wmaraci reklam

Sizce Hangi Telefon İşletim Sistemi

7 Mesajlar 1.457 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

HiddeNKinG HiddeNKinG MIUI Türkiye Kullanıcı
    • Üyelik 08.02.2013
    • Yaş/Cinsiyet 33 / E
    • Meslek Uçak Müh.
    • Konum Kocaeli
    • Ad Soyad H** Ö**
    • Mesajlar 329
    • Beğeniler 48 / 48
    • Ticaret 54, (%100)
    Arkadaşlar piyasada bir çok farklı teefon işletim sistemi bulunmakta peki sizin tercihiniz ve düşünceniz nedir.

1. Android

2. İos

3. Symbian

4. Windows

5. BlackBerry OS

6. Bada

wmaraci
    reklam

RoyaLTurK RoyaLTurK Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 22.11.2012
    • Yaş/Cinsiyet 36 / E
    • Meslek Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi
    • Konum Antalya
    • Ad Soyad ** **
    • Mesajlar 61
    • Beğeniler 52 / 23
    • Ticaret 13, (%100)
    Ben yaklaşık 6 yıllık BlackBerry kullanıcısıyım, belirli aralıklarla bir çok modelini kullandım gayet memnundum açıkçası ama yaklaşık 2 haftadır Android işletim sistemi dahilinde Galaxy S4 kullanıyorum. Bu 2 haftalık android geçmişimde gerçekten çok memnun kaldım, gerek uygulama ağının büyüklüğü, gerek kolay kullanılabilir olması. Buradaki bir çok arkadaşım benden daha fazla uzun sürelerdir android işletim sistemi kullandığı için onların yorumlarını takip edip ben de bu işletim sistemi hakkında bilgi almak isterim. Şu ana kadar olumsuz bir yönünü görmedim. Önceleri kullanmış olduğum BlackBerry OS'a gelince, evet App World alanında uygulama ağı geniş ama Android sistemin uygulama ağı ile kıyaslanamayacak kadar az bir globalliğe sahip bence :) İyi ki android işletim sistemine geçmişim, yaşasın android :D
    HiddeNKinG

kişi bu mesajı beğendi.

Tikkafali Tikkafali Kabul Edilmedi Kabul Edilmedi
    • Üyelik 17.04.2013
    • Yaş/Cinsiyet 36 / E
    • Meslek Elektronik
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad ** **
    • Mesajlar 822
    • Beğeniler 16 / 188
    • Ticaret 0, (%0)
    Ios harika ama android kullanıyorum fena değil ram düşmanı görsel acidan da işte yani :)

ManisaHosting ManisaHosting <% Darking %> Kullanıcı
    • Üyelik 08.07.2013
    • Yaş/Cinsiyet 35 / E
    • Meslek Ofisim Mevcut , Uydu İşleri
    • Konum KKTC
    • Ad Soyad ** **
    • Mesajlar 22
    • Beğeniler 1 / 1
    • Ticaret 3, (%100)
    İOS gerçekten harikadir. Onun kadar stabil çalışan başka bir işletim sistemi daha dünyada malesef yoktur..

wmaraci
    Mersin evden eve nakliyat

HiddeNKinG HiddeNKinG MIUI Türkiye Kullanıcı
    • Üyelik 08.02.2013
    • Yaş/Cinsiyet 33 / E
    • Meslek Uçak Müh.
    • Konum Kocaeli
    • Ad Soyad H** Ö**
    • Mesajlar 329
    • Beğeniler 48 / 48
    • Ticaret 54, (%100)
    GEnelikle İos ve Androidin ikisini de kullanan kişiler Android diyor

JpnTr26 JpnTr26 EskişehirSpor! Kullanıcı
    • Üyelik 07.03.2012
    • Yaş/Cinsiyet 30 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Karabük
    • Ad Soyad Y** D**
    • Mesajlar 653
    • Beğeniler 319 / 175
    • Ticaret 3, (%100)
    Eğer Apple marka bir cihaz alıyorsanız işletim sistemine para veriyorsunuz.Apple düşkünü bir insan değilim ve Apple marka telefonlara verilecek paranın gereksiz olduğunu düşünüyorum ancak kim ne derse desin ManisaHosting nickli arkadaşında belirttiği gibi iOs ap ayrı bir işletim sistemidir.Gerek kararlılığı gerek ise sistemi yormaması gerçekten insanı cezbediyor.

Blackberry Os bir aralar çok sıkıntılı bir işletim sistemiydi durmadan donan çoğu şirketin program yazmayı tercih etmediği ortadaydı.Ancak Teknoseyir incelemesi'ne baktığımızda yeni gelen işletim sistemi gerek hızı gerekse özellikleriyle gerçekten güzel olmuş diyebilirim.Tabii oturması için biraz zamana ihtiyacı var o da ayrı bir konu.

Android işletim sistemine gelince..Samsung markası şuanda telefondan para kazanıyorsa Android sayesindedir.Bada Os gibi saçma bir işletim sistemiyle çıkan telefonlarını unutmak mümkün değil hala.Ancak Android tam olarak kararlılığını oturtamadı ne yazık ki.Her yeni güncellemede bir nebze olsun iyileşiyor olsada daha kat edecek çok yolu var gibi geliyor bana.

Windows Phone işletim sistemi şimdilik emin adımlarla ve ayağı yere sağlam basarak ilerliyor.Tabii tam olarak kararlılık sağlanamadı bence bu işletim sisteminde de ve program-oyun seçeneği az olması tercih edilmeme nedenlerinin başında geliyor.Bakalım 1-2 sene içinde neler değişecek Windows Phone için

Symbian işletim sisteminden bahsetmek istemiyorum :) ben Nokia 700 kullanıcısıyım S^3 işletim sistemi var telefonumda ALLAH'A emanet gidiyoruz bakalım :) Android iOs Blackberry Os Windows Phone işletim sistemleri yanında halt etmiş :D bence tüm markalar Symbian'a geçmeli :P

ReCo ReCo www.recepbaglar.net Kullanıcı
    • Üyelik 12.11.2012
    • Yaş/Cinsiyet 28 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Tokat
    • Ad Soyad R** B**
    • Mesajlar 791
    • Beğeniler 22 / 98
    • Ticaret 9, (%100)
    Android ilk tercihim sonra İoS

wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al