wmaraci reklam

Asus Zenfone 6 Alsam mı? (Şarjı az gidiyormuş.)

26 Mesajlar 9.295 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

emre7 emre7 emreguney.info Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 1066
  • Beğeniler 192 / 189
  • Ticaret 26, (%100)
Yaklaşık 5 6 gündür çok büyük hevesle incelediğim Asus zenfone 6 ve 5 modelleri ile ilgili ilk günlerde çok güzel araştırmalar yaptım almak için sabırsızlanıyordum.

Son günlerde kullananların artması ile dh gibi forumlarda konular açılmış ve bilgiler artmış. Ve şarjının yetmediği şikayetleri hat safhada.

3400 gibi bir batarya ile 3 4 saat durmadan oyun oynayınca şarjı bitiyor, wifi açıkken telefon uyku modundayken bile şarj yiyormuş falan filan.

Diğer şikayetleri pek sallamadım açıkçası. Çünkü 2 gb ram, işlemci ne kadar bazıları tarafından sallanmasa da dandik işlemcilerden iyidir.

Telefonu kullananlardan ve bilgisi olanlara sorum telefonu alsam mı? Şarjı iyi gidiyor mu?

Başka bir telefon al derseniz 850 tlye kadar model verirseniz sevinirim.

Teşekkürler.

InfiniTheme Profesyonel Magazin - Teknoloji Wordpress Teması Çıktı (Konularımdan ulaşabilirsiniz.)
wmaraci
reklam

FatihSOGUT FatihSOGUT Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 284
  • Beğeniler 24 / 28
  • Ticaret 7, (%71)
General Mobile Discovery II Modeli çıkıcak bu ay içerisinde 888 TL İle onu bekle onu al derim

• Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 1066
  • Beğeniler 192 / 189
  • Ticaret 26, (%100)

Fatih SÖĞÜT adlı üyeden alıntı

General Mobile Discovery II Modeli çıkıcak bu ay içerisinde 888 TL İle onu bekle onu al derim

General mobile'a pek güvenemiyorum açıkçası. Asus'un büyük olması, intel kullanması ve tasarımı daha hoşuma gitti. :)

InfiniTheme Profesyonel Magazin - Teknoloji Wordpress Teması Çıktı (Konularımdan ulaşabilirsiniz.)

Dreamcool Dreamcool WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 449
  • Beğeniler 78 / 75
  • Ticaret 62, (%100)
Hocam discovery 2 zayen satisa sunuldu. Ayrica telefonun rakibi de discovery cunku fiyat olarak discovery 2 bunun uzerinde kaliyor. Sarj konusuna gelecek olursak bence 4 saat araliksiz oynama imkani sunan bir batarya yeterli seviyededir.

Makale & Editörlük Hizmetleri
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 1066
  • Beğeniler 192 / 189
  • Ticaret 26, (%100)

Dreamcool adlı üyeden alıntı

Hocam discovery 2 zayen satisa sunuldu. Ayrica telefonun rakibi de discovery cunku fiyat olarak discovery 2 bunun uzerinde kaliyor. Sarj konusuna gelecek olursak bence 4 saat araliksiz oynama imkani sunan bir batarya yeterli seviyededir.

Asus çok hoşuma gitti gerçekten tasarımı ve arayüzü çok hoş. Her şeyi yeterli İntel işlemci her zaman o sallamalardan daha iyidir bana göre. Şarj sorunu çok göze batmıyor diyin alıcam :)

FatihSOGUT FatihSOGUT Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 284
  • Beğeniler 24 / 28
  • Ticaret 7, (%71)

emre7 adlı üyeden alıntı

General mobile'a pek güvenemiyorum açıkçası. Asus'un büyük olması, intel kullanması ve tasarımı daha hoşuma gitti. :)

Ben Discovery 1 Modelini kullanıyorum yaklaşık 8 aydır hiçbir sorun ile karşılaşmadım gayet de mamnunum çok iyi telefonlar yapmaya başladılar

• Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 1066
  • Beğeniler 192 / 189
  • Ticaret 26, (%100)

Fatih SÖĞÜT adlı üyeden alıntı

Ben Discovery 1 Modelini kullanıyorum yaklaşık 8 aydır hiçbir sorun ile karşılaşmadım gayet de mamnunum çok iyi telefonlar yapmaya başladılar

Ben hiç beğenmedim arkadaşta var kasıyor telefon ve arayüzü de iyi değil. Sorun çıkarıyor. Asus'ta tek sorun şarj işte oda az denirse alıcam. Yada gidicem Elime alıcam telefonları karar vericem artık :)

Shrikeen Shrikeen Frontend Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Front End Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 2933
  • Beğeniler 745 / 744
  • Ticaret 60, (%100)

emre7 adlı üyeden alıntı

Ben hiç beğenmedim arkadaşta var kasıyor telefon ve arayüzü de iyi değil. Sorun çıkarıyor. Asus'ta tek sorun şarj işte oda az denirse alıcam. Yada gidicem Elime alıcam telefonları karar vericem artık :)

ZenFone 5 var şarjı da baya gidiyor, DH'dekiler çok iyi sallamış 4 saat filan diyen arkadaşlar büyük ihtimalle böyle nfs gibi oyunları oynayan kişilerdir. O da normaldir yani, ama bir kişi alıpta 4 saat oyun oynayamaz bence.

Dreamcool Dreamcool WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 449
  • Beğeniler 78 / 75
  • Ticaret 62, (%100)
Burdan yonlendirmeyle olmaz vatan gibi yerlerden al 1-2 gun nazikce kullan sarj gitmiyorsa begenmefim de iade et ve yerine discovery falan al.

Makale & Editörlük Hizmetleri

• Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 1066
  • Beğeniler 192 / 189
  • Ticaret 26, (%100)
Zenfone 6 büyük olması hoşuma gitti ama baktım çok büyük Zenfone 5 alıcam. Şarjını deneyeceğim. Olmadı discovery 2 alırım. Pek güvenmiyorum ama. :) Telefonu kullanan biri yok mu bana şarjı kötü değil diyecek :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al