wmaraci reklam

Mahkemeye verilen sitem

64 Mesajlar 10.573 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ExomyBilisim ExomyBilisim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Web Hosting
  • Mesajlar 190
  • Beğeniler 15 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
Öyleyse warez siteleri sahiplerinin karnını doyurmaya parası yoktu ceza ödemekten.Trial ise bişey olmaz.Bunu belirtirsen ve hakkında yanlış suçlama var , dava açarsan tazminat alabilirsin.

wmaraci
reklam

WeyseL WeyseL Bir başka baharda Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 19 / 52
  • Ticaret 0, (%0)

techvadi adlı üyeden alıntı

:) onları hallettim kardeşim asıl mesele bnm sıtede varmış işletim sistemi oraya upload etmişler google indexlemiş biride gidip techvadi.org dan indirdim demiş başımdaki bela bu :S korsan yazılım oldugu ıcın korkuyorum

Üst mesajta dile getirmişiniz TRİAL sürüm paylaşmış crack vermemişiniz. Çok sıkıntı da çıkmayacaktı sanırım. Ama sildiğinize göre sorun da kalmadı demektir. Girişe index atıp, warez için üzgün olduğunuzu felan dile getiriniz.

mertaluc adlı üyeden alıntı

işletim sistemi indirimi ne ya var mı nette dolaşıyor mu birde ben sorayım bakalım şimdi benim işletim sistemi orjinal cdden ama lisans olarak netten bulduğum lisansı yerleştirdim sorun olurmu.

Önemli olan zaten seri numarasıdır. Seri numarası etiketiniz ve ya faturanız yok ise; kullandığınız işletim sistemi yasa dışıdır. Nereden yüklenmiş olduğu önemsizdir yani. Orjinal seri numarası etiketi ve faturasını gösterebilmeniz gerekmektedir. Şimdilik evlere gelmiyorlar, iş yeriniz var ve özellikle bilgisayar üzerine ise; linux'a geçmeniz veya işletim sistemini lisanslamanız gelecekte sorun yaşamanızı azaltacaktır.

LaMekan LaMekan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek WebTasarım
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad F** O**
  • Mesajlar 1272
  • Beğeniler 292 / 265
  • Ticaret 0, (%0)
Geçmiş Olsun Arkadaşım Direkt Bir Ceza Almazsın Kanunlara Görede Önce Uyar Uymazsa Ceza Ver Var, Umarım Böyle Olacaktır

Ev Kullanıcıları İçinde Aynı Sorun Mevcut, Ama Arama İzni Dışında Evlere Giremeceklerine Göre Ev Kullanıcıları İçin Bir Tehdit Yok,
Ama Ticari Müsesselerde (İnterner kafe,Büro Vb) Dikkat Etmek Gerekiyor

sehmus sehmus Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Webmaster
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 3 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar kesinlikle internet Cafeleri artık lisansız Windows kullanmayın Cezası 1000 kat yüksek .

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al