerini de yazsana :D

• Üyelik 28.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amale
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 75 / 102
  • Ticaret 24, (%100)
Ankara'ya geldiğinde ofise seni beklerim, senin hiç göremeyeceğin teknoloji, domainleri ve projeleri sana gösterebilirim vallahi samimiyetimle söylüyorum. Kezbanmıyız, ayşemiz, fatmamıyız yoksa senmi ileri görüşlü ve zekisin beraber karar veririz.

Ha Ankara'ya geldiğinde akşamı'da pavyona gittiğimizde sözlerini kendin ezberlersin canlı canlı. :)

Sığ sularda fazla gezme boğulursun.

KAS adlı üyeden alıntı

Vallahi bu ülkede ''teknolojik akıl'' gelişmedikçe işte domain kiralanır diye düşünenler oldukça biz hep ABD'nin İsrailin hatta Hindistanın arkasından bakarız.

Ek Olarak:

Ya inan şu sığ tartışmaya girdiğim için kendime çok kızıyorum ama sen de ağır kezban çıktın be :))

Şarkılarına merak edip tıklamadım allasen ne şarkısı onlar şarkı sözlerini de yazsana :D

Takipçi Satın Al

• Üyelik 04.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad i** K**
  • Mesajlar 257
  • Beğeniler 34 / 62
  • Ticaret 40, (%100)
Ooooo konu nerelere geldi :))

Saygılar
Erhan

kişi bu mesajı beğendi.

mustafaokur mustafaokur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** O**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 2 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

KAS adlı üyeden alıntı

Ek Olarak:

teknolojik akıl, domain kiralayıp itelemektir. :)

Fikirlerimi konu altına yazılan tek bir cevap dahi değiştiremedi. Bu olay benim nezdimde dalavere, eziklik, üç kağıtçılık, vasıfsızlık olarak niteliksiz bir iş olarak kalmaya devam edecek.

en güzel çözüm aslında yasal bir düzenleme olmalı. kafadan parking şirketleri kapatılmalı sonrasında satılan domainler bir kurum tarafından denetlenmeli. satın alma işlemi sonrası faaliyet göstermeyen domainler 6 ay sonra aynı kişiye satılmamak üzere elinden alınmalı vs. vs. bu yazdıklarım imkansız gibi gözüksede kolay bir sistem aslında.
kalemdir

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 04.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad i** K**
  • Mesajlar 257
  • Beğeniler 34 / 62
  • Ticaret 40, (%100)
Senle düzeyli bir tartışma yapabiliriz diye düşünüyor ve yazıyorum.

Teknolojik akıl tüm dünyada özellikle ABD'de son yıllarda iyice tanımlanan ve tartışılan bir konu. Obama dahi 4-5 kez bundan bahsetti. Yani o dediğin değil. Domain konusunda bence de yasal düzenleme yapılmalı ve yok o benim adım bilmem ne diyerek acun gibi fakir hakla dalga geçerek halkı sömüren zenginler kimsenin hakkını gasp etmemeli.

kalemdir kalemdir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 106 / 70
  • Ticaret 1, (%100)
Arsa alırken 1 yıllık 2 yıllık 10 yıllık diye mi alıyorsun?
Erhan

kişi bu mesajı beğendi.

---
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al