wmaraci reklam

Telefon almak istiyorum...

40 Mesajlar 8.239 Okunma
wmaraci reklam

mujdatsayar mujdatsayar M.Kemal Atatürk Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Grafik tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1285
  • Beğeniler 452 / 308
  • Ticaret 0, (%0)
Glx ace

www.mujdatsayar.com
SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

supheli supheli Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Türkçe Öğretmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1441
  • Beğeniler 245 / 238
  • Ticaret 40, (%100)
Htc desire u yu bekle bence.

Meyus Meyus www.DizaynMeyus.Com Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 10 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
S3 mini gayet iyi yurtdışı olur dersen direkt s3 de alabilirsin üstüne biraz ekleyip

Satılık Sektörel, Jenerik, Projelik Domainler

OmERgin OmERgin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 10 / 13
  • Ticaret 0, (%0)

cgrclk adlı üyeden alıntı

Hiç bir işe yaramaz derken? Kullandın mı acaba? Ya da kullandıysan hangi amaçla kullandın ve işini görmedi merak ettim :)

Galaxy S3 kullanıcısıyım. O bile hiç bir işe yaramazken S3 mini nasıl işe yarasın bu bir. İkincisi S3 mini çözünürlük yönünden beş para etmez. İkincisi o telefondan performans beklenemez. Hele bi 1-2 ay kullanılsın bak bakıyım nasıl takılmalar, donmalar başlıyor görürsün. S3 kullanıyorum her 2-3 ayda bir format atmak durumundayım. İlk çıktığı gün aldım ve o güne lanet olsun. Kapiş?

Ek Olarak: Ve son olarak arkadaşlar Arabistan'dan gidin iPhone 5 alın. Hac-umreye giden birisi bulursanız düşünmeden aldırın. Şu an 1.200-1.300 TL seviyelerinde. Ben umreye giden aileme aldırttım. Performans ve şıklık yönünden tartışılmaz malumunuz. S3'üm ile iyi bir kardeş oldular.

wmaraci

cgrclk cgrclk Fortis Fortuna Adiuvat Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 3270
  • Beğeniler 1014 / 1983
  • Ticaret 53, (%100)

ömERgin adlı üyeden alıntı

Galaxy S3 kullanıcısıyım. O bile hiç bir işe yaramazken S3 mini nasıl işe yarasın bu bir. İkincisi S3 mini çözünürlük yönünden beş para etmez. İkincisi o telefondan performans beklenemez. Hele bi 1-2 ay kullanılsın bak bakıyım nasıl takılmalar, donmalar başlıyor görürsün. S3 kullanıyorum her 2-3 ayda bir format atmak durumundayım. İlk çıktığı gün aldım ve o güne lanet olsun. Kapiş?

Ek Olarak: Ve son olarak arkadaşlar Arabistan'dan gidin iPhone 5 alın. Hac-umreye giden birisi bulursanız düşünmeden aldırın. Şu an 1.200-1.300 TL seviyelerinde. Ben umreye giden aileme aldırttım. Performans ve şıklık yönünden tartışılmaz malumunuz. S3'üm ile iyi bir kardeş oldular.

Ben alalı 3 ay oldu hala tıkır tıkır gayet hızlı bir şekilde ilk gün aldığım gibi kullanıyorum. Uygulamaları iyi kontrol etmek gerekiyor. Ekran konusunda benim isteklerimi yerine getiriyor. Telefondan genel olarak gayet memnunum yani gerekirse giriyorum teamviewer ile müşterimin sorunlarını çözebiliyorum. Demekki kişiden kişiye değişebiliyor telefonun iyi yada kötü olması. Kapiş? :)
isousluer supheli

kişi bu mesajı beğendi.

supheli supheli Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Türkçe Öğretmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1441
  • Beğeniler 245 / 238
  • Ticaret 40, (%100)

ömERgin adlı üyeden alıntı

Açıkçası ya telefonu kullanmayı bilmiyorsunuz ya da beklentileriniz çok çok yukarı da s3 bile karşılayamıyorsa...

• Üyelik 27.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 10 / 13
  • Ticaret 0, (%0)

Ben alalı 3 ay oldu hala tıkır tıkır gayet hızlı bir şekilde ilk gün aldığım gibi kullanıyorum. Uygulamaları iyi kontrol etmek gerekiyor. Ekran konusunda benim isteklerimi yerine getiriyor. Telefondan genel olarak gayet memnunum yani gerekirse giriyorum teamviewer ile müşterimin sorunlarını çözebiliyorum. Demekki kişiden kişiye değişebiliyor telefonun iyi yada kötü olması. Kapiş? :)

S3 mini Samsung'un ticaretsel olarak insanları vurmak için kullandığı silahıdır ve insanlar bu özellikteki telefona 1000-800 TL verip alıyorlar ya yazık :) Galaxy S3 1.300 seviyelerinde hatırlatırım. Bu arada kişiden kişiye derken? Elinize kaçıncı Android yazılıma sahip cihaz alışınız bu? Hiç rom yüklediniz mi? Rootlama yaptınız mı? Ne kadar hakimsiniz telefonunuza? Yoksa alıp sadece gelen güncellemeleri beklemekle mi ömrünüz geçiyor? Uygulama yüklemekle telefon kullanılmaz :)

Telefon sahibi olmak ayrı bir şey telefona hakim olmak ayrı bir şey. S3 mininizin ekranında bir resim açın ve bir Galaxy S3'ün yanına getirin. Aynı resimi onda da açın aradaki farkı görün. Ekrana mı bakıyorsunuz yoksa renksiz bir pencereye mi görürsünüz. S3 mini piksel yoğunluğu 233 ppi :) Bu ne demek biliyor musunuz? Ekranda renk yoğunluğu vs. hiç bir şey yok demek.

Geleyim diğer konulara. S3 miniyi sakın yere düşürmeyin. Ekranınızda Gorilla Glass teknolojisi yok çünkü. En ufak ekran üstüne düşmesi durumunda tuzla buz olması mümkün anlayacağınız.

İşlemci konusuna hiç girmiyorum. Açın bi Template Run 2 seri şekilde oynayın. Çoğu yerde nasıl kasacak göreceksiniz.

Bir kere bizim milletimizde mantık yok. 1000 TL altı daha ne olsun diyenlere gidin Nokia alın derim :) Bunu duyunca da "aaa Nokia diyor şuna bak" derler. Madem 1000 TL üstünde paranız yok açıkca konuşuyorum akıllı telefon almayın. Paranıza yazık çünkü. Şu an S3 mininin fiyatı belli. O fiyata değmeyecek görünümde ve donanımda bir cihaz. Hatırlatmakta da fayda var her şey yazılım değil. Aldanmayın öyle Android 4.1.2'ye. Samsung Note 2'den bu yana S3'ü unutmaya başladı. Kaçınız bunun farkında? Android 4.1.2 S3'e henüz Şubat ayından bu yana verilmeye başladı. Ben Android 4.1.2'ye 3 ay önce geçiş yaptım. Odin ile o da... Halbu ki en çok satışı yaptığı ülkelerden birisi Türkiye iken Samsung bizi takmaz oldu, biz inatla onu takıyor üstüne üstün öneriyoruz :) Çünkü Samsung hep son modellerine önem veriyor.

S3'ü aldım 2.000 TL şu an satmaya kalkıyorum (tek bir çizik yok) 800 TL :) Neden? Çünkü satış fiyatı 1.300 TL. Bu telefon daha 1 yıllık değil. Nerede müşteri memnuniyeti? Samsung ilk el alıcılarına bu kadar mı değer veriyor? Sayın S3 mini kullanıcıları 1000-800 TL'ye aldığınız S3 Miniyi bundan 7-8 ay sonra kaça satmayı düşünüyorsunuz? S4 hele bir çıksın. Göreceğim minicileri :)

Bir kere Galaxy S2'den sonra tasarım ve kasa sağlamlığı yerlerde arkadaşlar. Elinize aldığınızda kalite diye bir şey hissetmiyorsunuz. Zamanla aşınmalar, kendi kendine boya atmaları boy gösteriyor. Düşürmeden oluyor ha bunlar. Arka kapağını kılıf kapatmasına rağmen oluyor. Kalitesi bu cihazların... Araştırın biraz öyle konuşun. Çünkü Samsung doğadan ilham aldık derken telefonun plastik kısımlarını bildiğini damacana hammaddesinden üretmiştir. Bunu da araştırabilirsiniz. Özellikle Shiftdelete forumları işinizi görür.

Geçin tam performans falan laflarını. Telefonuna güvenen gelsin Benchmark testini bir yapsın aldığı puanı ortaya koysun sonra tekrar düşünsün cihazım iyi mi değil mi diye.

Şimdi kardeşim benim 1.000 TL param var o zaman ne yapacağım diyorsanız da, 1.000 TL'yi S3 Mini'ye vereceğinize 300 TL daha koyun S3 alın diyorum. Bekleyin 2-3 ay daha alın. Kesinlikle önermiyorum ama S3 mini gibi bir cihaza verilecek paraya yazık diyorum, ötesi yok. S3 en azından S3 miniye göre daha kapsamlı, teknolojik bir cihaz. Bir diğer tercih ise HTC telefonlarına bakmanız. 1000 TL altı oldukça güzel telefonlar mevcut piyasada.

Blogumda S3 ile ilgili bir konu açtım her gün onlarca sorun nedeni ile yorum onaylıyor ilgilenmeye çalışıyorum. İşte Samsung bu beyler ötesi yok.

Buyrun bakın: http://www.omergin.com/galaxy-s3-sorunlari-ve-cozumleri.html

Ben daha neler söyleyim bilmiyorum ki. Bu yorumuma cevap olarak birazan gelecek yorumları da eminim ki gülerek okuyacağım. Eee ne de olsa akıllı telefon olan tam bilgiye sahip telefoncu oluveriyor...

Daha fazla laf söyleyecek varsa buyursun. Ama kimse Allah'ın çekik gözlülerinin yapamadığı telefonlarla burada övünmesin, tavsiye etmesin.

cgrclk cgrclk Fortis Fortuna Adiuvat Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 3270
  • Beğeniler 1014 / 1983
  • Ticaret 53, (%100)
Elinize sağlık güzel güzel uzunca açıklamışsınız. Ama dediğim gibi benim beklentilerimi karşılıyor. Temple run 2 yi de tıkır tıkır oynuyorum:) 4.1.1 var güncelleme de yapma ihtiyacı duymuyorum. Alacaklar için faydalı bir açıklama olmuş.
OmERgin

kişi bu mesajı beğendi.

nuti nuti WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 592
  • Beğeniler 216 / 84
  • Ticaret 12, (%100)
Arkadaşlar konuyu açtığımın ertesi günü gittim s3 mini aldım artık yorumlarda pek s3 mini sevilmediğini gördüm. Kullanarak görecez inşallah sorun çıkmaz aldık artık...
OmERgin

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 10 / 13
  • Ticaret 0, (%0)

Elinize sağlık güzel güzel uzunca açıklamışsınız. Ama dediğim gibi benim beklentilerimi karşılıyor. Temple run 2 yi de tıkır tıkır oynuyorum:) 4.1.1 var güncelleme de yapma ihtiyacı duymuyorum. Alacaklar için faydalı bir açıklama olmuş.

Hayırlısı olsun hocam. Yine de tercih meselesi elbet..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al