wmaraci reklam

Samsung’un Iphone’u İğneliyici Reklamı !

16 Mesajlar 2.550 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

MehmetTURK MehmetTURK Kronik Depresif Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 924
  • Beğeniler 219 / 226
  • Ticaret 24, (%100)

ChuckBartowsKi adlı üyeden alıntı

Bu ozellikler stabil degil bir cok sikinti var istemediginiz yerde kapanmasi vs vs.

Ayrica 1.500 TL telefona para veriyorsam 2-3 yil sonra hala destegi olmali yavaslamamali.

bknz : iPhone 4 :)

Bu özellikler son derece stabil hocam.Sitemde çıkar çıkmaz alan bir moderatör var ve cihazdan son derece memnun hiçbir sıkıntısı yok.Tüm özellikler stabil olarak çalışıyor.Bunu kendisi bizzat inceledi ve inceleme yazısı olarak paylaştı.

Diğer sözünüze istinaden yazıyorum bir telefona 2.000 TL veriyorsam o telefonun hafızasını arttırabilmeliyim,istediğim cihazla veri alışverişi yapabilmeliyim,istediğim gibi kişiselleştirebilmeliyim.Kısacası telefonu bozacaksam da kıracaksamda ben yapmalıyım.Ancak malesef İphone tüm bunları kısıtlıyor :)

Ek Olarak:

bubucey adlı üyeden alıntı

Vay be harbi iyi yapmışlar o zaman :) kablosuz sarj özelliği doğru mu peki sorularım la bunaltiyorum kusuruma bakmayın.

Bu da kablosuz şarj standı

wmaraci
reklam

Furkan KAYA Furkan KAYA WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 219
  • Beğeniler 23 / 53
  • Ticaret 1, (%100)
Anlamadığım olay neden Samsung telefon alan bir kişi gelip benim telefonum iPhone'a 5 çeker diyorda.iPhone sahibi hiçkimse gelip benim telefonum Samsung'a 5 çeker demiyor var bu işte bir iş ama ne.Kalite farkı sanırım :)

AhmetTokyuz AhmetTokyuz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek İnternet Programcısı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 284
  • Beğeniler 17 / 30
  • Ticaret 0, (%0)

Furkan KAYA adlı üyeden alıntı

Anlamadığım olay neden Samsung telefon alan bir kişi gelip benim telefonum iPhone'a 5 çeker diyorda.iPhone sahibi hiçkimse gelip benim telefonum Samsung'a 5 çeker demiyor var bu işte bir iş ama ne.Kalite farkı sanırım :)

Kalite'den anlama şekline bağlıdır o.Eğer paran varsa Iphone alacaksın,nedeni hemen söylüyim.Macintosh'un vardır,ipad'in var,iphone sahipsin 3'lü kombinasyon ile istediğini yapabilirsin.Satın aldığın uygulamaları vs kullanabilirsin.Ücretli ve kısıtlamalı bir kullanım.

Diğer tarafta Android var,7'den 70'e herkes de var olan birşey.Ücretsiz a'dan z'ye uygulamalar var.Güvenlik sorunları da cabası tabi ki.Şuan için Samsung 1 adım önde,neden dersen kendini fazla fazla geliştirdi.Iphone'da böyle birşey yok.Apple'ın asıl işi PC telefonlar değil,adamlar PC'yi telefon'a giydirip piyasaya sundular.Olay bundan ibaret.Samsung ise dedi ki ben televizyon ve elektriksel ürünleri telefon'a sığdırıcam ve sığdırdı.

ChuckBartowsKi ChuckBartowsKi www.mustafacelikm.com Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 45 / 124
  • Ticaret 1, (%100)

4411 adlı üyeden alıntı

Bu özellikler son derece stabil hocam.Sitemde çıkar çıkmaz alan bir moderatör var ve cihazdan son derece memnun hiçbir sıkıntısı yok.Tüm özellikler stabil olarak çalışıyor.Bunu kendisi bizzat inceledi ve inceleme yazısı olarak paylaştı.

Diğer sözünüze istinaden yazıyorum bir telefona 2.000 TL veriyorsam o telefonun hafızasını arttırabilmeliyim,istediğim cihazla veri alışverişi yapabilmeliyim,istediğim gibi kişiselleştirebilmeliyim.Kısacası telefonu bozacaksam da kıracaksamda ben yapmalıyım.Ancak malesef İphone tüm bunları kısıtlıyor :)

Ek Olarak:

Bu da kablosuz şarj standı

Iyide bu dediklerinizin hepsi iPhone'da yapiliyor. iCloud sayesinde istediginiz kadar hafiza artar. Temadan tutun tum yazilara kadar degistirebilirsiniz. Bump ile cok eglenceli veri transferi yapilabilir.

Bunun yani sira oyle elini kolunu sallayana uygulama yaptirip virus bulasmaz telefona. 1 yil sonra hadi eskidin sen diyip yavaslamalar cokmeler baslamaz. 5 tane ard arda uygulama acinda cokmez. Disi `` CIN MALI PLASTIK `` degildir :))) iPhone hic bir zaman donanim telefonu degildir. Donanimi yazilimlari sayesinde maksimum kullanan bir telefondur ve her zaman android ve samsungdan daha iyidir.

ek olarak : kablosuz sarj standinin bir insana wi-fiden milyarlarca kat 3g den milyonlarca kat daha fazla zarar verdigini yani nukleer santralde oturmak gibi oldugunu kanitladilar... :)

Saygilar.

ChuckBartowsKi
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

MehmetTURK MehmetTURK Kronik Depresif Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 924
  • Beğeniler 219 / 226
  • Ticaret 24, (%100)

ChuckBartowsKi adlı üyeden alıntı

Iyide bu dediklerinizin hepsi iPhone'da yapiliyor. iCloud sayesinde istediginiz kadar hafiza artar. Temadan tutun tum yazilara kadar degistirebilirsiniz. Bump ile cok eglenceli veri transferi yapilabilir.

Bunun yani sira oyle elini kolunu sallayana uygulama yaptirip virus bulasmaz telefona. 1 yil sonra hadi eskidin sen diyip yavaslamalar cokmeler baslamaz. 5 tane ard arda uygulama acinda cokmez. Disi `` CIN MALI PLASTIK `` degildir :))) iPhone hic bir zaman donanim telefonu degildir. Donanimi yazilimlari sayesinde maksimum kullanan bir telefondur ve her zaman android ve samsungdan daha iyidir.

ek olarak : kablosuz sarj standinin bir insana wi-fiden milyarlarca kat 3g den milyonlarca kat daha fazla zarar verdigini yani nukleer santralde oturmak gibi oldugunu kanitladilar... :)

Saygilar.
Hocam iş bulut depolamaya kaldıysa bu androidde de var.Bahsettiğim şey hafıza kartı.Basit gibi görünse de günümüzde hafıza kartlarının depolama boyutu inanılmaz seviyelere ulaştı.Dolayısıyla hafıza kartı olan bir cihazda bilgisayarınızda ki çoğu dosyaları yanınızda taşıyabilirsiniz.İphone gibi ben bu cihazın içerisine 32/64 gb hafıza koydum bununla yetinmeyi öğrenmelisin demez.Bump dediğiniz uygulama daha çok İphone kullananlar çin yapılmış 3. parti uygulamadır.İos kullananların diğer cihazlarla dosya alışverişinden mahrum kalmamaları için yapılmıştır ki her cihazda bump kullanılmıyor ama hemen hemen her cihazda bluetooth kullanılıyor.Bu da küçümsenebilir belki ancak çok sıkıştığınız bir anda bluetooth ile dosya aktarımı yapabileceğiniz bir ortamda bunun kıymetini çok daha iyi anlayabilirsiniz.Önüne gelene uygulamayı Google yaptırmıyo geliştirilmeye ve özelleştirilmeye açık olduğundan geliştiriciler yapıyor.Kötü niyetli ve virüs yazmak insanlar her platformda amacına ulaşır orası ayrı konu :) Bana S4'de 5 tane uygulama açın cihaz çöksün ya da kapanmaya zorla hatası versin Ağzımı bile açmayacağım.8 çekirdekten bahsediyoruz burda :) Örneğin ben her canım sıkıldığında cihazımın firmware dosyalarını çıkartıp kafama göre düzenleyip tekrar rom şeklinde atıp kullanıyorum.Son olarak kablosuz şarj standı ilk olarak nokia lumia ile kendini gösterdi.Apple firması bunu kendine yediremedim demedi de onlar santrallerden bile daha tehlikeli dedi olay bu.Öyle bir durum olsa düşünün Türkiyeyi geçtim diğer ülkelerde üretim izni verirler mi? :)

Saygılar benden :)

Ek Olarak: Bahsetmeyi unuttum.İphone telefonlarının camları olan retina ekranları üreten firma hakkında hiç araştırma yaptınız mı? :)

Ben yardımcı olayım. :)

http://shiftdelete.net/iphone-4-aslinda-nereli-31345.html
brk

kişi bu mesajı beğendi.

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
aynştayn mode on,
şerefsizim bunlar benim aklıma gelmişti;
aynştayn mode off.

Çok güzel ve birçoğu ihtiyaç duyulan özellikler, kısa ama öz; iğnelemesi de keyif katmış ;)

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al