wmaraci reklam

General Mobile Discovery Fikirleriniz

52 Mesajlar 9.708 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

kerimptk kerimptk Youtuber Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici / Youtuber
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 1440
  • Beğeniler 194 / 234
  • Ticaret 46, (%100)
Arkadaşlar General Mobile Discovery almayı düşünüyorum.Aranızda kullanan arkadaşlar var ise telefon ile ilgili görüşlerini bildirebilirlermi. Alan arkadaşlar telefondan memnunlarmı. Şimdiki aklım olsa şunu alırım dedikleri bir telefon varmı. Değerli fikirlerini paylaşabilirlerse memnun olurum.
gokturkk

kişi bu mesajı beğendi.

Abone Ol : www.youtube.com/@kerimpotuk
wmaraci
reklam

gokturkk gokturkk Freelancer Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 580
  • Beğeniler 109 / 108
  • Ticaret 10, (%100)
16gb modelini 2 haftadır kullanıyorum.
Test için need for speed most wanted ve modern combat 4 kurdum tık demeden oynuyor. Batarya gayet iyi. Ram yeterli. Ekran hassasiyeti süper.

Almanız için yetecek tek bir özellik tüm oyun ve uygulamaları karta kurar telefon hafızanız size kalır.

10 dolara da alixpressten 32gb class 10 micro sd siparişi verdim.

Daha ne denir.

Siz Çoksunuz. Biz Türk !

• Üyelik 19.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 1440
  • Beğeniler 194 / 234
  • Ticaret 46, (%100)

göktürk adlı üyeden alıntı

16gb modelini 2 haftadır kullanıyorum.
Test için need for speed most wanted ve modern combat 4 kurdum tık demeden oynuyor. Batarya gayet iyi. Ram yeterli. Ekran hassasiyeti süper.

Almanız için yetecek tek bir özellik tüm oyun ve uygulamaları karta kurar telefon hafızanız size kalır.

10 dolara da alixpressten 32gb class 10 micro sd siparişi verdim.

Daha ne denir.

Hocam kamerasından memnun olmayanlar özellikle gece çekimleri ve flash'ı beğenilmemiş yorumlarda. Birde şarj yerinin çabuk bozulduğu ile ilgili görüşler var. Sizin bu konudaki görüşünüz nedir. Telefonun ahize sesi nasıl hocam birde. Çok kısık sesli telefonlar gelmiyor bana. Alışmışım samsung'un L700'üne hoparlörsüz dışarıya yayın yapıyor :)

kelebek kelebek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geliştirici
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 3142
  • Beğeniler 60 / 764
  • Ticaret 5, (%100)
Hocam çok güzel bir telefon sesi kamerası fln oldukça iyi yanında gelen kulaklıkta orta derecede ekranının en düşük parlaklısı bile parlak hocam zaten en yükseğe getirseniz kör fln olursunuz.Başka sorunuz varsa cevaplayayım

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 19.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 1440
  • Beğeniler 194 / 234
  • Ticaret 46, (%100)

kelebek adlı üyeden alıntı

Hocam çok güzel bir telefon sesi kamerası fln oldukça iyi yanında gelen kulaklıkta orta derecede ekranının en düşük parlaklısı bile parlak hocam zaten en yükseğe getirseniz kör fln olursunuz.Başka sorunuz varsa cevaplayayım

Yok ben genelde en düşük yada yakın bir parlaklıkla kullanırım hocam telefonu :) Gözler bozuk kaldırmıyor fazla ışığı :D

Ses olarak kulaklık değilde konuşurken gelen ahize sesini kastetmiştim hocam. Sese cevabanızı onu kastederek verdiyseniz sorum şarj girişinin bozulduğuna dair yorumlara karşılık sizin girişi kaliteli bulup bulmadığınızdır. Bİrde telefonun ortalama bir kullanımda şarjı nasıl yeterlimi yoksa her yere şarj cihazı götürtecek seviyedemi.

• Üyelik 11.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geliştirici
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 3142
  • Beğeniler 60 / 764
  • Ticaret 5, (%100)

kerimptk adlı üyeden alıntı

Yok ben genelde en düşük yada yakın bir parlaklıkla kullanırım hocam telefonu :) Gözler bozuk kaldırmıyor fazla ışığı :D

Ses olarak kulaklık değilde konuşurken gelen ahize sesini kastetmiştim hocam. Sese cevabanızı onu kastederek verdiyseniz sorum şarj girişinin bozulduğuna dair yorumlara karşılık sizin girişi kaliteli bulup bulmadığınızdır. Bİrde telefonun ortalama bir kullanımda şarjı nasıl yeterlimi yoksa her yere şarj cihazı götürtecek seviyedemi.

Şarz girişinde bizim sorun yok fakat çok sayıda o konudan şikayetçi var.Şarzı oldukça iyi tabi her akıllı telefon gibi yatarken şarza koymak gerek.

• Üyelik 19.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 1440
  • Beğeniler 194 / 234
  • Ticaret 46, (%100)

Şarz girişinde bizim sorun yok fakat çok sayıda o konudan şikayetçi var.Şarzı oldukça iyi tabi her akıllı telefon gibi yatarken şarza koymak gerek.

Peki hocam bu sorun halledilebilir bir sorun mu_ yani telpa genpa yada hangi firma garantiliyse artık bu sorunu hallediyorlarmı yoksa cebemi yükleniyoruz. Bu konuda bilginiz varmı? Öğrenci olduğum için pek esneme payım yok ondan dolayı bu tarz ufak tefek şeyler ile ilgilenmek durumunda kalıyorum hocam :)

• Üyelik 11.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geliştirici
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 3142
  • Beğeniler 60 / 764
  • Ticaret 5, (%100)
Gönderiyorlar herhalde ama tam bilmiyorum o konuyu

• Üyelik 19.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 1440
  • Beğeniler 194 / 234
  • Ticaret 46, (%100)

Gönderiyorlar herhalde ama tam bilmiyorum o konuyu

Peki hocam teşekkür ediyorum yorumlarınız için.

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1011
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam bende alalı bu ayın 13 ünde aldım 4gb beyaz renginden şimdiye kadar herhangi bir problem yaşamadık şükür benden sonra 2 arkadaşımda aldı telefondan onlardada problem çıkmadı ahize sesinde bir problem yok şarj soketi içinde samsungun soketini öneriyorlar telefonu ülkemize telpa getiriyor şarj soketi bozulduğunda kullanıcı hatası diyip 50 ila 100 tl arasında para alıyorlar.Bunun dışında nette wifisi iyi değil hatta yan oadadan bile çekmiyor diyorlardı videolu incelemelerde ama 2 katlı evimizin balkonundan çok rahat çekiyordu, müzik dinlerken video izlerkende sorun yok video kayıtı ve resim kalitesi bence çok iyi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al