wmaraci reklam

Mobil Madencilik Ile Pi Token Üretin ! (Beta)

27 Mesajlar 5.191 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Kuaza Kuaza paylaşımcı ol ;) Kullanıcı
  • Üyelik 08.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Coder
  • Konum Belçika
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 296
  • Beğeniler 99 / 98
  • Ticaret 5, (%100)

Xdaapps adlı üyeden alıntı

Eger kazanilan pi icin ucret isterlerse ben yokum zaten. Ayrica ciflik bank gibi olmasi imkansiz kimsedeb para talep etmiyorlar. Az cok adamlarin mantigini anlayabiliyorum.

Diger arkadasta izinlere takilmis. Android yada ios kullaniyorsan herseyin adamlarin elinde. Kaldi ki bu uygulama ne diyeyim :)

izinleri bu kadar basite almayın bence son dönemde facebookdaki bilgiler ile neler yapılabildiğini herkes gördü. Senin bilgilerini senin düşünceni değiştirmek için kullanıyorlar: https://kuaza.com/faydali-bilgiler/nedir/psikografik-nedir-psikografik-propaganda-nedir-psikografik-propaganda-teknikleri-nelerdir

Umut tacirliği ve insanların bilgilerinin toplanması,kendini kullandırtması çiftlik bank olayıyla aynıdır hatda daha fazlasıdır. Para yatırmıyorsunuz diye kandırılmadığınız anlamına gelmez.

Varsa bu proje ile ilgili sağlam kaynak ve kanıtlarınız konuya ekleyiin birde biz inceleyelim. çünkü uygulama sayfasında bile iki tane resim var ve resmi sitesinde hiçbişey yok. nasıl bu kadar güvenilir olabiliyor sizin için merak ediyorum.

https://sorucevap.com #sorucevap
wmaraci
reklam

68136 68136 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 24.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1016
  • Beğeniler 380 / 381
  • Ticaret 5, (%100)
@kuaza
Ben izinler ile bu kadar paranoyak degilim hocam. Sizin gorusunuze gore butun airdrop vb seyler bilgi toplanmasina esdeger. Orn x coin yada token airdrop yada bounty yapiyor ve senden mail adresi telefon numarasi ve kyc dogrulamasi istiyor. Simdi bilgilerimi alip bana karsi birsey mi yapacaklar. 100 lerce airdrop sayfasina verdim. Buyursunlar birsey yapsinlar. Ne yapabilecekler ki ? 50m insanin tc bilgilerinin nette dolasitigi bir ulkeyiz .

Umut tacirligine katilmuyorum. Konuyu acmamadan dolayi degil cunku bu isin dogasinda var. Android uygulamanin izinleri istemesi onu kullanacagi anlamina gelmiyor ki. Kripto dünyasinda kimse babamizin oglu degil ki saglam kaynagi gidip alalim. Her firma yada kisiler farkli projeler ile piyasaya cikiyor. Takip ettigim airdrop kanalinda belkide 100 lerce airdropa girdim ve benim erc20 adresime 9 token geldi. Simdi hangi birine saatler ayirarak derinlemesine inceliyeyim. Fakat pi nin whitepaperini sonuna kadar okudum ve bana farkli geldi. Sonucta Ico eo yok. Sadece ucretisz dagitim yapiliyor. Soyle olsanidi atiyorum 1000 pi tokeni 100$ o zaman bulasmazdim bile es gecerdim. Resmi sitesinin resim vb seyler ile dolu olmasina gerek yok. Ben nice site gordum sagi solu afilli heryerine birseyler eklemisler. Girdiginde siteye ooo adamlar bunu boyle yapmissa kim bilir tokeni ne kdr olur diyorsun. Sonucu ne mi oluyor Ico surecinde milyonlarca tokeni satip arazi oluyorlar.

Izin vb takintisi olan arkadaslarim indirmeyebilirler. Bu aksam apk yi decompile edecegim. Bakalim enteresan birseyler cikacak mi

Kuaza Kuaza paylaşımcı ol ;) Kullanıcı
  • Üyelik 08.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Coder
  • Konum Belçika
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 296
  • Beğeniler 99 / 98
  • Ticaret 5, (%100)

Xdaapps adlı üyeden alıntı

@kuaza
Ben izinler ile bu kadar paranoyak degilim hocam. Sizin gorusunuze gore butun airdrop vb seyler bilgi toplanmasina esdeger. Orn x coin yada token airdrop yada bounty yapiyor ve senden mail adresi telefon numarasi ve kyc dogrulamasi istiyor. Simdi bilgilerimi alip bana karsi birsey mi yapacaklar. 100 lerce airdrop sayfasina verdim. Buyursunlar birsey yapsinlar. Ne yapabilecekler ki ? 50m insanin tc bilgilerinin nette dolasitigi bir ulkeyiz .

Umut tacirligine katilmuyorum. Konuyu acmamadan dolayi degil cunku bu isin dogasinda var. Android uygulamanin izinleri istemesi onu kullanacagi anlamina gelmiyor ki. Kripto dünyasinda kimse babamizin oglu degil ki saglam kaynagi gidip alalim. Her firma yada kisiler farkli projeler ile piyasaya cikiyor. Takip ettigim airdrop kanalinda belkide 100 lerce airdropa girdim ve benim erc20 adresime 9 token geldi. Simdi hangi birine saatler ayirarak derinlemesine inceliyeyim. Fakat pi nin whitepaperini sonuna kadar okudum ve bana farkli geldi. Sonucta Ico eo yok. Sadece ucretisz dagitim yapiliyor. Soyle olsanidi atiyorum 1000 pi tokeni 100$ o zaman bulasmazdim bile es gecerdim. Resmi sitesinin resim vb seyler ile dolu olmasina gerek yok. Ben nice site gordum sagi solu afilli heryerine birseyler eklemisler. Girdiginde siteye ooo adamlar bunu boyle yapmissa kim bilir tokeni ne kdr olur diyorsun. Sonucu ne mi oluyor Ico surecinde milyonlarca tokeni satip arazi oluyorlar.

Izin vb takintisi olan arkadaslarim indirmeyebilirler. Bu aksam apk yi decompile edecegim. Bakalim enteresan birseyler cikacak mi

Kişisel verilerinizin kullanılmasını kafanıza takmıyorsanız bence konuyu uzatıp farklı alanlara çekmeyelim bundan sonra, en azından konunun amacından çıkmasını önleriz.

Daha öncede dediğim gibi inş siz haklısınızdır ve beklentilerinizi, umutlarınızı boşa çıkarmazlar ama alt dayanağı olmayan hiçbirşeye olumlu yorum yapmamın imkanı yok :)

https://sorucevap.com #sorucevap

• Üyelik 24.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1016
  • Beğeniler 380 / 381
  • Ticaret 5, (%100)
Kuaza
Kisisel veriler her yerde kullaniyor alsinlar tepe tepe kullansinlar. Kisisel verilerin kullanilmasini istemeyen kisiler ios android windows ve diger dagitimlardan uzak durmasi gerekiyor o zaman 😑

Bu token yada coinden aman aman bir bekletim yok. Yani tanesi 1000 yada 0.10 $ olmasi beni ilgilendirmiyor. Onceki postlardada belirttigim gibi mn icin biriktiriyorum. Azda olsa pasif gelir elde etmek. Ayrica konuya farkli bir bakis acisi getirdiginiz icin tesekkur ediyorum.
Kuaza

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 24.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1016
  • Beğeniler 380 / 381
  • Ticaret 5, (%100)
Pi kullanici sayisi 500 bin kişi olmuş 400 bin aktif kullaniciya ulaşmış bulunmakta. Ciddiye alinmasi gereken bir rakam. Son 500 bin kullanici daha geldiginde ise halving olacak ve gunluk kazim miktari yari yariya dusecek. Halving olaylari kripto paralarda fiyata ciddi oranda etki eder. Daha beta suresince olmasina ragmen kullanici sayisi gun gectikce artiyor. Bu yil sonu mainnet 2020 de mn aktif edecekler. Bakalim zaman bize ne gosterecek.

Tahminim total supply miktarinin 5 milyar civarinda olmasini bekliyorum.

turion turion WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 477
  • Beğeniler 138 / 137
  • Ticaret 3, (%100)
Abi en fazla spam sms - mail gönderip bir de klima temizliği için falan ararlar. Çok endişelenecek durum değil :D
Bu arada ben de bi arkadaşın önerisi ile üye oldum baya bi yavaş kazım yapıyo ama yapıyo :)

youtube abone sitesi: https://vk.cc/9hnOk8
Kuş al Yumurta sat Ruble ÇEK: https://vk.cc/aC8QOD

• Üyelik 24.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1016
  • Beğeniler 380 / 381
  • Ticaret 5, (%100)
turion

1 milyon kullanıcıya ulaştıkları için kazım hızı düştü. Biriktirmeye devam :)
turion

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 7 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 7 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al