wmaraci reklam
lidertakipci

10 günlük sitemde 45 özgün içerik var hit yok

32 Mesajlar 4.326 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ahmetsn99 ahmetsn99 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 14 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
beyler 10 gün öncce falan bloggere apk indirme sitesi kurdum sitem bu : http://www.androidapkindir.net/ ama hiç hit gelmiyo googleden mesela şey diyolar forumda 5 günlük site de bilmem ne şu kadar hi bütün hevesimi kaçırıyo ya sizce devam etmeli miyim :confused:

wmaraci
reklam

enyacan enyacan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek antrenör, freelance web tasarı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 21 / 21
  • Ticaret 1, (%100)
google webmastertools'a sitenizi kaydettiniz mi?
5 10 günde hit almak bana pek gerçekçi gelmiyor, bir ay önce açtığım sitemi her yere kaydettim, seo puanı 82, alexası bu hafta 56k dan çıktı, şu anda 26k, günlük ziyaretçi 5-10, yazmaya devam, merak etmeyin, indexleneceksinniz.
1SMHMedya

kişi bu mesajı beğendi.

HidrolikAdam HidrolikAdam yok Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek yok.
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 475
  • Beğeniler 316 / 114
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam şimdi bende diyeceğim 3 günlük sitede 2000+ tekil hit var. Ama inanki bunun Google ile alakası yok. Benimki eğlence amaçlı bir site millet birbirine dağıtıp duruyor. Yani her hiti yuksekle aynı kulvarda olmazsınız. Eğer hiç bulunmayan bir oyunun apk dosyasını falan koymadıkça ne biliyim çekilişle bişeyler yapmadıkça ekstra hit almanız zor gibi. Yılmadan eklemeye devam edin derim ama 10 gün Google için çok kısa sure bence. Şöyle 1-2 ay geçmeli bence. Ek olarak tavsiyem kitle oluşturmak için reklamlı link koymayın. Bu tur siteler 3-4 reklam yonlendirmeli link kullanıp gerçekten baydırıyor. Şunu da belirtiyim ben öyle yıllarca deneyimi olup çon bilgili biri değilim. Kişisel duşuncelerim tamamen.

Mimarlık/Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi. Kendi halinde.

• Üyelik 20.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 14 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

HidrolikAdam adlı üyeden alıntı

Hocam şimdi bende diyeceğim 3 günlük sitede 2000+ tekil hit var. Ama inanki bunun Google ile alakası yok. Benimki eğlence amaçlı bir site millet birbirine dağıtıp duruyor. Yani her hiti yuksekle aynı kulvarda olmazsınız. Eğer hiç bulunmayan bir oyunun apk dosyasını falan koymadıkça ne biliyim çekilişle bişeyler yapmadıkça ekstra hit almanız zor gibi. Yılmadan eklemeye devam edin derim ama 10 gün Google için çok kısa sure bence. Şöyle 1-2 ay geçmeli bence. Ek olarak tavsiyem kitle oluşturmak için reklamlı link koymayın. Bu tur siteler 3-4 reklam yonlendirmeli link kullanıp gerçekten baydırıyor. Şunu da belirtiyim ben öyle yıllarca deneyimi olup çon bilgili biri değilim. Kişisel duşuncelerim tamamen.

biraz daha zaman geçsin 1 2 ay olsun faceye reklam vericem backlink vericem tanıtım yazısı vericem falan inşallah ilerler site ne diyim :)

Ek Olarak:

birde sizin siteniz ne sitesi acaba

wmaraci
wmaraci

SmmPaneliComTR SmmPaneliComTR SmmPaneli.Com.T Kullanıcı
  • Üyelik 20.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Serbest.
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 603
  • Beğeniler 113 / 112
  • Ticaret 5, (%80)

ahmetsn99 adlı üyeden alıntı

biraz daha zaman geçsin 1 2 ay olsun faceye reklam vericem backlink vericem tanıtım yazısı vericem falan inşallah ilerler site ne diyim :)

Ek Olarak:

10 günlük site hocam çok erken davranıyorsunuz, biraz sabır işidir siteler. Siz çalışmalarınızı eksik etmeyin, emek öyle yada böyle er yada geç karşılığını buluyor bundan kuşku duymayın.

Fakat yinede araştırın kötü bir şey olmasa bile eksik bir şey olabilir sitenizde, eksikleri gidermeye çalışın
1SMHMedya

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 20.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 14 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

Niqo0 adlı üyeden alıntı

10 günlük site hocam çok erken davranıyorsunuz, biraz sabır işidir siteler. Siz çalışmalarınızı eksik etmeyin, emek öyle yada böyle er yada geç karşılığını buluyor bundan kuşku duymayın.

Fakat yinede araştırın kötü bir şey olmasa bile eksik bir şey olabilir sitenizde, eksikleri gidermeye çalışın

Eyvallah hocam :) yazin okullar kapanir kapanmaz acsaydim keske simdi okullar aciliyo ilgilenemem pek

KadirHames KadirHames Emekli Seo Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretici
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 2080
  • Beğeniler 438 / 437
  • Ticaret 32, (%94)
site işi uzun soluklu bir iştir öncelikle bunu bilip böyle yola cıkılmalı 10 günde hit gelmedi gelmeye bilir bunu yargılak yerine daha hırslı daha özgün calısıp googlede kendine bir yer edinmen gerekir

işte buu

HidrolikAdam HidrolikAdam yok Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek yok.
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 475
  • Beğeniler 316 / 114
  • Ticaret 1, (%100)

ahmetsn99 adlı üyeden alıntı

Ek Olarak:

İmzam da yer alan mağara.com hocam. Mağara.jpg gibi söylevler yerine atılmalık link.

Mimarlık/Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi. Kendi halinde.

Makalepaneli Makalepaneli I Love Yandex Money Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Editör, Programci
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 777
  • Beğeniler 96 / 355
  • Ticaret 91, (%98)

İmzam da yer alan mağara.com hocam. Mağara.jpg gibi söylevler yerine atılmalık link.

hocam site ne amacında ben onu anlamadım. aklımızla dalga geçer gibi bir site girdim ama

I Love Yandex Money

oguzhan oguzhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1201
  • Beğeniler 310 / 296
  • Ticaret 2, (%100)
ben ilk 5-6 günde 200 hit almıştım. şuan 2. haftasındayım 300-400 alıyor. sitenizi gereken yerlere kayıt edin seo eklentisi kurun düzgün içerik yazın zamanla artacaktır. ben hergün sitemin analizini yapıyorum. hergün alexada iyi yerlere geliyor indexim artıyor backlinklerim artıyor.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al