wmaraci reklam

Tüm Coinler Çakıldı!

31 Mesajlar 4.115 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)
Mevcut finansal düzende bulunan pek çok açıklıklar ve saçmalıklar blockchain yapısında bulunmamaktadır. Yeni bir para biriminin ve finansal sistemin doğuşu engellenemez. Taksicilerin işlerini düzgün yapmayıp Ubere çemkirmeleri ile aynı durum.

Sen işini düzgün yap geri kalanı otomatik gelir zaten :) Tekrar söylüyorum yatırım yapmayı unutmayın yükseliş yakındır.

--------

dipnot:

EgeDizayn Komple teorilerini çok seviyorsunuz demişti Richard Moore. Bir büyük elçi Türkiyedeki insanları bu kadar iyi tanıyabiliyor :)

https://twitter.com/UKAmbRichard/status/940506477676122112
ihsanKESKiN

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

EgeDizayn EgeDizayn WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 27.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Analiz Teknisyeni
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 439
  • Beğeniler 58 / 46
  • Ticaret 42, (%98)
evinizi arabanızı satın bitcoin alın.

idrisayirkan idrisayirkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 11 / 22
  • Ticaret 1, (%100)
Sabırlı olanlar için büyük kazançlar olucaktır

creed74 creed74 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 33 / 388
  • Ticaret 45, (%100)
Kimsenin neden düştüğü veya hangi şartlarda yükselebileceği konusunda en ufak bir fikri yok, çünkü yatırım yaptıkları (daha doğrusu satın aldıkları) şeyin ne olduğunu bile bilmiyorlar. %90 ı coin diye bir şey duymuş, ve duymuşlar ki birileri para kazanıyor, hadi ben de kazanayım diye satın almış.

Allah aşkına biri çıkıp eveleyip gevelemeden coinin ne olduğunu birkaç cümle ile anlatabilir mi?

Not: Ben biliyorum, merak ettiğim coin alanların bilip bilmediği..

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

kdrucr kdrucr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** U**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 231 / 69
  • Ticaret 1, (%100)
Ben ağzımın payını aldım. Bir daha coin moin yok. Stresi yeter...
flatcast

kişi bu mesajı beğendi.

ihsanKESKiN ihsanKESKiN #Wordpress Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek IT Manager
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 550
  • Beğeniler 141 / 196
  • Ticaret 15, (%100)
creed74 Coin'in türkçesi "para" yada "madeni para"'dır . Cryptocurrency yani türkçesi "kripto para".Bu para özel bir şifreleme yöntemi ile şifrelenmiş sanal bir paradır.

Aslında bilinenin aksine reel paradan daha güvenlidir. Sebebi ise belirli bir yönetim şekli yok bu aslında bitcoin için uygun bi tabirdir.

Bu paralar dağınık bir veri tabanında yani blockchain denilen blok zinciridir. Nasıl oluşur ; Bu zincire göndermiş olduğumuz enerji ile gpu, cpu, ssd, hdd, ram, bir çok donanımla gönderilebiliyor aslında bu enerji karşı taraftaki zincirden bir alanda eşleşerek ortaya çıkıyor.

Bu ortaya çıktığında ise 0.00000....... uzantısından bir rakam elde etmiş ve onuda borsa sistemi ile döndürüyorsunuz .

Kısa öz yazmaya çalıştım ama cryptocurrency tabirlerini kullanmadan umarım anlatabilmiş oldum :)

kdrucr 1 günde 6 - 10 bin arası zarar gördüm. :) Ama takip eden biri olarak 22 bin lira madencilik için çekmiş olduğum krediyi tekrar coine yatırdım zararda oldugum halde :) Deli işi dene bilir coine :=)
kdrucr

kişi bu mesajı beğendi.

MertUslu MertUslu Estağfirullah Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ademoğlu
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 1022
  • Beğeniler 240 / 291
  • Ticaret 3, (%100)
Boş iş diye düşünüyorum. Teorim şu şekilde; sizle bizle olacak iş değil. Düştü ve çıkacağını da düşünmüyorum ha çıkar mı, olabilir ama bence çıkmayacak neden?
Eğer yanlış bilmiyorsam bir coin coine gelen talep ile, coine gelen gerçek parayla değer kazanıyor. Şu forumda max xx.xxx yatıran gördüm, ama bu işin asıl babaları xxx.xxx.xxx ile giriyorlar, tai lopez'in kanalında çıkan bir adam vardı kovboy şapkası falan giyen, o tür herifler piyasaya deli paralar yatırıyor, onlara koymuyor ama bizim için acayip paralar. Sonra piyasayı siz ve biz gibi 5 lirayı 500 lira yapmak isteyen yazılımla ilgilenen ' bazı kesimler tarafından tepki alabilirim ama ' her yer bilgisayar dolu ama emek vermeden para kazanmaya çalışan fakir ülke tipi(!) ülkelere örn türkiye, hint tarafları vs. duyuruyorlar (tai lopez az kıvranmadı instagramda falan btc alın zengin olacaksınız diye...) sonra millet tabi üşüşüyor, sizin 5-10 lira onların 5-10 trilyonu katlıyor, onlar gerçekten zengin oluyor, siz de onların piyasayı sallayıp size de kırıntı atmasını bekliyorsunuz.
Bu adamlar bastı parayı, katlamak için duyurdular da duyurdular, sosyal medya projeleri, videolar, twittler, postlar durumlar vss.vs en son gazetede dahi haberi çıktı, insanlar sokakta konuşmaya başladı, haber siteleri yayın yaptı kulaktan kulağa herifler parayı kırdı, şimdi köşeye çekildiler, para düştü, paraları bitince belki yeniden hortlatabilirler...

Eğer gerçekten zengin değilseniz bunun size zenginlik getireceğini düşünmüyorum, oyun gibi, adam krediden para alıyor, btc yatırıyor, sonra btcden kredi parasını çıkarttım diye mutlu oluyor, saçmalık... hiç çekme, hiç stres olma. şahsi kanaatim bu, hiç ısınamadım btc'ye ve ısınamadıysam genelde insanlar zarar görüyor o işten. şahsi görüşlerim fakat btc yada altcoinleri savunanların da zengin olsalar burada btc'yi savunmak yerine parayı harcayacak yer arıyor olacaklarını sanıyorum...( :) )

Link Link WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1546
  • Beğeniler 379 / 426
  • Ticaret 46, (%100)
Yooo etherium çakılmadı yanlışın var

Deneme

September September WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Sağlık
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 204
  • Beğeniler 65 / 35
  • Ticaret 25, (%100)
14:00 gemi su almaya başladı! Bu arada koineks.com çok çakal fiyatlar gerçekci indirmiyor.

flatcast flatcast http://www.flatcast.fr Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Havayolu iscisi
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 1351
  • Beğeniler 86 / 354
  • Ticaret 9, (%100)
Yurtdisi sitelerinde bitecoin 11800 dolara kadar dustu.

Degerini bilki degerin bilinsin
----------------------------------
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al