wmaraci reklam

General Mobile Discovery Fikirleriniz

52 Mesajlar 9.514 Okunma
wmaraci reklam

gokturkk gokturkk Freelancer Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 580
  • Beğeniler 109 / 108
  • Ticaret 10, (%100)
Şarj girişini günde abartısız 20 kere tak çıkar yapıyorum. Sürekli aktif olarak kullanıyorum sorun olmadı. Belki 16gb modelde bu sorunu düzeltmiş olabilir ler bilmiyorum.

Görüşme kalitesi yakın model s3 e göre yüzde 85 diyebilirim.

İşlemci ve ram performası çok iyi.

Şimdiye kadar telefon iki güncelleme aldı bakın android değil telefon. Bu çok önemli genelde hep yazılım desteği gelir tel geride kalır ama gm bir adım daha önde.

Bir çok uygulama tel ile entegre geliyor.
Tema desteği, optimizasyon programı, swype gibi sürükle yaz, aklıma gelmeyen bir sürü şey daha.

Ve sonuç olarak puanlar ile 16gb modeli 625 Tl ye.alınabiliyor. hatta en para varsa 525 Tl ye alınıyor.

Fiyat ve performans en yakın rakibini ikiye katlıyor.

Siz Çoksunuz. Biz Türk !
SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

kerimptk kerimptk Youtuber Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici / Youtuber
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 1440
  • Beğeniler 194 / 234
  • Ticaret 46, (%100)

melankolia adlı üyeden alıntı

Hocam bende alalı bu ayın 13 ünde aldım 4gb beyaz renginden şimdiye kadar herhangi bir problem yaşamadık şükür benden sonra 2 arkadaşımda aldı telefondan onlardada problem çıkmadı ahize sesinde bir problem yok şarj soketi içinde samsungun soketini öneriyorlar telefonu ülkemize telpa getiriyor şarj soketi bozulduğunda kullanıcı hatası diyip 50 ila 100 tl arasında para alıyorlar.Bunun dışında nette wifisi iyi değil hatta yan oadadan bile çekmiyor diyorlardı videolu incelemelerde ama 2 katlı evimizin balkonundan çok rahat çekiyordu, müzik dinlerken video izlerkende sorun yok video kayıtı ve resim kalitesi bence çok iyi.

Şarj soketinden kastınızı biraz açabilirmisiniz hocam. Akıllı telefonlar ile ilgili pek bilgili sayılmam.

Ek Olarak:

göktürk adlı üyeden alıntı

Şarj girişini günde abartısız 20 kere tak çıkar yapıyorum. Sürekli aktif olarak kullanıyorum sorun olmadı. Belki 16gb modelde bu sorunu düzeltmiş olabilir ler bilmiyorum.

Görüşme kalitesi yakın model s3 e göre yüzde 85 diyebilirim.

İşlemci ve ram performası çok iyi.

Şimdiye kadar telefon iki güncelleme aldı bakın android değil telefon. Bu çok önemli genelde hep yazılım desteği gelir tel geride kalır ama gm bir adım daha önde.

Bir çok uygulama tel ile entegre geliyor.
Tema desteği, optimizasyon programı, swype gibi sürükle yaz, aklıma gelmeyen bir sürü şey daha.

Ve sonuç olarak puanlar ile 16gb modeli 625 Tl ye.alınabiliyor. hatta en para varsa 525 Tl ye alınıyor.

Fiyat ve performans en yakın rakibini ikiye katlıyor.

O zaman bu şarj girşi problemini biraz daha araştırayım hocam. Dediğiniz gibi 16 gb sürümünde bu sorun yoksa biraz daha fazla verip onu almak daha mantıklı olur.

Abone Ol : www.youtube.com/@kerimpotuk

Guneyy Guneyy se'öcü değilim.. Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 58 / 199
  • Ticaret 86, (%100)
Bu aralar çevremde çok duyuyorum bu telefonun adını sanırım tutulmaya başladı :)

• Üyelik 19.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 1440
  • Beğeniler 194 / 234
  • Ticaret 46, (%100)

Güney adlı üyeden alıntı

Bu aralar çevremde çok duyuyorum bu telefonun adını sanırım tutulmaya başladı :)

Aynen hocam bende çevremden duymuştuum ilk olarak ve araştırınca tutulduğu ortaya çıkıyor telefonun.

wmaraci

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
Telefon almadan önce çok fazla araştırdım General Mobile Discovery'i Kerim Abi. Telefon fiyatına göre çok çok iyi bit telefon. Özellikle kaliteli bir hafıza kartı alındığında çok iyi performans sağladığını söylüyorlar. Fakat benim en çok duyduğum ölü pixel sorunu. Telefonu almadan kesinlikle pixelleri kontrol etmelisin. Başka da bir şikayet duymadım. Genel olarak alınabilecek bir telefon.

• Üyelik 19.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 1440
  • Beğeniler 194 / 234
  • Ticaret 46, (%100)

isousluer adlı üyeden alıntı

Telefon almadan önce çok fazla araştırdım General Mobile Discovery'i Kerim Abi. Telefon fiyatına göre çok çok iyi bit telefon. Özellikle kaliteli bir hafıza kartı alındığında çok iyi performans sağladığını söylüyorlar. Fakat benim en çok duyduğum ölü pixel sorunu. Telefonu almadan kesinlikle pixelleri kontrol etmelisin. Başka da bir şikayet duymadım. Genel olarak alınabilecek bir telefon.

O zaman telefonu mağazadan bizzat almam gerekecek. Teşekkür ediyorum uyarın için ismail :)

serdar462 serdar462 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Frontend Developer
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 131 / 61
  • Ticaret 0, (%0)
Bugün bir arkadaşım da ölü pixel sorunundan söz etmişti
kerimptk

kişi bu mesajı beğendi.

Dreamcool Dreamcool WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 449
  • Beğeniler 78 / 75
  • Ticaret 62, (%100)
Ben galaxy gio kullanıyorum ve telefonda acayip acayip donmalar, kasmalar falan başladı. Artık yeni bir telefon almanın vakti geldi fakat bütçemde sınırlı olduğundan İos işletim sistemli telefonlara bakamıyorum bile. Haliyle androidin en iyi özelliklerdeki ve en uygun fiyatlardaki telefonlarını incelemeye başladım ve fiyat-performans açısından açık ara önde olan Discovery'yi almaya karar verdim. Şahsen Gio'yu 1.5 yıldır kullanıyorum ve daha hiç güncelleme geldiğini görmedim fakat daha Discovery yeni çıkmasına rağmen hemen güncellenmiş. Bunlar beni şaşırtıyor ve en kısa süre içerisinde almayı planlıyorum.
kerimptk

kişi bu mesajı beğendi.

Makale & Editörlük Hizmetleri

• Üyelik 19.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 1440
  • Beğeniler 194 / 234
  • Ticaret 46, (%100)

Dreamcool adlı üyeden alıntı

Ben galaxy gio kullanıyorum ve telefonda acayip acayip donmalar, kasmalar falan başladı. Artık yeni bir telefon almanın vakti geldi fakat bütçemde sınırlı olduğundan İos işletim sistemli telefonlara bakamıyorum bile. Haliyle androidin en iyi özelliklerdeki ve en uygun fiyatlardaki telefonlarını incelemeye başladım ve fiyat-performans açısından açık ara önde olan Discovery'yi almaya karar verdim. Şahsen Gio'yu 1.5 yıldır kullanıyorum ve daha hiç güncelleme geldiğini görmedim fakat daha Discovery yeni çıkmasına rağmen hemen güncellenmiş. Bunlar beni şaşırtıyor ve en kısa süre içerisinde almayı planlıyorum.

Benden önce alırsanız yorumlarınızı esirgemeyin hocam :)

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1011
  • Ticaret 3, (%100)
[QUOTE=kerimptk;637064]Şarj soketinden kastınızı biraz açabilirmisiniz hocam. Akıllı telefonlar ile ilgili pek bilgili sayılmam.

Şimdi hocan kardeşimin arkadaşı almış ilk çıktığında aynı telefonu sorunsuz kullanıyormuş ama bazı kullananlarda şarj soketinde sorun çıkıp telefon şarj olmuyormuş telpaya gönderdiğiklerinde ise 50-100 tl alıyorlarmış.

Ek olarak: Ölü piksel nasıl anlaşılır acaba.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al