wmaraci reklam

0'dan Blog Açıp Tek Bir Makale Yazarak Ayda 100 TL Nasıl Kazanıyorum!

92 Mesajlar 17.497 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

JigSaw JigSaw Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Kriminolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 657
  • Beğeniler 9 / 220
  • Ticaret 0, (%0)
Tek sayfada 49 Makale içeriği var. 1 makale diyerek yanıltmak saçma olmuş.
ASametYildirim Gopher drmd

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

WPMAVI WPMAVI WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Wordpress
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 42 / 139
  • Ticaret 0, (%0)
keremsamet siz her birini tek tek ayrı yazı olarak yazın hocam. Deneyin yani. Başarısız olunca tekrar döner, yazdıklarımı tekrar gözden geçirirsiniz.

• Üyelik 13.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Wordpress
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 42 / 139
  • Ticaret 0, (%0)
Backlinkcigeldi Evet hocam. Bu işlere emek veren, işini düzgün yapan insanların bu işten para kazanmaması neredeyse imkansız. Yorumunuz için teşekkürler.

Victoryksk Victoryksk Aracdk-Yakında Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Z** Ö**
  • Mesajlar 1599
  • Beğeniler 306 / 523
  • Ticaret 34, (%100)
Hocam son yazdığınız 25 mesajın 6sı bu konu, kalan 19un 16sı sorulan sorulara kendi sitenize yönlendirme şeklinde link verdiğiniz cevaplar. (Bakınız : https://wmaraci.com/forum/search.php?searchid=3186675 )

Yani bilgi sadece sayfanızda paylaştıkça çoğalmıyor. Burada da çoğalıyor. Bunu neden yazdığıma gelecek olursam da size sizin sayfanızdaki bir yazıdaki konu ile ilgili fikir ve görüş almak için gönderdiğim bir ÖM ye olumsuz dahi dönüş yapmamanızdan dolayıdır. Onun dışında bir problemim yok engin tecrübenize saygım sonsuz. Başarılarınız daim olsun.
sorueki ASametYildirim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

JigSaw JigSaw Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Kriminolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 657
  • Beğeniler 9 / 220
  • Ticaret 0, (%0)

WPMAVI adlı üyeden alıntı

keremsamet siz her birini tek tek ayrı yazı olarak yazın hocam. Deneyin yani. Başarısız olunca tekrar döner, yazdıklarımı tekrar gözden geçirirsiniz.

:) Sitendeki makalelerde böyle abartılı terimler kullanmadığın için alışkın değilim. 1 makaleden bahsetmişsin, yaptığın çalışma 1 sayfada 49 makale yerleşimidir. Merak uyandırmak için atılmış bir başlıksa buna ihtiyacın yok, zaten işini düzgün yapıyorsun. Çizgini korumak için basit bir eleştiriydi. Bir de hazır yorum yazmışken şuna da değineyim. "Google Adsense En Çok Kazandıran Kelimeler Listesi" hakkında bir yazın var, ayda bir, 3 ayda bir, 6 ayda bir falan o tarz sitelerden listeler paylaşsan hiç fena olmaz.
ASametYildirim drmd

kişi bu mesajı beğendi.

MuhammedAVCI MuhammedAVCI İlla Edep! İlla Edep! Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Professional SEO Expert
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 106 / 279
  • Ticaret 31, (%97)
Siteni güncel olarak takip ediyorum hatta birkaç kez mailden yazıştık gerçekten başarılı bir web sitesi başarılarının devamını dilerim.
WPMAVI

kişi bu mesajı beğendi.

PealonTeor PealonTeor Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 183
  • Beğeniler 43 / 85
  • Ticaret 2, (%100)
Adam birde bildirim reklamı vermiş. İvr sektörünüde böyle paylaşımcı arkadaşlar bitirmişti, herkese yaydılar da yaydılar şimdi ivr alanında 1 sene önce ayda 6k kazanan ben bırakmak zorunda kaldım kazançsızlıktan.
drmd

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Wordpress
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 42 / 139
  • Ticaret 0, (%0)
MuhammedAVCI Çok teşekkürler hocam.

KursunKalemm KursunKalemm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Webmaster, Blogger
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad G** İ**
  • Mesajlar 487
  • Beğeniler 90 / 255
  • Ticaret 21, (%100)
Bu şekilde blog, site maceralarını anlatan birçok konu açıldı bu forumda. Hepsi de işin teknik kısmını anlatır; WordPress kurdum, 50 tane özgün içerik girdim, backlink paketi aldım, şu temayı kurdum, bu eklentileri edindim vs. Bu şekilde açılan sitelerin bir sonuca ulaştığını gören var mı?

Şimdi Burak'ın anlatımına ve örnek olarak açtığı bloga baktığımızda işin püf noktasının içerik olduğunu görüyoruz. Evet, içerik kraldır.

Peki içeriği nasıl oluşturduğunu anlatmış mı? İşte asıl dikkat edilmesi gereken nokta bu. Özetle Burak diyor ki içerik oluşturmak 3 aşamadan oluşur: Anahtar kelime analizi, araştırma ve içeriği meydana getirme. Bu üç aşamadan ilki, yani anahtar kelime analizi en çok dikkat edilmesi ve vakit ayrılması gereken nokta.

Ben inanıyorum ki WPMAVİ blog içerisinde de yer alan Anahtar Kelime Analizi yazısını okuyup bunu uygulayan kişi kesinlikle başarıya ulaşacaktır. Burak'ın açtığı dizi blogu bunu kanıtlıyor. Zira benim de sahibi olduğum site bu analiz ve uygulama sayesinde şu an para basıyor. Hem de rekabetin güçlü olduğu bir alanda...

Sonuç olarak sadece bloglar değil, diğer kategorideki site sahipleri için de bu ve WPMAVİ'de bağlantı verilen diğer rehberler, aslında bu forumda çoğunlukla tartışılan "Sitemden para kazanamıyorum" sorununun yegane çözümüdür.
WPMAVI

kişi bu mesajı beğendi.

parababasi parababasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek SEO Genius
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** T**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 16 / 73
  • Ticaret 23, (%100)
Her gün binlerce blog açılıyor, 1-2 tanesi bu paraları kazanabilir. Devamlılığı yok. Yine de bir umut.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al