wmaraci reklam

sikayetvar.com kapatılmalı desem destek olur musunuz?

59 Mesajlar 9.155 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

babyclothes babyclothes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek e-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 7 / 7
  • Ticaret 1, (%100)

barisay adlı üyeden alıntı

Böyle davaları kurulduğundan beri vardır bu kadar sağlam desteği ve avukatları olmasa zaten bırakıp kaçarlardı :)

haklısınız da o avukatlara avukatlığı sıfırdan öğretecek avukatlar da vardır belki :)

wmaraci
reklam

barisay barisay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo, Wordpress, Security
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1386
  • Beğeniler 146 / 428
  • Ticaret 65, (%100)

babyclothes adlı üyeden alıntı

haklısınız da o avukatlara avukatlığı sıfırdan öğretecek avukatlar da vardır belki :)

Peki ya arkadasındaki büyük gücün üstündeki gücüde bulabilirsen kapatırsın zaten :D

• Üyelik 15.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek e-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 7 / 7
  • Ticaret 1, (%100)

barisay adlı üyeden alıntı

Peki ya arkadasındaki büyük gücün üstündeki gücüde bulabilirsen kapatırsın zaten :D

bulabileceğimi sanıyorum. Onun kitlesi tüketici, benim kitlem firmalar. Sanki benim kitle daha güçlü gibi geliyor kulağa :) Ayrıca başlatacağım çalışmada tüketiciyi esgeçip firmaları korumak değil tüketicileri + firmaları korumak ve sikayetvar.com firmasının çalışma sistemini adil olan şekilde yapılandırmasına yönelik işlemler olduğu için büyük ihtimalle amacıma ulaşacağım

barisay barisay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo, Wordpress, Security
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1386
  • Beğeniler 146 / 428
  • Ticaret 65, (%100)

bulabileceğimi sanıyorum. Onun kitlesi tüketici, benim kitlem firmalar. Sanki benim kitle daha güçlü gibi geliyor kulağa :) Ayrıca başlatacağım çalışmada tüketiciyi esgeçip firmaları korumak değil tüketicileri + firmaları korumak ve sikayetvar.com firmasının çalışma sistemini adil olan şekilde yapılandırmasına yönelik işlemler olduğu için büyük ihtimalle amacıma ulaşacağım

Dediğim gibi arkalarındaki kişilere güvenmeseler zaten bu işe girmezler eğer onları yıkabileceğine inanıyorsan yolun açık olsun

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

gktgolmz gktgolmz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad G** Ö**
  • Mesajlar 326
  • Beğeniler 39 / 55
  • Ticaret 6, (%100)

Zuperman adlı üyeden alıntı

işleyişi bence gayet düzgün bir site bir çok sorunumda o site sayensinde beni aramayan oyalayan teknık servis anında arar oldu.

Firmanız düzgün bir firmaysa sorun yaşıcağınızı sanmıyorum.

Bu bizimde başımıza geldi öyle bir müşteri kaydımız olmamasına rağmen fake hesapla kendilerine şikayet ediyorlar ve cevap için para istiyorlar fakat böyle bi adam müşterimiz değildir bile yazamıyorsunuz çok kötü

Ozzyfb Ozzyfb ozancorumlu.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1121
  • Beğeniler 277 / 210
  • Ticaret 2, (%100)

Sence bu kadar büyük firma (Turkcell, Sony, Teknosa, Apple vb.) bugüne kadar bunu düşünememişler midir dostum ? Benim kulağıma pek mantıklı gelmiyor.

Ayrıca dinsizin hakkından imansız gelir. Bir çok şikayette bulundum. Çoğunda da hakkımı alabildim bu site sayesinde.

X bir dünyaca ünlü firma tüketiyici sallamayacak, süründürecek, maddi ve manevi kayba uğratacak. Yasalarımız, uygulanabilirliği ve bürokrasi berbat olduğu için de her zaman güçsüz(!) olan mağdur edilecek. Ben bu sinirim ve mağduriyetimle siteye girip şikayet metni yazmak istediğimde de kalkıp benden belge bilmem ne isteyecek :) Öeh...

Bence güçlü ve güçsüz kavramlarını tekrar düşünmen gerekiyor hocam. Güç dediğin şey firma olmakla ya da dünya devi olmakla orantılı bir şey değil. Bu şirketler bu güçsüzler(!) olmadan hiçbir şeydirler.

Hemen ufak bir örnek vereyim. Ben büyük bir firmanın böyle bir sitenin kapatılması için çalışma yaptığını öğrendiğim zaman otomatik olarak defolu olduğunu düşünürüm o firmanın. Ayrıca zerre bir şey almam oradan bir daha :)

Yapılması gereken böyle bir sitenin kapatılması değil, tüketici haklarının dünya standartlarına çıkartılması ve uygulanabilirliliğinin de artması, tüketicilerin de toplum olarak bilinçlendirilmesidir. Mesainizi bu yönde ayırırsanız bence çok daha büyük bir iş yaparsınız. Zaten böyle bir sistem olduğu zaman bahsettiğiniz site kendiliğinden kepenkleri kapatacaktır.

Aylık 150k+ Tekil Özgün Eğitim Sitesi Reklam/Tanıtım Yazısı

http://goo.gl/YZb0E2

• Üyelik 15.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek e-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 7 / 7
  • Ticaret 1, (%100)

Ozzyfb adlı üyeden alıntı

Sence bu kadar büyük firma (Turkcell, Sony, Teknosa, Apple vb.) bugüne kadar bunu düşünememişler midir dostum ? Benim kulağıma pek mantıklı gelmiyor.

Ayrıca dinsizin hakkından imansız gelir. Bir çok şikayette bulundum. Çoğunda da hakkımı alabildim bu site sayesinde.

X bir dünyaca ünlü firma tüketiyici sallamayacak, süründürecek, maddi ve manevi kayba uğratacak. Yasalarımız, uygulanabilirliği ve bürokrasi berbat olduğu için de her zaman güçsüz(!) olan mağdur edilecek. Ben bu sinirim ve mağduriyetimle siteye girip şikayet metni yazmak istediğimde de kalkıp benden belge bilmem ne isteyecek :) Öeh...

Bence güçlü ve güçsüz kavramlarını tekrar düşünmen gerekiyor hocam. Güç dediğin şey firma olmakla ya da dünya devi olmakla orantılı bir şey değil. Bu şirketler bu güçsüzler(!) olmadan hiçbir şeydirler.

Hemen ufak bir örnek vereyim. Ben büyük bir firmanın böyle bir sitenin kapatılması için çalışma yaptığını öğrendiğim zaman otomatik olarak defolu olduğunu düşünürüm o firmanın. Ayrıca zerre bir şey almam oradan bir daha :)

Yapılması gereken böyle bir sitenin kapatılması değil, tüketici haklarının dünya standartlarına çıkartılması ve uygulanabilirliliğinin de artması, tüketicilerin de toplum olarak bilinçlendirilmesidir. Mesainizi bu yönde ayırırsanız bence çok daha büyük bir iş yaparsınız. Zaten böyle bir sistem olduğu zaman bahsettiğiniz site kendiliğinden kepenkleri kapatacaktır.

büyük firmalar diye bahsettiğiniz firmalardan daha büyük bir firmayı temsil eden biri olma ihtimalimi niçin hiç düşünmüyorsunuz?

Ek Olarak: kabul ediyorum bahsettiğiniz büyük firmalardan Apple benim temsil ettiğim firmadan büyük

Ozzyfb Ozzyfb ozancorumlu.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1121
  • Beğeniler 277 / 210
  • Ticaret 2, (%100)

büyük firmalar diye bahsettiğiniz firmalardan daha büyük bir firmayı temsil eden biri olma ihtimalimi niçin hiç düşünmüyorsunuz?

Evet. Haydi google diyelim :) Ne olacak ?

Zaten google böyle bir şeye 1. si tenezzül etmez. 2. si müşteri memnuniyeti her zaman en yukarıdadır.

Google örneğinin fazla hardcore olduğunun farkındayım ama ne demek istediğimi daha iyi anlatabilmek adına kullanmak istedim.

Elbette firmaların da haksız bir şekilde karalanması önlenmeli. Bu ayrı bir konu. Ama 'X site kapatılsın, haydi destek olun' gibi bir söylem bana biraz canı yanmış ve sinirli birinin söylemiymiş gibi geldi.

Bu arada elbette böyle de olabilir, sonuna kadar saygı duyarım. Ama dediğim gibi, bence yapılması gereken her zaman ve ilk önce tüketicinin hakkı olmalıdır. Zaten özellikle gelişmiş ülkelerin tüketici haklarını incelediğinizde bu ülkenin hayal dahi edemeyeceği tüketici hakları olduğunu, sıradan birisinin bir dünya devinden milyonlarca dolar tazminat vs. alabildiğini görebilirsiniz.

Ayrıca kendimizi de kandırmayalım lütfen. Bu ülkedeki 'en büyük' firmaların bile insanları nasıl kandırdığı, kazıkladığı malum.

Türkiye'nin en büyük mobil firmalarından biri (zaten 3 tane var da haydi isim vermeyeyim) tabletim için aldığım internet paketine bana sormadan, bilgilendirmeden müzik paketi yüklemiş, ayda 3-4 tl mi ne. 9 ay sonra şans eseri fark ettim. Şaka mı yani bu ? Bunu yapan firma böyle bir şey yapıyorsa, hiç kusura bakmayın diğer firmalara günahım kadar güvenemem. Bu ülke de benim haklarımı doğru dürüst savunmuyorsa da elimde tek bir şey var, internet.

Aylık 150k+ Tekil Özgün Eğitim Sitesi Reklam/Tanıtım Yazısı

http://goo.gl/YZb0E2

Dreamcool Dreamcool WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 449
  • Beğeniler 78 / 75
  • Ticaret 62, (%100)
Hocam işleyişi kötü olabilir fakat ben şahsen destek vermem kapatılmasına. Birçok sorunumu burada dile getirdiğimde çözme kavuşturuldu. Ama sizlerden istenen ücretlerden dolayı dava açabilirsiniz.

Makale & Editörlük Hizmetleri

• Üyelik 15.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek e-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 7 / 7
  • Ticaret 1, (%100)
abi yazımın 2. paragrafını okuyun illa da kapatılsın değil çalışma sistemini düzenlesin öyle kafasına göre girip millet asılsız şikayet yazmasın. Sizin firmanız var diyelim herşeyiniz kaliteli (ki benim firmam ürettiği 20 kalem üründen 3 ünde dünyanın en iyi kaliteli ürünü ödülünü aldı) bizim müşterimiz olmayıp da rakip firma elemanlarından girip markamızı karalayanlar var mağdur olduk diyorlar ama alakası yok. Sizin firmanız olsa size de aynısını yapsalar hak verirsiniz. Ki umarım bir firma sahibi olursanız başınıza böyle birşey gelmez. Gelmesini istemem
Dreamcool

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al